ZOPA Multifunkčný štipec na kočík
4 € 3,80 €

Praktický klip na kočík alebo autosedačku, pomocou ktorého ľahko, rýchlo a pevne pripevníte plienku či osušku chrániacu dieťa pred slniečkom alebo poveternostnými vplyvmi . Pomocou štipca môžete pripevniť aj cumlíky či hračky a zabránite tak ich strate.

Reer Samolepka reflexná set 16 kusov
10,10 €

Reer Samolepka reflexná set 16 kusov – bezpečnostná reflexná samolepka. Je viditeľná už zo vzdialenosti cca 150 m. Je vhodná na uchytenie na rôzne povrchy.

Lodger Swaddle Clip 4balenie
13,60 €

LODGER Swaddle Clip 4 balenia je praktická pomôcka, ktorá na kočíku či autosedačke nemôže chýbať. Bábätko je chránené, má súkromie a cíti sa v bezpečí. Kvalitný výrobok, mnohostranné využitie, balenie po štyroch kusoch.

ABC Design Držiak na mobil univerzálny
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny držiak na mobil ABC Design bezpečne zaistí akýkoľvek telefón a možno ho ľahko a rýchlo pripevniť na rukoväť kočíka. Držiak je prispôsobiteľný mobilom rôznych veľkostí a vďaka dômyselnému upevneniu ho možno otáčať a nakláňať.

MUNCHKIN Držiak na tašku
10 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Munchkin Držiak na tašku je vhodný na kabelku, prebaľovaciu tašku a pod. Uvoľnia sa vám ruky, kedykoľvek ste s vašimi deťmi.

Lodger Swaddle Clip 2balenie
7,70 € 7,60 €

LODGER Swaddle Clip 2balenia je praktická pomôcka, ktorá na kočíku či autosedačke nemôže chýbať. Bábätko je chránené, má súkromie a cíti sa v bezpečí. Kvalitný výrobok, mnohostranné využitie, balenie po dvoch kusoch.

G-mini Univerzálne háčiky na kočík, 2ks
7,80 €

Univerzálne háčiky na kočík, 2 ks ktoré sa ľahko pripevnia pomocou suchých zipsov ku konštrukcii kočíka. Na háčik možno bezpečne zavesiť ľahšiu tašku, kabelku, kýblik na piesok alebo prebaľovaciu tašku na oba háčiky.