iRobot Roomba 966 SK

Hodnotenie: 4 4 hodnotení Značka: iRobot Náš kód: 1050506

Doprava zadarmoAkcia

Akcia platí do 24.12.2018 alebo do vypredania zásob.

iRobot Roomba 966 SK

Robotický vysávač iRobot Roomba 966 si predstavte ako vstupnú bránu do sveta najmúdrejších robotických vysávačov. Ide o špičkového robota s pokročilou technológiou čistiaci systém AeroForce® Gen 2 , systémom upratovania iAdapt s vizuálnou lokalizáciou , Recharge & Resume: sama sa dobije a pokračuje vo vysávaní, ovládanie a programovanie pomocou smartfónu, výdrž **Li-Ion batérie až 75 minút. Celý popis

699
4 4
699 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 799 €, Ušetríte 100 € (12 %)
Cena s MALL kartou:
649 €
Viac info tu

Kedy bude tovar u vás?

Tovar je na sklade v našom distribučnom centre a teda pripravený na okamžitú expedíciu k vám.

Doručenie dopravcom :18.12.2018
Osobný odber :18.12.2018

Dopravca: Uvedený termín platí pre Expresnú dopravu, pri objednaní do 9.00 h. Pokiaľ zvolíte Dopravu zadarmo, tovar Vám doručíme do 2 – 6 nasledujúcich pracovných dní.
Osobný odber: Pri odoslaní objednávky do 20:00 h Vám tovar doručíme už nasledujúci pracovný deň.

Spočítať splátky
Mesačne od:
69,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

iRobot Roomba 966

Predstavte si Roomba 966 ako vstupnú bránu do sveta najmúdrejších robotických vysávačov. Ide o špičkového robota s pokročilou technológiou čistiaci systém AeroForce®Gen 2 , systémom upratovania iAdapt s vizuálnou lokalizáciou , Recharge & Resume: sama sa dobije a pokračuje vo vysávaní, ovládanie a programovanie pomocou smartfónu, výdrž Li-Ion batérie až 75 minút..

Hlavné prednosti Roomby

 • upratovanie všetkých typov tvrdých podláh aj kobercov
 • najinteligentnejší systém upratovania a navigácia iAdapt
 • Recharge / Resume: sama sa dobije a pokračuje vo vysávaní
 • ovládanie a programovanie pomocou smartfónu
 • výdrž Li-Ion batérie až 75 minút
 • nabíjacia stanica s integrovaným adaptérom
 • aplikácia iRobot HOME – pripojte sa a programujte a ovládajte Roombu kdekoľvek a kedykoľvek
 • kefy AeroForce® odolné voči namotávaniu – na kefy sa takmer nenamotávajú dlhé vlasy a chlpy
 • signalizácia plného zásobníka – dama oznámi, keď je potrebné zásobník na nečistoty vyprázdniť
 • plánovanie vysávania – možnosť naplánovať presný čas vysávania
Prečo robota od iRobotu?
iRobot sa úzko špecializuje na robotiku, investuje do jej rozvoja väčšinu ziskov a nepodľahol pokušeniu rozptýliť svoju pozornosť do desiatok odborov kvôli krajším štvrťročným výkazom. iRobot vznikol z presvedčenia trojice zakladateľov (Colin Angle, Helen Greiner a Rodney Brooks), že robotika raz zmení svet a spôsob akým pracujeme, učíme sa, liečime alebo upratujeme. Už v prvom roku existencie predstavil iRobot v spolupráci s NASA vesmírneho prieskumného robota Genghis. Prielom nastal v roku 1998, kedy spoločnosť iRobot vyhrala kontrakt agentúry DARPA na vývoj a výrobu taktických mobilných robotov iRobot PackBot.
Práve tohto všestranného robota nasadila americká vláda počas záchranných prác po teroristických útokoch na Svetové obchodné centrum v roku 2001. PackBot tiež mapoval zamorené priestory po havárii japonskej elektrárne Fukušima v roku 2011. V roku 2002 iRobot vstúpil do života každého z nás. Práve v tomto roku prišiel na svet prvý robotický vysávač Roomba. O tri roky neskôr iRobot uviedol na trh Scoobu a vo vývoji robotických pomocníkov pokračoval ďalej. Vďaka tomu dnes portfólio iRobot zahŕňa niekoľko špičkových robotov, ktorí pomáhajú viac ako 14 miliónom ľudí na celom svete s upratovaním v dome či byte aj okolo neho.

Kľúčové funkcie iRobot Roomba 966

Najinteligentnejší systém upratovania a navigácie iAdapt
iRobot Roomba prichádza na trh s osvedčenými systémami, ktoré robia iRobot iRobotom. Výpočet začína tým absolútne najdôležitejším – systémom iAdapt. Tento najinteligentnejší systém upratovania a navigácie v miestnosti od iRobot za pomoci desiatok senzorov monitoruje priestor v miestnosti 67× za sekundu a v spojení s 40 preddefinovanými pohybmi umožňuje Roombe inteligentne reagovať na aktuálne podmienky v miestnosti.

Video

iAdapt

Trojstupňový čistiaci systém
Neprekonateľnú kvalitu upratovania robotických vysávačov Roomba má na svedomí vysoko funkčný trojstupňový systém upratovania.

Video

iRobot 3 stupňový systém vysávania

V rámci tohto systému Roomba doslova vyženie nečistoty z každého zákutia miestnosti a nasaje ich do zberného koša. Najjemnejšie prachové častice zachytia účinný filter z mikrovlákien.

 • 1. Rotujúca bočná kefka

Vďaka prítomnosti bočnej kefky dokáže Roomba efektívne čistiť aj miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta, čo je doménou systému Wall Follow.

