BAFPET Sliepka, koža

BAFPET Sliepka, koža

Hodnotenie: 1
8,80 € 8 €

Sliepka vyrobená z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O sliepke je možné sa s psíkmi **preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická **šnúrka.

BAFPET Bumerang LEDER pískací hnedá 20 cm
3,40 € 3 €

Bumerang značky BAFPET je skvelou aportovacou hračkou pre všetky aktívne psy. Pískacia hračka je vyrobená z pevnej **kože. Vhodné pre všetky plemená psov. Priemer bumerangu je **20 cm.

BAFPET Pešek JUTA s uchem
5,40 € 5 €

Pešek z přírodní juty je velmi pevný díky srolovanému materiálu a ručnímu šití. Součástí hračky je ucho z pogumovaného popruhu, které usnadňuje držení. BAFPET Pešek JUTA s uchem je vhodný pro trénování aportu či tahání a nácvik zákusu,

BAFPET Píšťalka-Jelenie parožie
10,60 € 9,50 €

Píšťalka vyrobená z jelenieho parožia značky BAFPET má dobre počuteľný zvuk a je jednotónová. Je vhodná pre výcvik privolania všetkých plemien psov. Píšťalka tiež disponuje šnúrkou na krk pre praktické nosenie.

BAFPET Pešek JUTA s ušami"XL" 10x60 cm
9,20 € 8,40 €

Pešek z prírodnej juty je veľmi pevný vďaka zrolovanému materiálu a ručnému šitiu. Súčasťou hračky je ucho z pogumovaného popruhu, ktoré uľahčuje držanie. BAFPET Pešek JUTA s ušami"XL" 10×60 cm je vhodný pre trénovanie aportu či ťahanie a nácvik zákusu,

BAFPET Kuriatko LEDER hnedá 5 x 6 cm
5,40 € 4,90 €

Kuriatko vyrobené z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O kuriatko je možné sa s psíkmi preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická šnúrka.

BAFPET Loptička LEDER pískacia hnedá 8 x 12 cm
6,10 € 5,30 €

Loptička LEDER značky BAFPET je skvelou pomôckou pre výcvik vášho psa. Slúži ako odmena po splnenom cviku, k preťahovaniu alebo môže slúžiť tiež k výcviku aportu. Na konci loptičky je manipulačná šnúrka. Loptička je vyrobená z kože.

BAFPET Náhubok plný, nylon čierna
3,50 € 3 €

Náhubok pre psa je ideálnou pomôckou pri návšteve veterinára alebo počas cestovania v dopravných prostriedkoch. Zapína sa pomocou suchého zipsu cez ňufák psa. BAFPET Náhubok plný, nylon čierna je vhodný pre každé plemeno.

BAFPET Nylonový náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierny
5,80 € 5,30 €

Nylonový náhubok FR.BULDOČEK pre psov zabraňuje nežiaducemu hryzeniu. Je pohodlný a vhodný pre každodenné venčenie, cestovanie hromadnou dopravou, ale aj pre rôzne druhy psích športov, napríklad agility.

BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenční
6,90 € 6,10 €

Kovová píšťalka se stane nezbytným doplňkem pro výcvik vašeho psa. BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenční je opatřena šňůrkou, díky které ji můžete nosit kolem krku.

BAFPET Kožený náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierna
6,50 € 5,70 €

Náhubok FR.BULDOČEK pre psov je vyrobený z mäkkej a kvalitnej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. Oceníte ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v hromadnej doprave, ale aj pri cvičení **agility.

BAFPET Kožený náhubok špeciál KOKR
8,80 € 8 €

Náhubok je ideálny pre kokrov, bulteriérov a akity. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál KOKR určite využije každý majiteľ psíkov.

BAFPET Píšťalka Silent, vysokofrekvenčná / laditeľná
7,30 € 6,50 €

Vysokofrekvenčná píšťalka značky BAFPET je vhodnou výcvikovou pomôckou pre výcvik privolania vášho psa. Píšťalka má veľký dosah, pretože psy veľmi dobre počujú vysokofrekvenčné zvuky na dlhé vzdialenosti. Na jej konci je praktický obal.

BAFPET Kožený náhubok ROTWAJLER
10 € 8,80 €

Náhubok je ideálny pre rotwajlery aj bulteriéry a akity. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok ROTWAJLER, plný čierny určite využije každý majiteľ psíkov.

BAFPET Nylonový náhubok BOXER, pletený čierny
6,50 € 5,70 €

Nylonový náhubok BOXER je vyrobený z mäkkého popruhu, skvele padne a je pohodlný. Ideálne pre pravidelné venčenie vašich štvornohých miláčikov, na cestovanie v MHD alebo pri cvičení agility.

BAFPET Kost LEDER
2,70 € 2,30 €

Hračka pro psy je vyrobena ze 100% přírodní kůže. Využijí ji nejen štěňata, ale i starší pejsci. BAFPET Kost LEDER je bez ostrých hran a je bezpečná.

BAFPET Kožený náhubok BOXER, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

U psieho Náhubku BOXER oceníte predovšetkým mäkkú a kvalitné useň, z ktorej je vyrobený. Je preto vašim psím spoločníkom veľmi pohodlný. Využijete ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v MHD alebo pri cvičení **agility.

