REPTI PLANET žiarovka Solar UVA & UVB 160 W
23,30 €

Celospektrálna žiarovka podporuje prirodzené fyziologické procesy. Produkuje vitamín D3, vďaka ktorému sa zvieraťu lepšie vstrebe do tela vápnik a napomáha tak predchádzať metabolickým ochoreniam kostí. Repti Planet žiarovka Solar UVA & UVB 160 W simuluje prírodné slnečné svetlo.

REPTI PLANET žiarovka Solar UVA & UVB 80 W
22,60 €

Celospektrálna žiarovka podporuje prirodzené fyziologické procesy. Produkuje vitamín D3, vďaka ktorému sa zvieraťu lepšie vstrebe do tela vápnik a napomáha tak predchádzať metabolickým ochoreniam kostí. Repti Planet žiarovka Solar UVA & UVB 80 W simuluje prírodné slnečné svetlo.

REPTI PLANET Zahmlievač
30,40 €

Generátor hmly dokáže zvýšiť vlhkosť vzduchu v teráriu až na 100%. Hmlu tvorí ultrazvuková keramická membrána. Imituje rannú hmlu v púštnych teráriách a simuluje tropickú v tropických teráriách. Repti Planet Zahmlievač sa automaticky vypne, ak voda klesne pod 3 cm.

REPTI PLANET Osvetlenie Dome vysoké 19 cm
21,40 €

Hliníkový reflektor disponuje keramickou objímkou odolnou voči vysokým teplotám a zvyšuje intenzitu UVB žiarenia. Obsahuje vetracie otvory vo vrchnej časti, ktoré slúžia pre potrebnú ventiláciu. Repti Planet Osvetlenie Dome vysoké 19 cm vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Rastlina kvitnúca Anthurium 40 cm
5,80 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina kvitnúca Anthurium 40 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET žiarovka Halogen Sun 35 W
4,60 €

Halogénová žiarovka do terária vydáva svetelné a tepelné žiarenie, ktoré tvoria lokálne výhrevné miesto. Podporuje prirodzené fyziologické procesy živočíchov. Repti Planet žiarovka Halogen Sun 35 W je veľmi odolná proti vode, vlhkosti a zaručuje dlhú životnosť.

REPTI PLANET žiarovka Daylight Neodymium 25 W
5 €

Širokospektrálna žiarovka do terária napomáha vďaka neodymovému plynu zvyšovať vzájomnú atraktivitu zvierat. Zaisťuje prirodzené farebné spektrum pre fotosyntézu rastlín. Repti Planet žiarovka Daylight Neodymium 25 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET žiarovka Halogen Sun 25 W
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Halogénová žiarovka do terária vydáva svetelné a tepelné žiarenie, ktoré tvoria lokálne výhrevné miesto. Podporuje prirodzené fyziologické procesy živočíchov. Repti Planet žiarovka Halogen Sun 25 W je veľmi odolná proti vode, vlhkosti a zaručuje dlhú životnosť.

REPTI PLANET Rozprašovač 1,5 L
5,80 €

Tlakový postrekovač disponuje uzamykacím mechanizmom, ktorý zaisťuje nepretržité striekanie vody. Je veľmi ľahký a ľahko ovládateľný. Trysku je možné nastaviť. Repti Planet Rozprašovač 1,5 L vám pomôže udržať v teráriu optimálne podmienky.

REPTI PLANET žiarovka Daylight Neodymium 100 W
6,40 €

Širokospektrálna žiarovka do terária napomáha vďaka neodymovému plynu zvyšovať vzájomnú atraktivitu zvierat. Zaisťuje prirodzené farebné spektrum pre fotosyntézu rastlín. Repti Planet žiarovka Daylight Neodymium 100 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET žiarovka Infrared HEAT 75 W
6,40 €

Žiarovka do terária disponuje červeným sklom, ktoré sfarbuje výsledné svetlo a zároveň nenarušuje denné a nočné cykly zvierat. Vydáva infračervené tepelné žiarenie, ktoré zvyšuje vnútornú teplotu v teráriu. Repti Planet žiarovka Infrared HEAT 75 W je ideálna pre nočné pozorovanie.

