Arganový olej na poškodené vlasy CHI ( Argan Oil )
14 €

Vlasový olej hydratuje a omladzuje suché a poškodené vlasy. Zloženie obsahujúce antioxidanty, vitamín E a zmes olejov bude blahodarne pôsobiť na vlasy. Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. .


Captain Fawcett Olej na vlasy The Bearded Dame ( Hair Elixir) 100 ml
33 €

Novinka

Univerzálny vyživujúci kondicionér na vlasy a fúzy z dielne anglického Captain Fawcett . Skvele funguje najmä vďaka prírodnému zloženiu, obsahuje napríklad esenciálne oleje z pimentovníka, korenia čierneho, cistu ladanového, cédrového dreva, škoricových listov, vanilky a limetky. .


Inebrya Olejový elixír na vlasy Ice Cream Keratin (Keratin Oil Elixir) 200 ml
14,80 €

Profesionálna vlasová kozmetika Inebrya predstavuje reštrukturačný rad s keratínom Ice Cream Keratin, ktorý je ideálny pre vlasy chemicky narovnané, krepaté a často podliehajúce chemickým úpravám. Táto bezoplachová olejová starostlivosti odstraňuje krepovateniu a zanecháva vlasy hodvábne hebké.


Inebrya Olejová kúra na vlasy Ice Cream Argan-Age (Pro-Age Treatment) 100 ml
13,60 €

Olejová kúra na vlasy Ice Cream Argan-Age dodá regenerácie všetkým typom vlasov, ktoré sú unavené a mdlé. P Úsobí proti starnutiu vlasového vlákna, hydratuje vlasy a tým im dodáva pružnosť. C hrania pred škodlivými voľnými radikálmi, ktoré negatívne pôsobia na vlasové vlákno.


Matis Paris Suchý olej Matispa Dry Oil (With 8 Active Oils)
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný suchý olej je možné použiť na telo, pleť aj vlasy a používa sa po kúpeli alebo kedykoľvek cítite potrebu ho naniesť. Dá sa aplikovať pred umytím vlasov ako intenzívna kúra pre zjemnenie, alebo skúste pridať pár kvapiek do vášho obľúbeného makeupu.


Sefiros BIO RAW Kokosový olej 180 ml
7,70 €

Kokosový olej si v posledných rokoch získal obľubu po celom svete. Stal sa dôležitou zložkou mnohých kozmetických produktov a vo svojej čistej forme sa zabýval v miliónoch domácnostiach najmä pre jeho multifunkčné využitie.