Netscroll 72-dielna stavebnica pre deti, BuildPlay

Netscroll 72-dielna stavebnica pre deti, BuildPlay

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Kvalitná stavebnica s vzdelávacím konceptom, pomocou ktorej si dieťa precvičuje manuálne a stavebné zručnosti. Skvelá sada na precvičovanie 3D skladania, kde kreativita nepozná hranice. Deti si môžu postaviť stabilné konštrukcie v podobe kocky, domu, rakety, atď. Skvelý darček pre každú príležitosť. Celý popis
36,90 €
Vrátane DPH
20,90 €
-43%
Partner: Maneks SK

Skladom u partnera 5+ kusov

6.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100067723487

Popis

NEKONEČNÁ ZÁBAVA PRI HRE

Stavebnica je vhodná na precvičenie 3D skladania, kde kreativita nepozná hranice! ConstructionKit je kvalitná kompozitná stavebnica s vzdelávacím konceptom, pomocou ktorej si dieťa precvičí manuálne a stavebné zručnosti. Deti si môžu postaviť stabilné konštrukcie v tvare kocky, domčeka, rakety a mnohých ďalších tvarov.

Neobmedzené možnosti výstavby

So stavebnicou môžete postaviť všetko od najjednoduchších tvarov, ako je kocka alebo dom, až po architektonické repliky skvostných budov, ako sú napr. Big Ben alebo Eiffelova veža. Kreatívna hra je vhodná pre 1 alebo viac detí, pretože môžu spolupracovať a spoločne riešiť výzvy.

Jednoduché použitie

Stavebnica sa veľmi ľahko skladá a demontuje. Jednoducho tyč vložte a otočte ju v guličke bez obáv z rozpadnutia konštrukcie.

Technické údaje:

Balenie obsahuje: 27× gulička, 45× palička (37 cm)

Materiál: PVC / ABS

Varovanie: Deti by nemali šplhať na konštrukciu kvôli možnosti zranenia. Hracia sada nie je vhodná pre deti do 3 rokov, pretože sa skladá z niekoľkých menších častí, ktoré predstavujú nebezpečenstvo zadusenia. Chráňte produkt pred ohňom.

Údržba: Utrite vlhkou handričkou a nechajte voľne uschnúť.