BAFPET Kožený náhubok DALMATIN, pletený čierna
8,50 € 7,70 €

Náhubok DALMATIN pre psov z kvalitnej a mäkkej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. S týmto náhubkom si môžete v kľude užívať každodenné prechádzky s vaším psom, ale aj cvičenie rôznych športov, napríklad agility.

BAFPET Kožený náhubok DOBERMAN, pletený čierna
9,60 € 8,80 €

Psí Náhubok DOBERMANje zhotovený z kvalitnej a mäkkej usne. Zamedzuje hryzeniu a žuvaniu. Je vhodný pre každodenné prechádzky s vaším psím kamarátom, cestovanie v MHD, ale aj pre cvičenie agility.

BAFPET Kožený náhubok KOKR, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

Náhubok KOKR pre psov je vyrobený z kvalitnej a mäkkej usne. Náhubok ľahko pripevníte, je teda vhodný pre každodenné prechádzky, cesty v MHD, ale aj na cvičenie agility.

BAFPET Kožený náhubok NEM.OVČIAK, pletený čierna
10,80 € 9,60 €

Psí Náhubok NEM.OVČIAK ** z kvalitnej a mäkkej usne. Znemožňuje hryzenie a žuvanie. Je ideálny pre každodenné prechádzky s vaším psím priateľom, jazdy v MHD, ale aj pre cvičenie **agility.

BAFPET Kožený náhubok PIT-BULL, plný čierna
9,60 € 8,80 €

Náhubok PIT-BULL pre psov z mäkkej a kvalitnej usne. Vďaka tomu je pohodlný na nosenie a netlačí. S týmto náhubkom môžete byť **v kľude pri návšteve veterinára, na **pravidelných prechádzkach **alebo počas rôznych športov, napríklad pri **agilite.

BAFPET Kožený náhubok PUDL, pletený čierny
4,60 € 4,20 €

Nylonový náhubok PUDL je ako stvorený pre každodenné prechádzky s vaším psím spoločníkom. Skvele padne a využijete ho tiež pri cestách v MHD, návšteve veterinára alebo pri agility.

BAFPET Kožený náhubok špeciál DALMATIN
9,60 € 8,80 €

Náhubok s nastaviteľnou veľkosťou je ideálny pre dalmatíncov. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál DALMATIN nájde využitie predovšetkým pri cestovaní.

BAFPET Kožený náhubok špeciál NEM.OVČIAK
10,40 € 9,20 €

Náhubok s nastaviteľnou veľkosťou je ideálny pre nemeckých ovčiakov a ďalšie veľké plemená. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál NEM.OVČIAK nájde využitie predovšetkým pri cestovaní.

BAFPET Loptička JUTA so šnúrkou, 7 cm
6,90 € 6,10 €

Loptička so šnúrkou značky BAFPET je skvelou pomôckou pre výcvik vášho psa. Slúži na odmenu po splnenom cviku, k preťahovanie alebo môže slúžiť tiež k výcviku aportu. Na konci loptičky je manipulačná **šnúrka. Loptička je vyrobená z **prírodnej JUTY.

BAFPET Nylonový náhubok DALMATIN, pletený čierny
6,50 € 5,70 €

Psí Nylonový náhubok DALMATIN využijete počas pravidelných prechádzok so svojím štvornohým priateľom. Skvele padne a je pohodlný. Je ideálny tiež pri jazde hromadnou dopravou alebo pri cvičení agility.

BAFPET Nylonový náhubok Doberman, pletený čierny
6,90 € 6,10 €

Nylonový náhubok Doberman pre psov je vhodnou ochranou proti nežiaducemu hryzenie. Oceníte ho pri pravidelnom venčení, **cestovaní v hromadnej doprave, ale aj pri rôznych športoch, ako je napríklad **agility.

BAFPET Nylonový náhubok KOKR, pletený čierny
5,80 € 5,30 €

Nylonový náhubok KOKR pre psov oceníte pri pravidelných prechádzkach s vašim štvornohým miláčikom. Skvele padne, je skladný a využijete ho tiež počas cestovania v hromadnej doprave alebo pri návštevách veterinára.

BAFPET Nylonový náhubok NEM.OVČIAK, pletený čierny
7,30 € 6,50 €

Psí Nylonový náhubok NEM.OVČIAK je ideálny na pravidelné venčenie, jazdy v MHD alebo návštevy veterinára. Dobre padne, je pohodlný a netlačí. Využijete ho tiež pri rôznych psích športoch ako je agility a iné.

BAFPET Pešek LEDER hnedá 5,5 x 17,5 cm
4,60 € 4,20 €

Pešek LEDER značky BAFPET je skvelou motivačnou pomôckou pre výcvik vášho psa. Môže slúžiť na učenie zákusu či ako odmena pri výcviku, ale možno použiť aj ako hračku na preťahovanie. Pešek je vyrobený z pevnej kože a na konci má praktické pútko.

BAFPET Pešek s uchem

BAFPET Pešek s uchem

Hodnotenie: 5
3,40 € 3 €

Pešek je velmi pevný a plovoucí. Součástí hračky je ucho z popruhu, které usnadňuje držení. BAFPET Pešek s uchem je vhodný pro nácvik zákusu a přetahování.

BAFPET Píšťalka kovová, laditelná
2,90 € 2,70 €

Kovová píšťalka se stane nezbytným doplňkem pro výcvik vašeho psa. BAFPET Píšťalka kovová, laditelná je opatřena kroužkem, který umožňuje připnutí například na klíče.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: