Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 11319957

HEVOLTA Glasense sklenený vypínač 3-tlačidlový, Polarium White

HEVOLTA Glasense sklenený vypínač 3-tlačidlový, Polarium White

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Smart vypínače Glasense® prinášajú jednoduché ovládanie a moderný dizajn bez potreby zásahov do pôvodnej kabeláže. Vyrobené z tvrdeného skla sú odolné voči poškriabaniu, antistatické a vodeodolné. Celý popis

Farba

NO
NO
NO
NO
28 €
Tovar od: HEVOLTA
28 €

5.10.2023 - 9.10.2023 na vašej adrese

Popis

VYTVORTE SI INTELIGENTNÚ DOMÁCNOSŤ S PRODUKTAMI GLASENSE

Inteligentné dotykové zariadenia Glasense® prinášajú do vašej domácnosti jednoduché riešenie, moderný dizajn a dokonalú bezpečnosť. Vďaka exkluzívnym skleneným vypínačom a zásuvkám získajú vaše priestory punc jedinečnosti a luxusu.

MODERNOSŤ A BEZPEČNOSŤ V JEDNOM

Inteligentné vypínače a zásuvky Glasense® ovládate jemným dotykom alebo pomocou aplikácie Hevolta. Stačí vám pripojenie na wifi a systém reaguje okamžite. Naše dotykové zariadenia prinášajú komfortné ovládanie osvetlenianielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez potreby zásahov do pôvodnej kabeláže.

Hlavné zaradenie tvorí tvrdené kalené sklo, ktoré:

  • s hrúbkou 4mm poskytuje výbornú bezpečnosť,
  • je odolné voči poškriabaniu a nárazom,
  • je antistatické a vodeodolné.

ŠIROKÝ VÝBER MOŽNOSTÍ

Moderný a luxusný dizajn inteligentných dotykových zariadení dopĺňa orientačné podsvietenie a široká škála prvkov pre nadčasovú domácnosť. 

Ak máte radi prémiové, bezpečné a jednoduché riešenia a páči sa vám ovládanie dotykom, aplikáciou alebo hlasom, inteligentné vypínače a zásuvky Glasense sú tu pre vás. Dodajte svojej domácnosti originálnosť a vyberte si z viacerých farebných prevedení