BAFPET Sliepka, koža

BAFPET Sliepka, koža

Hodnotenie: 1
8,80 € 8 €

Sliepka vyrobená z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O sliepke je možné sa s psíkmi **preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická **šnúrka.

BAFPET Bumerang LEDER pískací hnedá 20 cm
3,40 € 3 €

Bumerang značky BAFPET je skvelou aportovacou hračkou pre všetky aktívne psy. Pískacia hračka je vyrobená z pevnej **kože. Vhodné pre všetky plemená psov. Priemer bumerangu je **20 cm.

BAFPET Pešek JUTA s uchem
5,40 € 5 €

Novinka

Pešek z přírodní juty je velmi pevný díky srolovanému materiálu a ručnímu šití. Součástí hračky je ucho z pogumovaného popruhu, které usnadňuje držení. BAFPET Pešek JUTA s uchem je vhodný pro trénování aportu či tahání a nácvik zákusu,

BAFPET Píšťalka-Jelenie parožie
10,60 € 9,50 €

Píšťalka vyrobená z jelenieho parožia značky BAFPET má dobre počuteľný zvuk a je jednotónová. Je vhodná pre výcvik privolania všetkých plemien psov. Píšťalka tiež disponuje šnúrkou na krk pre praktické nosenie.

BAFPET Píšťalka Combo, vysokofrekvenčná/výstražná
8,40 € 7,70 €

Novinka

Dvojtónová Píšťalka Combo je ideálnym pomocníkom pre výcvik vášho psa. Váš pes sa vďaka píšťalke lepšie učí povelom. Jej zvuk je počuteľný na dlhšiu vzdialenosť než ľudský hlas.

BAFPET Pešek JUTA s ušami"XL" 10x60 cm
9,20 € 8,40 €

Novinka

Pešek z prírodnej juty je veľmi pevný vďaka zrolovanému materiálu a ručnému šitiu. Súčasťou hračky je ucho z pogumovaného popruhu, ktoré uľahčuje držanie. BAFPET Pešek JUTA s ušami"XL" 10×60 cm je vhodný pre trénovanie aportu či ťahanie a nácvik zákusu,

BAFPET Kuriatko LEDER hnedá 5 x 6 cm
5,40 € 4,90 €

Kuriatko vyrobené z kože značky BAFPET je obľúbenou hračkou nielen pre šteňatá, ale aj pre dospelých psov. O kuriatko je možné sa s psíkmi preťahovať, kedy hračku vnímajú ako korisť. Na strapcoch je umiestnená praktická šnúrka.

BAFPET Loptička LEDER pískacia hnedá 8 x 12 cm
6,10 € 5,30 €

Loptička LEDER značky BAFPET je skvelou pomôckou pre výcvik vášho psa. Slúži ako odmena po splnenom cviku, k preťahovaniu alebo môže slúžiť tiež k výcviku aportu. Na konci loptičky je manipulačná šnúrka. Loptička je vyrobená z kože.

BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenční
6,90 € 6,10 €

Novinka

Kovová píšťalka se stane nezbytným doplňkem pro výcvik vašeho psa. BAFPET Píšťalka Pro-Trialer, vysokofrekvenční je opatřena šňůrkou, díky které ji můžete nosit kolem krku.

BAFPET Náhubok plný, nylon čierna
3,50 € 3 €

Novinka

Náhubok pre psa je ideálnou pomôckou pri návšteve veterinára alebo počas cestovania v dopravných prostriedkoch. Zapína sa pomocou suchého zipsu cez ňufák psa. BAFPET Náhubok plný, nylon čierna je vhodný pre každé plemeno.

BAFPET Nylonový náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierny
5,80 € 5,30 €

Novinka

Nylonový náhubok FR.BULDOČEK pre psov zabraňuje nežiaducemu hryzeniu. Je pohodlný a vhodný pre každodenné venčenie, cestovanie hromadnou dopravou, ale aj pre rôzne druhy psích športov, napríklad agility.

BAFPET Kožený náhubok špeciál KOKR
8,80 € 8 €

Novinka

Náhubok je ideálny pre kokrov, bulteriérov a akity. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok špeciál KOKR určite využije každý majiteľ psíkov.

