Miele Scout RX2

Miele Scout RX2

Hodnotenie: 5
769 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robotický vysávač so systémom Quattro Cleaning Power, vďaka ktorému zachytáva prach na kobercoch i tvrdých podlahách. Miele Scout RX2 môžete obsluhovať pomocou mobilnej aplikácie odkiaľkoľvek a vracať sa do uprataného bytu. Pomocou inteligentnej 3D navigácie rozpozná predmety a uprace všade, bez vynechaných miest.

Miele Aku vysávač Triflex HX1 Power
669 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tyčový vysávač 3 v 1 s vymeniteľným Li-Ion akumulátorom VARTA s dobou prevádzky až 120 minút. Miele Aku vysávač Triflex HX1 Power je vybavený 3stupňovým filtračným systémom, nádobou na prach s funkciou Twist2Open a Self-Stand funkciou.

Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline
499 €
+ doprava zadarmo

Bezvreckový podlahový vysávač s kefou Parquet Twister XL pre šetrnú starostlivosť převažne o chúlostivé povrchy. Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline je vybavený filtrom HEPA AirClean Lifetime, ktorý je schopný zachytiť jemné častice prachu a alergény. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Series 120 Parquet Powerline
289 € 279 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač so šetrnou kefou na parkety k prvotriednej starostlivosti prevažne o chúlostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Series 120 Parquet Powerline disponuje motorom PowerLine so zlepšenou účinnosťou, filtrom AirClean, ktorý zadrží aj tie najmenšie čiastočky alebo teleskopickou trubicou Comfort.

Miele Complete C2 Parquet Powerline
239 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890 W. Miele Complete C2 Parquet Powerline je vybavený šetrnou hubicou na tvrdé podlahy a plnohodnotným príslušenstvom. Akčný rádius 10 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Perfomance Ecoline
279 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom power Efficiency s pomalým rozbehom a s príkonom 800 W. Miele Complete C3 Perfomance Ecoline je vďaka svojmu príslušenstvu komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 12 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Electro Ecoline
599 €
+ doprava zadarmo

Vreckový podlahový vysávač s elektrickou kefou na intenzívne čistenie prevažne kobercov. Miele Complete C3 Electro Ecoline v nadštandardnom dizajne s chrómovými aplikáciami zaistí maximálnu hygienu vzduchu vďaka HEPA filtru AirClean. Komfortná rukoväť zaistí mimoriadne pohodlnú manipuláciu a ľahké manévrovanie. Upratovanie uľahčí aj extra rýchle a pohodlné navíjanie kábla.

Miele Triflex Hx1 Cat&Dog čierny
669 € 618,30 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s vymeniteľným Li-Ion akumulátorom VARTA s dobou prevádzky až 60 minút. Miele Triflex Hx1 Cat&Dog čierny je vybavený 3stupňovým filtračným systémom, nádobou na prach s funkciou Twist2Open a Self-Stand funkciou.

Miele Swing H1 Ecoline

Miele Swing H1 Ecoline

Hodnotenie: 4,8
179 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 550W. Miele Swing H1 Ecoline je vybavený univerzálne podlahovou hubicou a plnohodnotným príslušenstvom. Vysávač má nízko usadené ťažisko, a vďaka tomu sa s ním ľahko manipuluje aj medzi nábytkom.

Miele Triflex Hx1 lotosovo-biely
549 € 509,10 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s vymeniteľným Li-Ion akumulátorom VARTA s dobou prevádzky až 60 minút. Miele TRIFLEX Hx1 lotosovo-biely je vybavený 3stupňovým filtračným systémom, nádobou na prach s funkciou Twist2Open a Self-Stand funkciou.

Miele Classic C1 Ecoline

Miele Classic C1 Ecoline

Hodnotenie: 5
159 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 550 W. Miele Classic C1 Ecoline je vďaka svojmu príslušenstvu a univerzálnej podlahovej hubici komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Compact C1 Powerline
189 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890 W. Miele Compact C1 Powerline je vybavený univerzálnou podlahovou hubicou a plnohodnotným príslušenstvom. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Blizzard CX1 Parquet Powerline
399 €
+ doprava zadarmo

Bezvreckový podlahový vysávač je vhodný prevažne na tvrdé podlahy. Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine je vybavený filtrom HEPA AirClean Lifetime, ktorý je schopný zachytiť aj tie najjemnejšie prachové častice a alergény. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Blizzard CX1 Red Edition Parquet
399 €
+ doprava zadarmo

Bezvreckový podlahový vysávač s podlahovou hubicou EcoTeQ Plus pre vynikajúce a efektívne čistenie. Miele Blizzard CX1 Red Edition Parquet je vybavený bezúdržbovým filtrom Lifetime, ktorý je schopný zachytiť vysoký podiel prachu. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Cat&Dog Powerline
299 €
+ doprava zadarmo

Vreckový podlahový vysávač s turbokefou a filtrom pre pohlcovanie pachov. Miele Complete C3 Cat & Dog Powerline je vhodné pre chovateĺov psov a mačiek. Vysávač si nájde miesto v každej domácnosti vďaka podlahovej hubici s kovovou plochou kefy. Nášľapné tlačidlá vám vysávanie ešte viac uľahčia rovnako, ako ergonomická rukoväť a obojstranný parkovací systém.