REPTI PLANET žiarovka Daylight Basking Spot 100 W
3,90 €

Širokospektrálna žiarovka do terária podporuje prirodzené prejavy ako sú príjem potravy, párenie a aktivita u plazov a obojživelníkov. Vytvára pre nich príjemné výhrevné miesto. Repti Planet žiarovka Daylight Basking Spot 100 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET Pozadie penové 58x28,5 cm
14,80 €

Penové pozadie do terárií disponuje zaujímavým dizajnom kameňa. Veľkosť sa dá zmenšiť napríklad pomocou zalamovacieho noža. Repti Planet Pozadie penové 58×28,5 cm je vyrobené z netoxických a zdravotne nezávadným materiálov.

REPTI PLANET Pozadie korok prírodný
5,80 €

Pozadie z prírodnej korkové kôry ľahko vložíte do akéhokoľvek terária. Je ideálny k dekorácii predovšetkým do horúceho a vlhkého prostredia. Repti Planet Pozadie korok prírodný disponuje výškou 2 cm.

REPTI PLANET Osvetlenie LED 30 diód
27,20 €

Lampa disponuje dotykovým ovládaním, ktorým možno vybrať medzi 3 svetelnými režimami. Ponúka režim bielej, modrej, alebo bielej i modrej farby LED. Vhodná do terárií, akvárií a akrylových chovných nádrží. Repti Planet Osvetlenie LED 30 diód je vyrobené z brúseného hliníka.

REPTI PLANET žiarovka Infrared HEAT 25 W
5,20 €

Žiarovka do terária disponuje červeným sklom, ktoré sfarbuje výsledné svetlo a zároveň nenarušuje denné a nočné cykly zvierat. Vydáva infračervené tepelné žiarenie, ktoré zvyšuje vnútornú teplotu v teráriu. Repti Planet žiarovka Infrared HEAT 25 W je ideálna pre nočné pozorovanie.

REPTI PLANET žiarovka Repti UVB 10.0 13 W
14,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Žiarovka vytvára slnečné prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v púštnych oblastiach. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarovka Repti UVB 10.0 13 W je ideálna pre všetky púštne plazy.

REPTI PLANET Doska vykurovacia Superior 28 W 53x28 cm
42,80 €
+ doprava zadarmo

Vykurovacia doska zvyšuje zvieratám chuť k jedlu a zlepšuje ich metabolizmus. Lepí sa na spodnú či bočnú stenu terária pomocou samolepiacich nožičiek, ktoré sú súčasťou balenia. Repti Planet Doska vykurovacia Superior 28 W 53×28 cm by mala zaberať menej ako 2/3 plochy.

REPTI PLANET Miska na kŕmenie
8,90 €

Miska na kŕmenie je ťažšia, stabilná a zabraňuje prevráteniu. Využitie nájde v púštnych a tropických teráriách. Hladký povrch zamedzuje usadzovaniu nečistôt a ľahko sa čistí. Repti Planet Miska na kŕmenie je z neškodného materiálu schváleného pre použitie v potravinárstve.

REPTI PLANET žiarovka Daylight Frosted 75 W
3,10 €

Širokospektráane žiarovka do terária disponuje farebným spektrom, ktoré simuluje svetlo dažďového pralesa. Podporuje prirodzené prejavy ako sú príjem potravy, párenie a aktivita u žiab, gekonov a jašterov. Repti Planet žiarovka Daylight Frosted 75 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET Pozadie Coco Pad
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dekorácia z kokosových vlákien zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Je ideálny pre upevnenie rastlín ako sú tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Pozadie Coco Pad sa ľahko inštaluje na bočnej či zadnej stene terárií.

