Soaphoria Organický kozmetický olej Šípkový (Rosehip Oil) (Objem 50 ml)

Značka: Soaphoria Náš kód: 100002281765

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Soaphoria Organický kozmetický olej Šípkový (Rosehip Oil) (Objem 50 ml)

Organický olej lisovaný z plodov šípok napomáha hojeniu drobných jaziev a RENK. Účinne pôsobí proti vzniku strií. Vyhladzuje a vypĺňa vrásky, navracia pleti elasticitu a vitalitu. Olej je vhodný na starostlivosť o zrelú a suchú pleť. Celý popis

8.9

8,90 €

Náš kód: 100002281765

Popis

Popis produktu

Organický olej lisovaný z plodov šípok napomáha hojeniu drobných jaziev a RENK. Účinne pôsobí proti vzniku strií. Vyhladzuje a vypĺňa vrásky, navracia pleti elasticitu a vitalitu. Olej je vhodný na starostlivosť o zrelú a suchú pleť.

vlastnosti:

  • hydratuje,
  • vyživuje,
  • regeneruje,
  • omladzuje,
  • vyhladzuje vrásky,
  • spevňuje nechty,
  • hojí drobné jazvy a ranky,
  • bez sulfátov, parabénov, glykolov, živočíšnych tukov a ropných derivátov.
Ako používať:

Aplikujte na pokožku, vlasy a nechty a nechajte vstrebať.

Náš tip: Produkt sa výborne kombinuje s ružovým či muškátovým hydrolátom. Upozornenie: Určené pre každodenné použitie. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste, pri teplote do + 35 ° C a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, zdrojmi vlhkosti a mrazu. Nepoužívajte na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek je vopred odstráňte). Pokiaľ dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča vykonať tzv. Patch test, tj. Aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästie a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc. Zloženie:

Rosa Mosch Seed Oil (Ruža pižmová) *


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ vlasov vlasy normálne, vlasy poškodené, vlasy suché
Objem (ml) 50 ml
Typ Prírodná