Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
mesačne
Kód: 21183732

DBX BUSHIDO Boxerské rukavice DBX ARB407v2 6 oz.

DBX BUSHIDO Boxerské rukavice DBX ARB407v2 6 oz.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Juniorské boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB407v2 pre mladších cvičencov vo veku od 5 do 10 rokov sú vyrobené z kvalitnej syntetickej kože, ktorá je podšitá špeciálnou a odolnou tkaninou, ktorá zabraňuje rýchlemu poškodeniu materiálu. Celý popis
25,48 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
25,48 €

6.6.2023 - 8.6.2023 na vašej adrese

Popis


Juniorské boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB407v2 pre mladších cvičencov vo veku od 5 do 10 rokov sú vyrobené z kvalitnej syntetickej kože, ktorá je podšitá špeciálnou a odolnou tkaninou, ktorá zabraňuje rýchlemu poškodeniu materiálu.
Rukavice sú vyplnené tvrdenou penou, ktorá dokonale tlmí údery a zaručuje používateľovi každodenné bezproblémové používanie pri tréningu na boxovacom vreci aj so sparingpartnerom.
Na rukaviciach je použitá technológia ActivClima, ktorá zabezpečuje správne vetranie počas tréningu a s tým spojené zníženie potenia. Sieťovina na vonkajšej strane rukavíc pomáha správnemu vetraniu a rukavice po tréningu nezapáchajú.
Ďalším dôležitým prvkom rukavíc je široký a pevný suchý zips, ktorý poskytuje oporu zápästia a minimalizuje tak možnosť poranenia zápästia.
V záujme zvýšenia bezpečnosti bol palec rukavice pripevnený k rukavici, aby sa zabránilo zlomeniu prsta pri silných úderoch. 


Parametre:

  • Materiál: syntetická koža
  • Jednoduchý systém vetrania
  • Výplň rukavíc: špeciálna PUR pena
  • Široký a pevný popruh na zápästie
  • Farba: bielo-červená


Upozornenie: