IRS TOP balíček pre najmenších

Značka: IRS Náš kód: 100002804297

Partnerský predaj

IRS TOP balíček pre najmenších

Balíček obsahuje hovoriace pero IRS, až 5 bohato ilustrovaných hovoriacich kníh IRS a hovoriace maľovanky IRS. Pri tomto balíčku ušetríte až 44% oproti tomu, keby ste si dané produkty kupovali samostatne. Naviac sme do tohto balíčka ako darček pridali aj hovoriace Veselé obrázky a Hovoriace pexeso. Celý popis

59.9
59,90 € vrátane DPHBežná cena: 107,54 €, Ušetríte 47,64 € (44 %)
Cena s MALL kartou:
29,90 €
Viac info tu

Popis

Popis produktu

TOP balíček obsahuje: 

  • Hovoriace pero IRS

Hovoriace pero IRS je primárne určené na reprodukciu zvuku z hovoriacich kníh IRS. Hovoriace pero IRS je kompatibilné so všetkými produktmi označenými logom IRS. Pero po zapnutí aktivujete priložením na IRS logo produktu a následne ho už len prikladáte na piktogramy, úlohy alebo obrázky.

  • IRS hovoriacu knižku Kedy tam už budeme?

Hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov.  Deti v nej nájdu až 600 ozvučených miest, množstvo rýmov, nádherné dvojstranové ilustrácie, 250 hravých úloh a hádaniek. Ku každej ilustrácii si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť krátky príbeh s ponaučením. Príbehy nahovorila Patrícia Jariabková.

  • IRS hovoriacu knižku Bájky o ázijských zvieratkách, 1.diel 

Hovoriaca kniha je bohato ilustrovaná, obsahuje 7 bájok, ktoré si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť. Bájky nahovorili Mária Breinerová a Richard Stanke. Okrem ponaučení z bájok sa deti dozvedia množstvo zaujímavostí o ázijských zvieratách a o krajinách, v ktorých žijú.

  • IRS hovoriacu knižku Ľudové notičky

S touto knižkou si každé dieťa nielen zaspieva, ale sa aj naučí hrať na xylofóne! V knižke nájdete 16 slovenských ľudových piesní s textom, farebným notovým zápisom a bohatými ilustráciami v podaní renomovaného výtvarníka Fera Liptáka. Pesničky naspievali deti z folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ.

  • IRS hovoriacu knižku Max a Lea

Hovoriacu knihu krátkych rozprávok a pesničiek od renomovaného autora kníh pre deti Jána Uličianskeho si staršie deti môžu prečítať a mladšie vypočuť aj bez prítomnosti rodiča. Kombinácia 12 rozprávok, prekrásnych ilustrácií a pesničiek, ktoré naspievali Dominika a Ján Morávek je neopakovateľná.

  • IRS hovoriacu knižku OBJAVKOVO – Ročné obdobia 

Viacjazyčná  hovoriaca kniha pre deti od 3 rokov. Obsahuje viac než 500 nahrávok a 45 kvízov. Deti sa naučia veľa nového o 4 ročných obdobiach, naučia sa pomenovať oblečenie, počasie, jednotlivé mesiace, ako aj dni v týždni. Knižka je jednoducho prepínateľná zo slovenského do anglického jazyka.

  • IRS hovoriace maľovanky Zahrajkovo 1

Hovoriace maľovanky pre všetky deti, ktoré rady kreslia, hádajú a riešia úlohy – 150 ozvučených miest s krátkymi príbehmi, zvukmi zvieratiek, hádankami, riekankami, básničkami a úlohami na vyfarbovanie. Maľovanky sú plne funkčné s hovoriacim perom IRS aj po vyfarbení.

  • DARČEK: IRS hovoriace Veselé obrázky

Na štyroch voľných listoch formátu A4 deti nájdu 48 hovoriacich obrázkov, 24 hádaniek a ďalších 120 ozvučených piktogramov a otázok.

Veselé obrázky sú dvojjazyčné – ľahko prepínateľné zo slovenského do anglického jazyka – prikladaním pera na logo IRS. V slovenčine si deti vypočujú veselé rýmy a zároveň sa dozvedia niečo nové o farbách, predmetoch a zvieratkách. V anglickej verzii deti naučíme 48 slov, rozdelených do kategórií: ZOO, Škola, Farby a Ovocie. Nájdu tu aj slovné spojenia, vety a otázky určené na opakovanie.

V tlačenej verzii sú obrázky pomenované po anglicky, čím si staršie deti osvoja nielen ich výslovnosť ale aj pravopis.

  • DARČEK: IRS hovoriace pexeso – Kedy tam už budeme

Radi sa hráte? Strávte čas spoločne s deťmi a zahrajte si hovoriace pexeso Kedy tam už budeme?. Váš čas je to najcennejšie, čo deťom môžete dať. Ak bude zábavný, o to väčšia je jeho hodnota.
 
Desať párov pexesa, na prednej strane ozvučený obrázok s básničkou, smajlíci so zaujímavosťami týkajúcimi sa daného obrázku a na zadnej strane, 3 otázky aj so správnymi odpoveďami. Pexeso môžete hrať klasicky alebo aj tak, že ten, kto odkryje pár, si ho môže zobrať až po správnom zodpovedaní jednej z otázok na kartičke. Deti sa tak nielen zahrajú, ale sa aj niečo nové naučia. Prajeme veľa radosti z hry.
 
Pexeso obsahuje tieto páry: Autobus, Električka, Hasičské auto, Kočík, Kolobežka, Motorka, Raketa, Sanitka, Smetiarske auto, Vlak

– – – – – – – –

V cene balíčka je zahrnutý recyklačný poplatok za hovoriace pero IRS vo výške 0,05 €.

– – – – – – – –

Pozrite si krátke video o hovoriacich knihách: 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Názov knihy Top balíček pre najmenších
Autor kolektív autorov
Jazyk slovenský / anglický
Rok publikácie 2018
Počet audio súborov 2500