CONCEPT VR3210 - zánovné

CONCEPT VR3210 - zánovné

Zánovné Akcia
Robotický vysávač s funkciou mopovania. Concept VR3210 je vybavený laserovou navigáciou LaserTec 2.0, UVC sterilizačným režimom a efektívnym spôsobom vytierania Y-wash. Batéria LG BYD 5200 mAh poskytuje energiu až na 250 minút upratovania  Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
545,90 €
Vrátane RP a DPH
403 €
-26%
Platí do 15.2.2022 alebo do vypredania

Už sa nepredáva

Zánovné

Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.
Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.

Kód: 2859865

Popis

Kľúčové vlastnosti Concept VR3210

 • Vysáva aj vytiera v jednom kroku
 • UVC sterilizačný režim
 • Laserová navigácia LaserTec 2.0
 • Aplikácia v češtine
 • 3 režimy upratovania
 • Účinný BLDC motor
Robotický vysávač Concept VR3210

Concept VR3210 sa ničoho nebojí

Vysávač Concept VR3210 je vybavený laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Robot sa s maximálnou presnosťou orientuje v priestore a zároveň zabraňuje opakovaným prejazdom rovnakého miesta. Bez problému prejde prekážku (prah) vysoký až 1,8 cm. Po dokončení upratovania automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu. 

Concept VR3210 rotujúce kefy

Stále dokonale upratané

Robotický vysávač nielen vysaje, ale aj vytrie. Pre vysávanie navyše poslúži extra veľká nádobka s objemom 600 ml. Ak nasadíte mopovací modul s elektronicky riadeným vytieraním docielite 2 upratovania v rekordnom čase. Zásobník na vytieranie je vybavený textíliou z mikrovlákna, ktorú možno ľahko zložiť a prať v práčke. Do zásobníka na vodu je možné pridať vhodný dezinfekčný prostriedok, vďaka ktorému budú vaše podlahy aj vydezinfikované. 

Concept VR3210 gyroskopická navigácia

Ovládnete ho

Robota Concept VR3210 budete ľahko ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je navyše v slovenčine a zadarmo dostupná pre iOS a Android zariadenia. Vyslať do služby môžete vysávač kedykoľvek a odkiaľkoľvek, stačí nastaviť program, ktorý sa vám aktuálne najviac hodí. A ak nie ste fanúšikom aplikácií alebo nemáte inteligentný telefón, použite diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou balenia.

Robotický vysávač Concept VR3210 Concept Home

Zónové upratovanie

Pomocou aplikácie môžete definovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne vysávač uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní. Vyznačením zakázaných zón môžete ochrániť svoje koberce a ďalšie oblasti. Efektivitu upratovania môžete zvýšiť zvolením funkcie DOUBLE, keď robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie a TURBO, keď zvýši sací výkon na najvyšší stupeň. 

Robotický vysávač Concept VR3210 BLDC motor

Výkonný motor

Vysávač disponuje digitálnym bezuhlíkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý je výkonný, tichý, spoľahlivý, energeticky úsporný a má dlhšiu životnosť. 3 úrovne výkonu sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon možno tiež manuálne nastaviť podľa potreby a miery znečistenia.

Concept VR3210 motor

UVC sterilizačný režim

Vysávač je vybavený UVC sterilizačnou LED technológiou, ktorá dosahuje až 3× dlhšiu životnosti oproti bežne používaným výbojkám. Ovládať ho môžete prostredníctvom mobilnej aplikácie a s nasadeným prachovým zásobníkom. Počas režimu sterilizácie je vypnuté sania, znížená rýchlosť a otáčky hlavnej kefy. 

Concept VR3210 motor

Stále dokonale upratané

Funkcia Carpet turbo automaticky zvýši sací výkon na maximum ak nabehne na koberec. Pri návrate na tvrdú podlahu sa vráti k pôvodnému bežnému výkonu. Túto funkciu môžete využiť, ak máte v robote nainštalovanú carpet kefu

Concept VR3210 gyroskopická navigácia

Bezpečná domácnosť

Tento robotický vysávač hovorí po slovensky, takže sa nemusíte báť, že by ste mu nerozumeli. V slovenskom jazyku je aj mobilná aplikácia, cez ktorú ho možno ovládať na diaľku. Pokiaľ do zásobníka na vodu pridáte vhodný dezinfekčný prostriedok a vyšlete robota vytierať, zaistí vám dokonale čisté a vydezinfikované podlahy. Pustite sa do boja s vírusmi a baktériami 

Concept VR3210 gyroskopická navigácia

 Robotický vysávač Concept VR3210

Carpet kefa

Špirálovitá kefa, ktorá kombinuje štetiny a gumové lamely, je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

 Robotický vysávač Concept VR3210

HardFloor kefa

Mäkký povrch so špeciálnymi vláknami zachytáva až 3× viac nečistôt z tvrdých podláh. Nehrozí riziko ich poškriabania.

