Dedra Priemyselný vysávač na vysávanie nasucho a namokro 1600W - DED6603

Dedra Priemyselný vysávač na vysávanie nasucho a namokro 1600W - DED6603

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Priemyselný vysávač na vysávanie nasucho a namokro 1600W – DED6603 Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Partner: KAMOT
262,90 €
Vrátane RP a DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

8.2.2022 - 10.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu KAMOT

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059182318

Popis

Vysávač DEDRA DED6602 s vodným filtrom je určený na použitie na staveniskách, v stolárskych a lakovacích prevádzkach, ale dá sa úspešne použiť aj ako garážový alebo dokonca domáci vysávač. Vďaka použitiu vodného filtra je možné odstrániť veľmi jemné nečistoty, ako napríklad zvyšky vznikajúce pri brúsení sadrových povrchov. Je vybavený HEPA filtrom.

Používa spoľahlivý a výkonný motor s príkonom 1 600 W, ktorý dokáže dosiahnuť maximálny prietok vzduchu 200 m3 / h a ťah 19 kPa. V kombinácii s objemnou 30-litrovou nádržou nám poskytuje nenahraditeľný efekt dokonale výkonného vybavenia pre akýkoľvek typ úloh. Vysoký výkon a vysoká sacia úroveň vysávača umožňujú pracovať aj v tých najnáročnejších podmienkach.

Vysávač je vybavený flexibilnou hadicou s možnosťou výmeny hrotov, čo umožňuje pripojiť k vysávaču prakticky akékoľvek elektrické náradie, napríklad sadrové brúsky, brúsky na betón, stolové a ručné pílky atď. Vysávač má integrovanú zásuvku na pripojenie elektrického náradia s maximálnym výkonom 2 000 W.

Funkcie:

Odsávanie sadrového prachu a hoblín - Veľmi dôležitá a užitočná funkcia, ktorá vám umožní pri vykonávaní úlohy výrazne dbať na čistotu pracoviska. Toto riešenie umožňuje vyhnúť sa väčším nečistotám pri práci s brúskou alebo vŕtačkou.

Suché vysávanie - Štandardná funkcia vo všetkých vysávačoch, ale vďaka svojmu nadpriemerne vysokému výkonu a saciemu výkonu je schopná zachytávať aj veľké a ťažšie ako štandardné častice nečistôt alebo nečistoty spôsobené renováciami a stavebnými prácami (kovové piliny, stavebný prach, malé čiastočky zvyškov alebo pilín alebo triesok zo stolárskeho spracovania atď.)

Zber vody - Zariadenie DED6603 má okrem štandardného suchého vysávania aj schopnosť zachytávať vodu, tzv mokré vysávanie. Vďaka tejto funkcii môžete ľahko a rýchlo zachytiť rozliatu vodu a pri domácom použití ju môžete použiť napríklad pri čistení kobercov.

Funkcia fúkania vzduchu - Používa sa pri čistení stolárskeho náradia od prachu a iných zvyškov pochádzajúcich z predtým vykonaných prác. Táto funkcia vám navyše umožňuje fúkať nečistoty z ťažko dostupných miest, kam sa len s úzkou tryskou ťažko dostanete. Funkciu je možné využiť aj v jesenných sezónnych prácach ako pomoc pri zbieraní alebo hrabaní lístia.

Vlastnosti: 

1. Zásuvka na pripojenie elektrického náradia s maximálnym výkonom 2 kW - Vďaka tomuto riešeniu nie je potrebné ťahať za dva samostatné káble (pre vysávač a zvlášť pre druhé zariadenie, s ktorým máme v úmysle pracovať), stačí jeden – pre vysávač, ku ktorému je potom pripojené elektrické náradie . Jedným príkladom by bolo pripojenie brúsky na omietku (napr. DED7765) kompatibilnej s vysávačom DED6603 ako zariadenia na odsávanie prachu. Vysávač sa spustí automaticky po zapnutí elektrického náradia!

2. Čistenie filtra pomocou funkcie pretrepávania - Tento systém umožňuje dlhšiu a viachodinovú spoluprácu s nástrojmi na brúsenie omietky alebo omietky. Už sa nemusíte obávať preťaženia sacej turbíny. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť funkciu pretrepávania filtra!

3. Pohodlná, bezpečná, sklopná rukoväť - Pevný úchop nám zaručuje pomoc a ľahkosť pri premiestňovaní zariadenia, a to počas práce aj po nej. Pri skladovaní vysávača po práci však môžete ušetriť miesto sklopením rukoväte.

4. Dlhý dosah práce, 5 m napájacieho kábla - Už sa nemusíte obávať, že vás kábel bude obmedzovať!

5. Odolné a estetické kovové…