BAFPET Píšťalka Silent, vysokofrekvenčná / laditeľná
7,30 € 6,50 €

Vysokofrekvenčná píšťalka značky BAFPET je vhodnou výcvikovou pomôckou pre výcvik privolania vášho psa. Píšťalka má veľký dosah, pretože psy veľmi dobre počujú vysokofrekvenčné zvuky na dlhé vzdialenosti. Na jej konci je praktický obal.

BAFPET Kožený náhubok ROTWAJLER
10 € 8,80 €

Novinka

Náhubok je ideálny pre rotwajlery aj bulteriéry a akity. Je vyrobený z kvalitnej mäkkej usne a spoje má spojené nitmi. BAFPET Kožený náhubok ROTWAJLER, plný čierny určite využije každý majiteľ psíkov.

BAFPET Nylonový náhubok BOXER, pletený čierny
6,50 € 5,70 €

Novinka

Nylonový náhubok BOXER je vyrobený z mäkkého popruhu, skvele padne a je pohodlný. Ideálne pre pravidelné venčenie vašich štvornohých miláčikov, na cestovanie v MHD alebo pri cvičení agility.

BAFPET Kost LEDER
2,70 € 2,30 €

Novinka

Hračka pro psy je vyrobena ze 100% přírodní kůže. Využijí ji nejen štěňata, ale i starší pejsci. BAFPET Kost LEDER je bez ostrých hran a je bezpečná.

BAFPET Kožený náhubok BOXER, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

Novinka

U psieho Náhubku BOXER oceníte predovšetkým mäkkú a kvalitné useň, z ktorej je vyrobený. Je preto vašim psím spoločníkom veľmi pohodlný. Využijete ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v MHD alebo pri cvičení **agility.

BAFPET Kožený náhubok DALMATIN, pletený čierna
8,50 € 7,70 €

Novinka

Náhubok DALMATIN pre psov z kvalitnej a mäkkej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. S týmto náhubkom si môžete v kľude užívať každodenné prechádzky s vaším psom, ale aj cvičenie rôznych športov, napríklad agility.

BAFPET Kožený náhubok DOBERMAN, pletený čierna
9,60 € 8,80 €

Novinka

Psí Náhubok DOBERMANje zhotovený z kvalitnej a mäkkej usne. Zamedzuje hryzeniu a žuvaniu. Je vhodný pre každodenné prechádzky s vaším psím kamarátom, cestovanie v MHD, ale aj pre cvičenie agility.

BAFPET Kožený náhubok FR.BULDOČEK, pletený čierna
6,50 € 5,70 €

Novinka

Náhubok FR.BULDOČEK pre psov je vyrobený z mäkkej a kvalitnej usne. Zabraňuje hryzeniu a žuvaniu. Oceníte ho pri **každodenných prechádzkach, cestovaní v hromadnej doprave, ale aj pri cvičení **agility.

BAFPET Kožený náhubok KOKR, pletený čierna
7,30 € 6,50 €

Novinka

Náhubok KOKR pre psov je vyrobený z kvalitnej a mäkkej usne. Náhubok ľahko pripevníte, je teda vhodný pre každodenné prechádzky, cesty v MHD, ale aj na cvičenie agility.

BAFPET Kožený náhubok NEM.OVČIAK, pletený čierna
10,80 € 9,60 €

Novinka

Psí Náhubok NEM.OVČIAK ** z kvalitnej a mäkkej usne. Znemožňuje hryzenie a žuvanie. Je ideálny pre každodenné prechádzky s vaším psím priateľom, jazdy v MHD, ale aj pre cvičenie **agility.

BAFPET Kožený náhubok PIT-BULL, plný čierna
9,60 € 8,80 €

Novinka

Náhubok PIT-BULL pre psov z mäkkej a kvalitnej usne. Vďaka tomu je pohodlný na nosenie a netlačí. S týmto náhubkom môžete byť **v kľude pri návšteve veterinára, na **pravidelných prechádzkach **alebo počas rôznych športov, napríklad pri **agilite.

BAFPET Kožený náhubok PUDL, pletený čierny
4,60 € 4,20 €

Novinka

Nylonový náhubok PUDL je ako stvorený pre každodenné prechádzky s vaším psím spoločníkom. Skvele padne a využijete ho tiež pri cestách v MHD, návšteve veterinára alebo pri agility.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: