BROTHER Boxerské rukavice

BROTHER Boxerské rukavice

Hodnotenie: 4,5
13,60 €

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské rukavice jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.

Master boxovací trenažér MASTER Clasic
155,20 € 135,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Boxovací trenažér MASTER Classic pre nácvik úderov a kopov. Na boxovacom trenažéri si zlepšíte kondíciu a odbúrate stres.

BROTHER Boxovací pytel 150 cm
78,02 €
+ doprava zadarmo

Boxovací pytel obsahuje výplň z písku a látkové střiže. Je vysoký 150 cm a v průměru má 35 cm. Disponuje závěsnými řetězy na šroubovací karabiny. BROTHER Boxovací pytel 150 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.

Sulov Box vrece Artifice koža 120x40 cm
77,94 €
+ doprava zadarmo

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice kože 120 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

BROTHER Boxovací pytel 180 cm
105,34 €

Boxovací pytel obsahuje výplň z písku a látkové střiže. Je vysoký 180 cm a v průměru má 35 cm. Disponuje závěsnými řetězy. BROTHER Boxovací pytel 180 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.

Sulov Box vrece Artifice koža 80x35 cm
54,55 €
+ doprava zadarmo

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 80 × 35 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

BROTHER Boxovací pytel 100 cm
50,70 €
+ doprava zadarmo

Boxovací pytel obsahuje výplň z látkové střiže a písku. Je vysoký 100 cm a v průměru má 33 cm. Disponuje závěsnými popruhy s kroužky. BROTHER Boxovací pytel 100 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.

Master boxovacie vrece 80 cm - 17 kg
38,50 € 34,60 €

Akcia

Závesné tréningové boxovacie vrece značky MASTER v dĺžke 80 cm je vyrobený z veľmi trvanlivé syntetickej kože. Špeciálna výplň je z drveného textilu vďaka, ktoré boxovacie vrece skvele pohlcuje údery a šetrí vaše kĺby.

BROTHER Boxovací pytel 120 cm
66,31 €
+ doprava zadarmo

Boxovací pytel obsahuje výplň z písku a látkové střiže. Je vysoký 120 cm a v průměru má 35 cm. Disponuje závěsnými řetězy. BROTHER Boxovací pytel 120 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.

Sulov Box rukavice pytlovky kožené
21,40 €

Pytlovky na box disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Niekoľkonásobné prešitie rukavíc predlžuje životnosť rukavíc. Majú absorpčnú penu na ochranu rúk. Sulov Box rukavice vrecovky kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.

BROTHER Boxerské pytlovky
15,60 €

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Jsou vhodné na trénování pouze s boxovacím pytlem. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské pytlovky jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.

Sulov Box hruška Split - štiepaná koža
15,56 € 15,10 €

Boxovacia hruška zo štiepanej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška Split – štiepaná koža sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.

Master boxovacie vrece 60 cm - 13 kg
29,10 €

Závesné tréningové boxovacie vrece značky MASTER v dĺžke 60 cm je vyrobený z veľmi trvanlivé syntetickej kože. Špeciálna výplň je z drveného textilu vďaka, ktoré boxovacie vrece skvele pohlcuje údery a šetrí vaše kĺby.

Everlast detský boxovací set Junior
69,60 € 61,80 €

Akcia

Detský boxovací set Everlast Junior Boxing Kit je vhodný pre ľahký tréning, umožní deťom osvojiť si základné techniky, držanie tela a pritom si poriadne užiť údery a kopy.

Sulov Boxovacia lopta koža
16,73 €

Tréningový punchball z pravej kože vám pomôže vylepšiť zrakovú a pohybovú koordináciu. Je tiež ideálny pre nácvik presných úderov. Sulov Boxovacia lopta koža nájde využitie v každej telocvični a ľahko sa nafúkne pomocou pumpičky, ktorá ale nie je súčasťou balenia.

Everlast čap na boxovacie vrece
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Čap na boxovacie vrece EVERLAST – špeciálny otočný záves pre boxovacie vrecia.

Sulov Box hruška kožená
21,41 €

Boxovacia hruška z pravej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška kožená sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.

Sulov Box rukavice kožené
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rukavice na box a kickbox disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Výstuž v hornej časti dlane poskytuje prstom lepšiu oporu. Majú penovú výplň pre pohlcovanie nárazov. Sulov Box rukavice kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.

Master boxovacia hruška so zavesením
65,70 €

Boxovacia hruška so zavesením značky MASTER je vhodná pre kondičný tréning aj pre nácvik úderov a koncoviek. Masívne prevedenie a kvalitné materiály zaisťujú dlhú životnosť aj pri pravidelnom tréningu.

VENUM Hruška 15cm
49,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Boxovacia hruška speed ball značky VENUM je vhodná pre kondičný tréning aj pre nácvik úderov a koncoviek.

Sulov Box vrece Artifice koža 60x30 cm
46,70 €
+ doprava zadarmo

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 60 × 30 cm má v balení 4-bodovú reťaz.

BROTHER Boxovací pytel 80 cm
35,10 €

Boxovací pytel obsahuje výplň z látkové střiže. Je vysoký 80 cm a v průměru má 30 cm. Disponuje závěsnými popruhy s kroužky. BROTHER Boxovací pytel 80 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.