EXO TERRA Miska
17,60 €

Miska na kŕmenie **atypického tvaru je v imitácii kameňa a vyzerá veľmi realisticky. **Hladký povrch zamedzuje usadzovaniu nečistôt a ľahko sa čistí. Možno naplniť buď krmivom či vodou Exo Terra Miska je ideálna pre terárijné zvieratá.

REPTI PLANET Dekorácia Coco Sieť
9,70 €

Sieťová dekorácia zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Je ideálny pre upevnenie rastlín ako sú tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Dekorácia Coco Sieť sa ľahko inštaluje na stenu terária.

REPTI PLANET Držiak na osvetlenie
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny držiak na svetlo ľahko nalepíte pomocou obojstrannej pásky na sklo terária. Obsahuje gumové zarážky, vďaka ktorým sa zabráni nechcenému pohybu lampy. Repti Planet Držiak na osvetlenie má veľmi jednoduchú montáž. Výšku je možné nastaviť.

REPTI PLANET Osvetlenie Dual Mini 2x40 W
29,20 €

Dvojitá lampa do malých terárií zvyšuje intenzitu svetelného žiarenia, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštenou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou. Repti Planet Osvetlenie Dual Mini 2×40 W vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Pozadie Coco Planter
7,80 €

Pozadie z kokosových vlákien zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Obsahuje vrecká pre zasadenie rastlín, vhodné sú predovšetkým tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Pozadie Coco Planter sa ľahko inštaluje na bočné či zadné steny terárií.

REPTI PLANET Úkryt Coco Shell
1,13 € 1,10 €

Prírodný originálny úkryt je vhodný do terárií, ktorý imituje púštny a dažďový prales. Polovica kokosového orecha sa stane obľúbeným miestom vášho zvieracieho kamaráta a poskytne mu bezpečie. Repti Planet Úkryt Coco Shell má otvor pre ľahký vstup.

REPTI PLANET žiarivka Repti UVB 5.0 45 cm 15 W
15 €

Žiarivka vytvára tienisté prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v tropických oblastiach a dažďových pralesoch. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarivka Repti UVB 5.0 45 cm 15 W je ideálna pre tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET žiarivka Repti UVB 5.0 75 cm 25 W
17,10 €

Žiarivka vytvára tienisté prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v tropických oblastiach a dažďových pralesoch. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarivka Repti UVB 5.0 75 cm 25 W je ideálna pre tropické a subtropické plazy.

REPTI PLANET Dekorácia Coco Troncho
9,70 €

Dekorácia v tvare vetvičiek zväčšuje plochu pre pohyb plazov v teráriu. Je ideálny pre upevnenie rastlín ako sú tilandsie, bromélie, orchidey a ďalšie popínavé rastliny. Repti Planet Dekorácia Coco Troncho sa ľahko inštaluje horizontálne aj vertikálne.

REPTI PLANET Dekorácia liana točená
6,60 €

Umelá dekorácia v prírodnom dizajne poskytuje úkryt pre plazy a obojživelníky. Je ľahko formovateľná a vyrobená z bezpečného a hygienického materiálu. Repti Planet Dekorácia liana točená je dobre udržateľná a ozvláštni priestor terária.

REPTI PLANET Doska vykurovacia Superior 5 W 14x15 cm
19,40 €

Vykurovacia doska zvyšuje zvieratám chuť k jedlu a zlepšuje ich metabolizmus. Lepí sa na spodnú či bočnú stenu terária pomocou samolepiacich nožičiek, ktoré sú súčasťou balenia. Repti Planet Doska vykurovacia Superior 5 W 14×15 cm by mala zaberať menej ako 2/3 plochy.

REPTI PLANET Osvetlenie Dual Dome 2x150 W
33,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojitá lampa do stredných a veľkých terárií zvyšuje intenzitu svetelného žiarenia, UVB a UVA výstupu. Disponuje leštenou hliníkovou vrstvou a keramickou objímkou odolnou voči vysokým teplotám. Repti Planet Osvetlenie Dual Dome 2×150 W vytvára výhrevné miesto pre živočíchy a zabezpečuje potrebné svetlo.

