Tescoma Forma na želatínové cukríky DELLA CASA, 2ks
9,90 €

Silikónové formičky pre jednoduchú prípravu domácich želatínových medvedíkov a dážďoviek bez použitia konzervantov, umelých farbív a prebytočných sladidiel. Hotové želatínové cukríky možno ľahko vyklopiť.

Tescoma Forma na lievance PRESTO
9,90 €

Šikovná forma pre lievance, smažienky a sádzané vajcia, s motívmi srdiečka, hviezdičky, kvetinky a smajla. Vhodné pre panvice s priemerom 26 cm a väčšie.

Dr.Oetker Silikónová forma na čokoládu vianočná
9,21 € 7,10 €

Silikónová formička s vianočnými motívmi je ideálna na čokoládu. Stačí naliať čokoládu dozdobiť a nechať stuhnúť v chladničke a máte skvelú dekoráciu alebo sladkosti do adventného kalendára.

Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, pre dievčatá
10,80 €

Silikónové formičky pre jednoduchú prípravu ozdôb z marcipánu alebo iných cukrárskych hmôt. Formička v ružovej farbe má krásne tvary, ktorá poteší každé dievčatko. Vyrobené z prvotriedneho pružného silikónu.

Zenker Podložka na pečenie makrónok, silikón
11,05 € 10,20 €

Podložka so šablónou na prípravu vynikajúcich makrónok. Vychutnajte si tú najsladšiu delikatesu a buďte kulinárskou umelkyňou aj vy. Sada na prípravu od značky Zenker je vyrobená zo silikónu.

Zenker Set na výrobu praliniek, silikón
12,16 € 11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada na prípravu dokonalých delikates, ktoré si budete môcť profesionálne pripraviť doma. Silikónové formy na výrobu praliniek s pomôckami, ktoré vám všetko uľahčia od značky Zenker.

Orion Pečiatka drevo / silikón / kov súprava 6 ks
8,50 €

Sada pečiatok pre vyrobenie veselých domácich sušienok. Pečiatky od značky Orion sú vyrobené zo silikónu – štyri rôzne nástavce sa nasadzujú na drevenú rukoväť. Jednoduchá výroba akéhokoľvek zo štyroch motívov na vykrojenie koliesku z cesta priloženým vykrajovačom.