GINLAC Káva RED COFFEE 50 g
17,60 €

Káva RED COFFEE je jedinečná kombinácia instantný a jemne namletej zrnkovej kávy obohatené o prášok zo 100% extraktu pravého kórejského červeného ženšenu. Ľahko a rýchlo si pripravíte kávu s chuťou a vôňou čerstvo namletej zrnkovej kávy s jemným nádychom ženšenu.

Klas Coffee Cordyceps 150 g
23,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Coffee Cordyceps je instantná káva obohatená o Cordyceps, bez pridaného cukru. Cordyceps Sinensis čiže Húsenica čínska je vzácna huba, ktorá rastie v horách Tibete, Nepále a Číny.

Salvia Paradise Káva - Nicaragua SHG
3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Nicaragua sa vyznačuje jemnou a vyváženou chuťou. Stretnúť sa dá s prelínaním čokolády a korenistých tónov s nízkou a jemnou kyslosťou. .

Salvia Paradise Káva - Panama Don Pepe SHG
6,80 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Don Pepe je káva s chuťou plnou ľahkosti a nežnosti. V šálke tejto kávy nájdete jemný podtext orieškovej chuti, po ktorej chuťové poháriky plesajú. .

Salvia Paradise Káva - Papua New Guinea
6,30 €

Posledný kus za túto cenu!

100% ARABICA Papua New Guinea Sigri A je pestovaná v Afrike na druhom najväčšom ostrove sveta – Novej Guinei, plantáži Sigri A. Jedná sa o kávu s plným, okrúhlym telom a vôní, acidita je skôr slabší. Nepostráda zemitú chuť a chuť horkej čokolády s nádychom tabaku.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: