Klas LKVB6 90 tbl.
21 €

Akcia

LKVB6 je vysoko účinný preparát, ktorý harmonizuje metabolizmus.


Advance nutraceutics Flextor 120 tbl.
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Flextor je unikátny kĺbovej prípravok s kombináciou 7 aktívnych látok pre komplexnú starostlivosť o kĺby.


Allnature Hrachový protein 80% BIO
7,80 €

Hrachový rastlinný proteín je veľmi bohatým zdrojom bielkovín. Neobsahuje lepok ani laktózu a ocenia ho hlavne vegáni a osoby s aktívnym životným štýlom. Aktívne aj rekreační športovci ho môžu využiť na regeneráciu a tvorbe svalovej hmoty.


Allnature Moringa 60 tbl.
9,70 €

Moringa je superpotravina a zároveň kvalitná zelená potravina známa ako jeden z najdôležitejších prírodných zdrojov cenných proteínov.


Allnature Mungo protein 80% BIO 200 g
11,60 €

BIO rastlinný proteín z fazule mungo skvele zapadne do každého zdravého jedálnička. Ocenia ho nielen vegáni a profesionálne i rekreační športovci. Je vhodný aj pre osoby trpiace alergiou na lepok a laktózu.


Allnature Rýžový protein 80% BIO 200 g
8,10 €

BIO Ryžový proteín obsahuje vysoký podiel bielkovín a vlákniny, prirodzené formy aminokyselín vitamínu E a vitamíny skupiny B. Je vhodnou voľbou nielen pre profesionálnych a rekreačných športovcov, ale ocenia ho tiež osoby s veľkou fyzickou záťažou a tí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.


Allnature Shiitake 100 kapsulí-20%
19,40 €

15,50 €

Akcia

Shiitake je pre svoj vysoký obsah aminokyselín, vitamínov a minerálov známa tiež ako „kráľovná húb“.


Allnature Slunečnice protein 50% BIO 200 g
8,50 €

BIO Slnečnicový proteín predstavuje potrebnú výživu vašim svalom. Tento rastlinný proteín je vhodný nielen pre vegánov, ale aj osoby trpiace alergiou na lepok a laktózu. Slúži ako ideálna alternatíva srvátkového proteínu vyrobeného z kravského mlieka.


Glutatión LGT-500 + 60 tob
42,60 €

LGT – Redukovaný glutatión je doplnok stravy určený najmä k ochrane organizmu pred oxidačným stresom a posilnenie vitality. L-glutatión je prirodzenou súčasťou organizmu.


Hepatica Bulgarian Tribulus Original 120 kapsúl
16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Prípravok Bulgarian Tribulus Original obsahuje výťažok z byliny kotvičník zemný s obsahom steroidných saponínov. Tie prispievajú k vylučovaniu testosterónu, prírodného pohlavného hormónu, ktorý podporuje rozvoj svalovej hmoty a fyzickej sily.


Iswari Kaša PERFORMANCE 75 g
2,70 €

Kaša PERFORMANCE slúži ako rýchly snack pre konzumáciu cca 60–90 minút pred športovým výkonom.


Iswari Smoothie ENERGY 75 g
2,70 €

Prípravok Smoothie ENERGY je určený pre doplnenie energie a minerálov ihneď po skončení vytrvaleckého športového výkonu (viac ako 2 hodiny).


Iswari Smoothie STAMINA 75 g
2,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Smoothie STAMINA je ideálnym nápojom počas dlhého športového výkonu (viac ako 2 hodiny).


Klas Quatro Klas 30 tbl.
19 €

Quatro Klas je unikátna kombinácia prospešných látok. Pôsobí na normálnu činnosť najdôležitejších orgánov tela – mozog, srdce, svaly a pohlavné orgány.


MS Trade Glide 4 you 100 ml
7 €

Glide 4 you je silikónový zdravotnícky lubrikant. Jeho špeciálny, hodvábne jemné zloženie vylučuje lepivosť či akékoľvek drhnutie. Glide 4 you je určený na prevenciu a ošetrenie zaparenín a vonkajších hemoroidov.


Natu Ryžový proteín BIO 200 g
5 €

Ryžový proteín BIO je 80% ryžový izolácia bez lepku, ktorý predstavuje skvelý zdroj bielkovín pre športovcov, vegánov i vegetariánov.


Natu Ryžový proteín BIO 500 g
10,10 €

Ryžový proteín BIO je 80% ryžový izolácia bez lepku, ktorý predstavuje skvelý zdroj bielkovín pre športovcov, vegánov i vegetariánov.


Noventis Karnitin 30 tbl.
3,50 €

Noventis Karnitín tablety obsahujú 500 mg kryštalického L-karnitín L-tartrátu (340 mg čistého L-karnitínu v jednej tablete). Karnitín je látka, ktorá je nášmu telu vlastné a veľmi potrebná.


NUTRICIUS NutriSlim Banán - Čokoláda 210 g
7,50 €

Novinka

NutriSlim Banán-Čokoláda je koktail na chudnutie sa srvátkovým proteínom a l-karnitínom. Používa sa ako jednoduchá náhrada jedného hlavného jedla. Neobsahuje cukry ani vedela farbivá.


NUTRICIUS NutriSlim Vanilka – Malina 210 g
7,50 €

Novinka

NutriSlim Vanilka-Malina je koktail na chudnutie sa srvátkovým proteínom a l-karnitínom. Používa sa ako jednoduchá náhrada jedného hlavného jedla. Neobsahuje cukry ani vedela farbivá.