Tescoma Forma na lievance PRESTO
8,90 €

7,68 €

Šikovná forma pre lievance, smažienky a sádzané vajcia, s motívmi srdiečka, hviezdičky, kvetinky a smajla. Vhodné pre panvice s priemerom 26 cm a väčšie.


Tescoma Forma na želatínové cukríky DELLA CASA, 2ks
9,40 €

7,68 €

Silikónové formičky pre jednoduchú prípravu domácich želatínových medvedíkov a dážďoviek bez použitia konzervantov, umelých farbív a prebytočných sladidiel. Hotové želatínové cukríky možno ľahko vyklopiť.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, čísla retro
10,80 €

Výpredaj

Delícia Deko formička s číslami v retro štýle vám pomôže pripraviť tortu na ktorú nikto nezabudne. Príprava čísel z marcipánu alebo iných hmôt je jednoduchá a rýchla. Formička je vyrobená z pružného silikónu.


Dr.Oetker Silikónová forma na čokoládu vianočná
9,21 €

Silikónová formička s vianočnými motívmi je ideálna na čokoládu. Stačí naliať čokoládu dozdobiť a nechať stuhnúť v chladničke a máte skvelú dekoráciu alebo sladkosti do adventného kalendára.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, mašličky
10,80 €

Jednoduchá príprava ozdôb z marcipánu so silikónovou formičkou Delícia Deco. Formička na mašličky je vyrobená z prvotriedneho pružného silikónu. Buďte kreatívni s Tescomou.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, pre dievčatá
10,80 €

Silikónové formičky pre jednoduchú prípravu ozdôb z marcipánu alebo iných cukrárskych hmôt. Formička v ružovej farbe má krásne tvary, ktorá poteší každé dievčatko. Vyrobené z prvotriedneho pružného silikónu.


Tescoma Silik.formičky DELÍCIA DECO, pre chlapcov
10,80 €

Silikónové formičky na jednoduchú prípravu ozdôb z marcipánu alebo iných cukrárskych hmôt. Formička v modrej farbe má krásne tvary, ktorá poteší každého chlapca. Vyrobená z prvotriedneho pružného silikónu.


Zenker Set na výrobu praliniek, silikón
12,16 €

Sada na prípravu dokonalých delikates, ktoré si budete môcť profesionálne pripraviť doma. Silikónové formy na výrobu praliniek s pomôckami, ktoré vám všetko uľahčia od značky Zenker.


Zenker Podložka na pečenie makrónok, silikón
11,05 €

Podložka so šablónou na prípravu vynikajúcich makrónok. Vychutnajte si tú najsladšiu delikatesu a buďte kulinárskou umelkyňou aj vy. Sada na prípravu od značky Zenker je vyrobená zo silikónu.