Miele Blizzard CX1 Red Powerline
329 €
+ doprava zadarmo

Bezvreckový podlahový vysávač s podlahovou hubicou EcoTeQ Plus pre vynikajúce a efektívne čistenie. Miele Blizzard CX1 Red Powerline je vybavený bezúdržbovým filtrom Lifetime, ktorý je schopný zachytiť vysoký podiel prachu. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Compact C2 Excellence
229 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 550W. Miele Compact C2 Excellence je vďaka svojmu príslušenstvu a hubici EcoTeQ Plus komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Performance Parquet Ecoline
319 €
+ doprava zadarmo

Vreckový podlahový vysávač so šetrnou kefou na parkety pre prvotriednu starostlivosť prevažne o chúlostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Performance Parquet Ecoline disponuje filtrom AirClean+, ktorý zadrží aj tie najmenšie čiastočky prachu a alergénov. Akčný rádius 12 metrov a integrované príslušenstvo vám umožní pohodlne povysávať celý byt.

Miele Swing H1 Excellence Ecoline
189 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 550W. Miele Swing H1 Excellence Ecoline je vybavený komfortnou hubicou EcoTeQ Plus, ktorá zaručuje vynikajúce a efektívne čistenie. Vysávač má nízko usadené ťažisko, a vďaka tomu sa s ním ľahko manipuluje aj medzi nábytkom.

Miele Complete C3 Parquet Powerline
279 €
+ doprava zadarmo

Akcia

AKCIA: Získajte dodatočnú zľavu 40 EUR z uvedenej ceny produktu po zadaní kódu v košíku OZJ40SK (platí od 25.12.2020 do 31.1.2021 alebo do vypredania zásob)! Viac informacií nájdete TU

Podlahový vysávač so šetrnou kefou na parkety k prvotriednej starostlivosti prevažne o chúlostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Parquet Powerline disponuje motorom Power Efficiency so zlepšenou účinnosťou, filtrom AirClean+, ktorý zadrží aj tie najmenšie čiastočky alebo teleskopickou trubicou Comfort.

Miele Classic C1 Powerline
179 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 800 W. Miele Classic C1 Powerline je vďaka svojmu príslušenstvu a univerzálnej podlahovej hubici komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Compact C2 Parquet Powerline
289 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890W. Miele Compact C2 Parquet Powerline je vďaka svojmu príslušenstvu a hubici Parquet Twister je vhodný prevažne na tvrdé podlahy. akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Triflex Hx1 Pro
779 € 765 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s vymeniteľným Li-Ion akumulátorom VARTA s dobou prevádzky až 60 minút. Miele Triflex Hx1 Pro je vybavený 3stupňovým filtračným systémom, nádobou na prach s funkciou Twist2Open a Self-Stand funkciou.

Miele Classic C1 Parquet Powerline
189 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 800 W. Miele Classic C1 Parquet Powerline je vďaka kefe na tvrdé podlahy Parquet Twister vhodný na starostlivosť prevažne o chúlostivé tvrdé podlahy. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Triflex Hx1 rubínovo-červený
549 € 509,10 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s vymeniteľným Li-Ion akumulátorom VARTA s dobou prevádzky až 60 minút. Miele TRIFLEX HX1 rubínovo-červený je vybavený 3stupňovým filtračným systémom, nádobou na prach s funkciou Twist2Open a Self-Stand funkciou.

Miele Triflex Hx1 grafitovo-sivý
549 € 509,10 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s vymeniteľným Li-Ion akumulátorom VARTA s dobou prevádzky až 60 minút. Miele Triflex Hx1 grafitovo-sivý je vybavený 3stupňovým filtračným systémom, nádobou na prach s funkciou Twist2Open a Self-Stand funkciou.

Miele TRIFLEX HX1 Performance
669 €
+ doprava zadarmo

Tyčový vysávač s vymeniteľným Li-Ion akumulátorom VARTA s dobou prevádzky až 60 minút. Miele Triflex Hx1 Performance je vybavený 3stupňovým filtračným systémom, nádobou na prach s funkciou Twist2Open a Self-Stand funkciou.

Miele Blizzard CX1 Red Edition
329 €
+ doprava zadarmo

Bezvreckový podlahový vysávač s podlahovou hubicou EcoTeQ Plus pre vynikajúce a efektívne čistenie. Miele Blizzard CX1 Red Edition je vybavený bezúdržbovým filtrom Lifetime, ktorý je schopný zachytiť vysoký podiel prachu. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C2 Powerline
219 €
+ doprava zadarmo

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890 W. Miele Complete C2 Powerline je vybavený univerzálnou podlahovou hubicou a plnohodnotným príslušenstvom. Akčný rádius 10 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Allergy Powerline
289 €
+ doprava zadarmo

Vreckový podlahový vysávač s HEPA filtrom vhodný predovšetkým pre alergikov. Miele Complete C3 Allergy Powerline prekvapí silným motorom Power Efficiency so zlepšenou účinnosťou. Vysávanie bude pohodlnejšie vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti so sacím štetcom. Vďaka univerzálnej podlahovej hubici a integrovanému príslušenstvu ho využijete pri vysávaní celého bytu.

Miele Scout Rx2 Runner
839 € 769 €
+ doprava zadarmo

Robotický vysávač so systémom Quattro Cleaning Power, vďaka ktorému zachytáva prach na kobercoch aj tvrdých podlahách. Miele Scout Rx2 môžete obsluhovať pomocou mobilnej aplikácie odkiaľkoľvek a vracať sa do uprataného bytu. Pomocou inteligentnej 3D navigácie rozpozná predmety a uprace všade, bez vynechaných miest.