 Robotický vysávač Concept VR3210

Y-WASH

Najefektívnejší spôsob vytierania, pri ktorom sa robot pohybuje po Y trajektórii a prechádza každý kúsok podlahy opakovane.

 Robotický vysavač Concept VR3210

Filtračný systém

Trojstupňová filtrácia TripleAirClean s HEPA filtrom 13 odstráni až 99,9 % častíc, baktérií a vírusov.


 Robotický vysavač Concept VR3210

Batéria

Vysokokapacitná batéria LG BYG poskytuje energiu až na 250 minút prevádzky. Tieto batérie vynikajú vysokým výkonom, dlhou životnosťou a svojou bezpečnosťou.

 Robotický vysavač Concept VR3210

Prispôsobí sa

Dve hlavné kefy a dve bočné kefy môžete meniť v závislosti od vysávaného povrchu. Bočné kefy rozširujú záber vysávania a dokonale upracú aj horšie dostupné miesta.

 Robotický vysavač Concept VR3210

TOF senzor

Špeciálne čidlo zaisťuje orientáciu pozdĺž múrov, chráni vysávač aj nábytok pred poškodením a udržiava mierny odstup od prekážok. Tento senzor detekuje sklo aj čierne steny.

 Robotický vysavač Concept VR3210

RoomPlan

Funkcia RoomPlan umožňuje nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí a po ukončení upratovania zájde do nabíjacej stanice.


 Robotický vysavač Concept VR3210

Total Surface

Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface zvládne vysávač upratať aj väčšie plochy. Ak sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu a potom sa vráti k upratovaniu.

 Robotický vysavač Concept VR3210

Automatické upratovanie

Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot vygeneruje mapu, rozdelí ju na menšie oblasti a dôkladne jednu po druhej uprace. Začne pozdĺž stien a pokračuje v líniách cez celý priestor.

 Robotický vysavač Concept VR3210

Lokálne upratovanie

Lokálny režim je vhodný pre menšie plochy alebo pre starostlivejšie upratovanie. Robot vykoná dvojité upratovanie v oblasti 1,5 × 1,5 metra so stredom v štartovacej polohe. Možno kombinovať s režimom TURBO.

 Robotický vysavač Concept VR3210

Tichý režim

V tichom režime robot vypne všetky hlasové oznámenia, aby vás nerušil pri sledovaní obľúbeného programu. Počas tichého režimu robot nebude vykonávať naplánované upratovanie.

Vlastnosti

 • Navigačná technológia LaserTec 2.0 pre rýchle a efektívne upratovanie
 • Výkonný bezkefový jednosmerný motor BLDC
 • Vysoká sacia sila
 • Vysokokapacitná batéria s dlhou životnosťou
 • 3 režimy upratovania – kompletné, zónové a lokálne
 • Aplikácia Concept Robot – v češtine
 • Diaľkový ovládač
 • 3 funkcie – TURBO, DOUBLE a tichý režim
 • Trojstupňová filtrácia s HEPA 13
 • Batéria poskytuje energiu až na 250 minút upratovania
 • TOF senzor
 • ROOMPLAN – rozdelenie upratovania, druhy upratovania, zakázané zóny
 • Total Surface
 • Plánovanie upratovania
 • Doba nabíjania 4 – 5 hodín

Obsah balenia

 • Nabíjacia stanica – prívodný kábel 150 cm
 • CARPET hlavná kefa
 • HARDFLOOR hlavná kefa
 • 3 HEPA filter 13 + penový filter
 • Diaľkové ovládanie
 • Čistiaca kefka
 • Mopovací modul + 2 mopovacie textílie

Technické parametre

Objem nádoby na prach 600 ml
Objem mopovacieho modulu 300 ml
Typ batérie LG BYD 5200 mAh
Doba prevádzky 250 min.
Doba nabíjania 4 – 5 h
Diaľkový ovládač Áno
Automatický návrat do základne Áno
Farba Čierna

Odkazy