 • 2. Dve proti sebe rotujúce gumové kefy

Dve proti sebe rotujúce gumové kefy so špeciálnymi vodiacimi drážkami zbierajú nečistoty zo všetkých druhov podláh a kobercov. Vďaka ich konštrukcii na nich nezostávajú nečistoty a kefy sú tak takmer bezúdržbové.

 • 3. 3. Optimálny sací výkon

V zbernom koši sa nachádza účinný sací motor, ktorý vysáva jemný prach a drobné nečistoty zachytené na kefách.

Systém čistenia AeroForce
Model robotického vysávača Roomba 966 je až 5-krát výkonnejší na čistenie.
Kefy AeroForce® odolné voči namotávaniu
Roomba disponuje rovnako funkciou AeroForce® : na kefy sa takmer nenamotávajú dlhé vlasy a chlpy.
Aplikácia iRobot HOME
Pripojte sa a programujte a ovládajte Roombu kdekoľvek a kedykoľvek
Pro koho?
Robotický vysávač iRobot Roomba 966 sa ideálne hodí do bytov a domov s podlahovou plochou do 185 m2.

Ďalšie dôležité funkcie

Šikovná
Sama sa orientuje v členitej domácnosti plnej nábytku a povysáva aj pod ním.
Jednoduchá
Pomocou aplikácie iRobot HOME vysávajte alebo Roombu programujte – kedykoľvek a kdekoľvek.* Alebo iba zatlačte tlačidlo CLEAN na Roombe. *Niektoré nastavenia vysávania sú dostupné iba cez aplikáciu iRobot HOME
Nabíjacia stanica
Nabíjacia stanica slúži na dobíjanie batérie. Z nabíjacej stanice robot vyráža do boja s nečistotami a prachom vo chvíli, keď na to dáte pokyn pomocou tlačidla CLEAN. Po skončení upratovania sa Roomba do nabíjacej stanice automaticky vráti a začne sa dobíjať.
Plánovanie vysávania
Možnosť naplánovať presný čas vysávania.

Technická špecifikácia

 • upratovanie parkiet, linolea, kobercov a tvrdých plôch
 • vhodné do domácností so zvieratami
 • najinteligentnejší systém upratovania a navigácia iAdapt¬
 • systém čistenia AeroForce®
 • aplikácia iRobot HOME
 • systém ANTITANGLE
 • postupné upratovanie miestností
 • odporúčané (až 185 m2)
 • vysokoúčinný AeroForce® filter
 • virtuálna stena Dual Mode Virtual Wall
 • rozmery (cm) 35×9,1
 • hmotnosť 3,9 kg
 • hlučnosť < 58 dB


Obsah balenia

 • 1× iRobot Roomba 605
 • 1× Nabíjacia stanica
 • Sieťový kábel
 • Virtuálna stena Dual Mode Virtual Wall® (2 alkalické AA batérie pribalené)
 • 1 extra filter
 • 1 extra bočná kefka

Video

iRobot Roomba séria 966Ďalej by Vás mohlo zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ vysavača robotický
Maximálna hlučnosť 58 dB
Farba zlatá/hnedá
Hmotnosť 3.9 kg
Typ batérie LI-ION
Doba vysávania 75 min
Virtuálna stena áno
Minútky nie

Alternatívne produkty

Polti UNICO MCV85
795,28 €
+ doprava zadarmo

Unico MCV85 TOTAL CLEAN & TURBO – Multifunkční vysavač 3 v 1 – vysává pevné nečistoty, čistí párou a vysouší mokré nečistoty. Navržený tak, aby dokázal vyčistit celý dům. Nepotřebujete vysavač, mop, ani chemické čističe, stačí vám UNICO. Jeho turbo kartáč je ideální pro odstraňování zvířecích chlupů, lidských vlasů a nečistot z koberců a koberečků. Přístroj má 3 digitální programy, které automaticky přizpůsobí množství páry a sací výkon. UNICO dokáže vyčistit a vysušit téměř jakýkoliv povrch v domácnosti.


Ecovacs Deebot R98
799 €
+ doprava zadarmo

Robotický vysávač s funkciou automatického vysypávania nádoby na nečistoty. Ecovacs Deebot r98 s 5stupňovým čistiacim systémom a pokročilým suchým aj mokrým mopom. Ovládať ho môžete pomocou aplikácie vo vašom smartfóne. Disponuje chytrou navigáciou, ktorá naplánuje trasu efektívneho čistenia. V balení nájdete aj ručný vysávač.


iRobot Roomba 960-25%
799 €

599 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Robotický vysávač iRobot Roomba 960. Špičkovo vybavený model Roomba 960 vám pomôže udržať náskok pred každodennou inváziou prachu a nečistôt. Presná navigácia iAdapt 2.0 s vizuálnou lokalizáciou a trojstupňovým čistiacim systémom AeroForce zaistí perfektné čistenie až 185 m². S mobilnou aplikáciou iRobot HOME v českom jazyku (Android a iOS) ovládate Roombu 960 kedykoľvek a kdekoľvek. Zabudnite na upratovanie, ako ho poznáte do teraz!


iRobot Roomba 981
999 €

899 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Robotický vysávač iRobot Roomba 981. Inteligentný systém navigácie iAdapt 2.0 s vizuálnou lokalizáciou, upratovanie celej plochy domácnosti, Recharge&Resume: sama sa dobije a pokračuje vo vysávaní, Carpet Boost na kobercoch dvojnásobne zvýši výkon vysávania, ovládanie a programovanie pomocou smartphonu, výdrž Li-Ion batérie až 120 minút.