FIBARO Spínacia zásuvka s meraním, 2,5 kW, Z-Wave Plus FIB-FGWPE-102-ZW5

FIBARO Spínacia zásuvka s meraním, 2,5 kW, Z-Wave Plus FIB-FGWPE-102-ZW5

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Spínaná zásuvka s meraním Fibaro, kompaktné rozmery, RGB LED kruh zobrazujúci spotrebu, diaľkové monitorovanie cez mobilnú aplikáciu, upozornenie na nefunkčný spotrebič, upozornenie na prekročenie bezpečnej teploty a prúdu, detská poistka, ochrana proti poškodeniu trhnutím kábla. Celý popis
52,43 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera posledný 1 kus

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059041605

Popis

Spínacia zásuvka Fibaro s meraním

Spoločnosť Fibaro predstavuje najmenšiu zásuvku na svete s meraním spotreby, diaľkovým ovládaním a pripojením plug & play.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Prečo zásuvka Fibaro?

  • Najmenšia meraná zásuvka na svete
  • RGB LED kruh zobrazujúci spotrebu
  • Upozornenia pri prekročení bezpečnej teploty alebo prúdu
  • Bezpečnostná podložka pre prípad vytiahnutia kábla zo zásuvky
  • Diaľkové ovládanie prostredníctvom mobilnej aplikácie

Užitočná a jednoduchá

Pomocou bezdrôtovej zásuvky môžete monitorovať a ovládať akékoľvek zariadenie. Vďaka svojej kompaktnej veľkosti nebude prekážať iným zariadeniam. Po pripojení zariadenia stačí stlačiť tlačidlo a pomenovať svoj nový prírastok v aplikácii Fibaro.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výnimočne krásne

Zásuvka Fibaro je najmenšie a najatraktívnejšie zariadenie tohto typu na svete. Nemusíte ho skrývať za nábytkom, ale všetci návštevníci budú obdivovať jeho moderný vzhľad.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Unikátna technológia

Ani stovky technických problémov, ktoré bolo potrebné vyriešiť, nedonútili tvorcov k ústupkom. Tento výrobok nie je len diaľkovo ovládaná zásuvka, ale skutočné technické dielo. Každá časť bola vytvorená s extrémnou presnosťou (maximálna odchýlka 3 nanometre) a testovaná v extrémnych podmienkach.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kontrola a prehľad

V aplikácii môžete vidieť aktuálnu spotrebu každého zariadenia, ako aj jej historický vývoj. Môžete ľahko porovnávať jednotlivé spotrebiče a celé miestnosti. Dokonca aj z kancelárie môžete vidieť, ako dlho deti hrajú videohry alebo či ste nezabudli vypnúť televízor.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Užitočný pomocník

Krištáľový kruh RGB LED vás informuje o aktuálnej spotrebe zmenou farby. Pre každý spotrebič môžete jednoducho nastaviť limit. Zabudovaný tester dosahu siete vás upozorní, ak je signál slabý. Keďže prstenec LED svieti bledomodrým alebo bielym svetlom vždy, keď je zapnutý, dokonale plní úlohu nočnej lampy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zabezpečte bezpečnosť detí a spotrebičov

Zásuvka Fibaro sa dodáva so zabudovaným krytom, aby boli vaše deti chránené. Okrem toho vás zabudovaný teplotný senzor upozorní blikaním fialovej farby, ak teplota prekročí 55 °C. Toto upozornenie sa zobrazí aj vtedy, keď zaťaženie prekročí povolený maximálny výkon 2,5 kW. Každá zásuvka je tiež vybavená špeciálne navrhnutou bezpečnostnou podložkou, ktorá zabraňuje poškodeniu tlakom, ak by napríklad niekto ťahal za pripojený kábel.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlásenie porúch

Vďaka bezdrôtovej zásuvke môžete predísť poškodeniu siete alebo dokonca požiaru v dôsledku chybného spotrebiča. Samotná zásuvka vás na to upozorní a zabráni tomu, aby ste zapojili chybný spotrebič, ktorý by spôsobil skrat. Taktiež vás upozorní, ak spotrebič nefunguje správne, takže budete včas vedieť, či chladnička prestala chladiť.

 Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aktualizácia bezdrôtového pripojenia

Vďaka aktualizáciám funkcií nemusíte vyťahovať zásuvku zo steny a strácať čas jej pripájaním k počítaču. Stačí stlačiť tlačidlo a aktualizovať modul bezdrôtovo pomocou aplikácie alebo webového rozhrania.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Ide o spínaciu zásuvku s meraním. Má kompaktné rozmery a nezasahuje do inej zásuvky. Je vybavený kruhom RGB LED zobrazujúcim spotrebu. Umožňuje vzdialené monitorovanie pomocou mobilnej aplikácie. Upozorní vás na nefunkčné spotrebiče a prekročenie bezpečnej teploty a prúdu. Je vybavený detskou poistkou. Má ochranu proti poškodeniu v dôsledku trhnutia kábla.