CONCEPT CP2000

CONCEPT CP2000

Výpredaj
Parný mop 2 v 1 na podlahy aj do ruky v bielom prevedení s tyrkysovými detailmi. Concept CP2000 disponuje vyberateľnou ručnou jednotkou so špeciálnymi koncovkami na každý typ povrchu. S týmto parným mopom už nebudete nútení pri upratovaní používať neekologické čistiace prostriedky, horúca para zničí všetky škodlivé baktérie. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
98,48 €
Vrátane RP a DPH
70 €
-28%
Platí do 6.2.2022 alebo do vypredania

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1123100

Popis

Klúčové vlastnosti Concept CP2000

 • Dokonalá čistota
 • Sila parného čistenia
 • Ekologické čistenie
 • Bohaté príslušenstvo

Vždy čisté podlahy s Concept CP2000

Tiež vás unavuje ťahanie ťažkého vedra so špinavou vodou pri vytieraní bytu? S parným mopom Concept CP2000 sa od vedra oslobodíte. Stačí naplniť 400ml nádržku na vodu, pripevniť textilný poťah a môžete začať dávkovať paru pomocou rozprašovača. S týmto mopom dokonale vyčistíte všetky tvrdé podlahy, ale aj koberce. Pokiaľ chcete čistiť koberce, nasaďte na podlahovú hubicu špeciálny klzák a upratovanie môže začať.

 Concept CP2000 funguje jako mop i ruční čistič

Čarovná sila pary

Čistenie parou patrí medzi vôbec najekologickejší spôsob čistenia vôbec. Para z mopu Concept CP2000 dokáže preniknúť do tých najmenších skulinek a zákutí čisteného povrchu. Para je hnaná z mopu v teplote nad 80°C, a tak spoľahlivo zahubí všetky domáce baktérie. Širokým príslušenstvom a svojou variabilitou nahradí parný mop klasický ručný parný čistič, ale zastane aj parné vytieranie. 

Concept CP2000 je připraven k uklízení za půl minuty

Vedeli ste, že…

Spoločnosť Concept vyvinula celú radu Perfect Clean pomocníkov na upratovanie domácnosti. Stačí si len vybrať ten, ktorý vám presne padne do ruky.


S Concept CP2000 dáte chémii zbohom

Odstraňovanie nečistôt parou je ekologické a šetrné k životnému prostrediu. Tým pádom nie sú potrebné saponáty ani dezinfekčné prostriedky, ktoré by sa pri upratovaní nemali používať vo veľkom, najmä ak je domácnosť plná detí alebo starších a chorých ľudí. Pre čistenie parným mopom Concept CP2000 je potrebná len obyčajná voda, takže ušetríte peniaze aj elektrickú energiu. 

Parní mop využívá k čištění pouze obyčejnou vodu

Poradí si so všetkým

Súčasťou základnej výbavy mopu Concept CP2000 je bohaté príslušenstvo. Vďaka nemu ľahko vyčistíte sklenené povrchy, okná, zrkadlá, kúpeľne, drezy, batérie, čalúnenie, pneumatiky áut a ďalšie. Môžete ho použiť aj pri čistení záclon, závesov, bez toho aby ste ich dávali dolu. Para perfektne rozpúšťa mydlo a vodný kameň, a tak pohodlne vyčistíte sprchovací kút a zašednuté škáry v kúpeľni budú opäť žiariť čistotou.

Čistič je šetrný ke všem povrchům i životnímu prostředí

Technické parametre

Kapacita nádoby na vodu 400 ml
Kapacita nádoby na saponát 150 ml
Doba nahriatia 30 s
Doba prevádzky s parou 20 min
Príkon 1500 W
Dĺžka prívodného kábla 5 m

Príslušenstvo

 • Hadica pre lepšiu dostupnosť k znečistenému miestu
 • Stierka na hladké povrchy
 • Parný rozptyľovač pre čistenie väčších plôch
 • Uhlový nástavec pre horšie prístupné miesta
 • Koncetrovacia tryska pre čistenie špár a medzier
 • Čistiaca textília
 • Detailové kefy