REPTI PLANET Rastlina travina Spartina 30 cm
5,80 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina travina Spartina 30 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Zahmlievač Maxi 2,2 L
58,40 €
+ doprava zadarmo

Ultrazvukový zahmlievač a zvlhčovač vzduchu sa automaticky vypne, ak je nádržka na vodu prázdna. Množstvo vytvorenej hmly je nastaviteľné, dokáže vyprodukovať až 250 ml hmly za hodinu. Repti Planet Zahmlievač Maxi 2,2 L je ideálny pre plazy, obojživelníky a zvieratá vyžadujúce vlhké prostredie.

REPTI PLANET žiarovka Daylight Frosted 100 W
3,70 €

Širokospektráane žiarovka do terária disponuje farebným spektrom, ktoré simuluje svetlo dažďového pralesa. Podporuje prirodzené prejavy ako sú príjem potravy, párenie a aktivita u žiab, gekonov a jašterov. Repti Planet žiarovka Daylight Frosted 100 W vydáva ultrafialové, svetelné a infračervené žiarenie.

REPTI PLANET žiarovka Infrared HEAT 50 W
5,20 €

Žiarovka do terária disponuje červeným sklom, ktoré sfarbuje výsledné svetlo a zároveň nenarušuje denné a nočné cykly zvierat. Vydáva infračervené tepelné žiarenie, ktoré zvyšuje vnútornú teplotu v teráriu. Repti Planet žiarovka Infrared HEAT 50 W je ideálna pre nočné pozorovanie.

REPTI PLANET Membrána a kľúč pre zahmlievač
4,25 € 4,20 €

Kľúč a náhradná membrána pre ultrazvukový zahmlievač má životnosť asi 3000 h. Tá závisí na tvrdosti a čistote vody aj dobe prevádzky samotného zahmlievača. Repti Planet Membrána a kľúč pre zahmlievač je potrebným doplnkom pre chovateľov terárijných zvierat.

REPTI PLANET Rastlina papradie Nephrolepis 20 cm
5,80 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina papradie Nephrolepis 20 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Rastlina sukulent Agave červená 18 cm
5,80 €

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina sukulent Agave červená 18 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Rostlina sukulent Agave zelená 18 cm
5,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Umelá rastlina nájde využitie v teráriách, v ktorých hrozí poškodenie či konzumácia živej kvetiny zvieraťom. Disponuje realistickým spracovaním. Repti Planet Rastlina sukulent Agave zelená 18 cm nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

REPTI PLANET Teplomer vlhkomer LCD vonkajší
15,20 €

Teplomer a vlhkomer má kábel dlhý 90 cm, ktorý umožňuje umiestniť prístroj na rôzne miesta. Obsahuje LCD displej, ktorý zobrazí namerané hodnoty. Repti Planet Teplomer vlhkomer LCD vonkajší má rozsah teplôt v rozmedzí 0–70 ° C a vlhkosti 20 až 99%.

REPTI PLANET žiarivka Repti UVB 10.0 38 cm 14 W
14,80 €

Žiarivka vytvára slnečné prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v púštnych oblastiach. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarivka Repti UVB 10.0 38 cm 14 W je ideálna pre púštne plazy.

REPTI PLANET žiarivka Repti UVB 10.0 60 cm 20 W
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Žiarivka vytvára slnečné prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v púštnych oblastiach. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarivka Repti UVB 10.0 60 cm 20 W je ideálna pre púštne plazy.

REPTI PLANET žiarivka Repti UVB 10.0 75 cm 25 W
17,50 €

Žiarivka vytvára slnečné prostredie, ktoré sa bežne vyskytuje v púštnych oblastiach. Produkuje UVA a UVB žiarenie, ktoré je dôležité pre optimálne vstrebávanie vápnika. Repti Planet žiarivka Repti UVB 10.0 75 cm 25 W je ideálna pre púštne plazy.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: