Iswari BIO Acai 70 g

Iswari BIO Acai 70 g

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Acai je vysoko výživná superpotravina, ktorá obsahuje významné množstvo antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, vitamínov a minerálov. . Celý popis
13,90 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002272155

Popis

Acai je vysoko výživná superpotravina, ktorá obsahuje významné množstvo antioxidantov, nenasýtených mastných kyselín omega 3, 6 a 9, vitamínov a minerálov. 

Acai (Açai – čítaj asají) je jedným z pokladov amazonskej džungle. Táto palma dorastajúca do výšky 25 m, ktoré sa darí najmä pozdĺž riečnych tokov, plodí malé ovocie tmavo modrej farby. Tieto plody bývali pochutinou a dôležitou súčasťou jedálnička už pre pôvodných obyvateľov juhoamerických pralesov.

Podľa súčasných poznatkov Acai obsahuje dvojnásobné množstvo antioxidantov ako je obsiahnuté v granátovom jablku a 6× viac ako v ich tuzemský známych čučoriedkach. Množstvo antioxidantov sa meria v jednotkách ORAC (kapacita absorbcie voľných radikálov). Antioxidanty sa v acai nachádzajú v podobe fenolov a antocyaninů, ktoré sú zodpovedné za tmavo modrú farbu plodov. Ako používať:

Prášok Acai je možné vmiešať do smoothie, koktailov, jogurtov, RAW vegánskych cheesecake.

Balenie:

70 g

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chlade. Krajina pôvodu Brazília.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Acai berry (Euterpe oleracea, 100% lyofilizovaný – mrazom sušený – prášok z plodov)