Salvia Paradise Stemona - BAI BU koreň (Varianta 70 g)

Značka: Salvia Paradise Náš kód: 100004555016

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Salvia Paradise Stemona - BAI BU koreň (Varianta 70 g)

100% čistá Stemona japonská – BAI BU je pradávnym pomocníkom tradičnej čínskej medicíny k vnútornému aj vonkajšiemu použitie. Používa sa tučný hľuzovitá koreň, ktorý je veľmi hutný a môže niekedy zarásť prekvapivo hlboko do zeme. Stemona je sladkohorká chuti, má teplé vlastnosti. Celý popis

4.4

4,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100004555016

Popis

Popis produktu

100% čistá Stemona japonská – BAI BU je pradávnym pomocníkom tradičnej čínskej medicíny k vnútornému aj vonkajšiemu použitie. Používa sa tučný hľuzovitá koreň, ktorý je veľmi hutný a môže niekedy zarásť prekvapivo hlboko do zeme. Stemona je sladkohorká chuti, má teplé vlastnosti.

Stemona japonská – BAI BU – je jednoročná popínavá rastlina, pochádza z východnej a juhovýchodnej Ázie a z pomedzí oblasti severnej Australázia. Listy sú jednoduché, rôzne veľké, sediace alebo krátkou stopkou spojené so základným stonkou. Kvet je podlhovastý, ružovofialové a skladá sa z niekoľkých dlhých okvetných aj kalicha. Dnes sa za účelom predaja pestuje v Číne, Indii, na Tajwane a pravdepodobne v ďalších krajinách regiónu.

Vonkajšie použitie: Odvar zo stemony je podporou práve vtedy, ak je potvrdené lekárom, že je náš kožné promblém zapríčinený mykotickým (hubovým) napadnutím alebo parazitmi zvlášť na intímnych miestach. Odvar zo stemony je potom výborný na oplachy alebo omývanie.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

100% -ne čistá Stemona japonská (BAI BU, Stemona acuta)
Krajina pôvodu: Čína Dávkovanie: Jednu polievkovú lyžicu sušeného koreňa vložíme do 500 ml studenej vody a privedieme k varu. Na miernom ohni povaríme asi 30 min. Rozdelíme do dvoch dávok a vypijeme.
K vonkajšiemu použitiu na oplachovanie postihnutej pokožky pripravíme odvar zo 30 g koreňa povarených 30 min. tiež v 500 ml vody. Upozornenie:

Surovina na prípravu bylinkového čaju – nálevu.
Neslúži ako náhrada pestrej stravy.
Nie je určené deťom do 3 rokov. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Stemona japonská (BAI BU, Stemona acuta)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia sypané
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vege, Vegán
Časti tela a problematiky Čínska medicína
Varianta 70 g