BROTHER Boxerské rukavice
13,61 €

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské rukavice jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.


BROTHER Boxerské pytlovky
15,56 €

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Jsou vhodné na trénování pouze s boxovacím pytlem. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské pytlovky jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.


BROTHER Boxovací pytel 100 cm
50,70 €
+ doprava zadarmo

Boxovací pytel obsahuje výplň z látkové střiže a písku. Je vysoký 100 cm a v průměru má 33 cm. Disponuje závěsnými popruhy s kroužky. BROTHER Boxovací pytel 100 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.


BROTHER Boxovací pytel 120 cm
66,31 €
+ doprava zadarmo

Boxovací pytel obsahuje výplň z písku a látkové střiže. Je vysoký 120 cm a v průměru má 35 cm. Disponuje závěsnými řetězy. BROTHER Boxovací pytel 120 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.


BROTHER Boxovací pytel 150 cm
78,02 €
+ doprava zadarmo

Boxovací pytel obsahuje výplň z písku a látkové střiže. Je vysoký 150 cm a v průměru má 35 cm. Disponuje závěsnými řetězy na šroubovací karabiny. BROTHER Boxovací pytel 150 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.


BROTHER Boxovací pytel 180 cm
105,34 €

Boxovací pytel obsahuje výplň z písku a látkové střiže. Je vysoký 180 cm a v průměru má 35 cm. Disponuje závěsnými řetězy. BROTHER Boxovací pytel 180 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.


BROTHER Boxovací pytel 60 cm
31,17 €

Boxovací pytel obsahuje výplň z látkové střiže. Je vysoký 60 cm a v průměru má 28 cm. Disponuje závěsnými popruhy s kroužky. BROTHER Boxovací pytel 60 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.


Sulov Box hruška kožená
21,41 €

Novinka

Boxovacia hruška z pravej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška kožená sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.


Sulov Box hruška Split - štiepaná koža
15,56 €

Novinka

Boxovacia hruška zo štiepanej kože nájde využitie pri tréningu doma aj v telocvični. Je skvelá pre nácvik postrehu, reakcií, rýchlych úderov a zlepšuje vytrvalosť a rytmus. Sulov Box hruška Split – štiepaná koža sa ľahko nafúkne pomocou pumpičky s ihlou, ktorá ale nie je súčasťou balenia.


Sulov Box rukavice kožené
38,93 €

Novinka

Rukavice na box a kickbox disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Výstuž v hornej časti dlane poskytuje prstom lepšiu oporu. Majú penovú výplň pre pohlcovanie nárazov. Sulov Box rukavice kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.


Sulov Box rukavice pytlovky kožené
21,40 €

Novinka

Pytlovky na box disponujú ventilačnými otvormi pre optimálne odvetrávanie. Niekoľkonásobné prešitie rukavíc predlžuje životnosť rukavíc. Majú absorpčnú penu na ochranu rúk. Sulov Box rukavice vrecovky kožené sa zapínajú pásikom na suchý zips.


Sulov Box vrece Artifice koža 100x40 cm
70,14 €
+ doprava zadarmo

Novinka

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 100 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Box vrece Artifice koža 120x40 cm
77,94 €
+ doprava zadarmo

Novinka

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice kože 120 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Box vrece Artifice koža 150x40 cm
93,54 €

Novinka

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 150 × 40 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Box vrece Artifice koža 60x30 cm
46,75 €
+ doprava zadarmo

Novinka

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 60 × 30 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


Sulov Boxovacia lopta koža
16,73 €

Novinka

Tréningový punchball z pravej kože vám pomôže vylepšiť zrakovú a pohybovú koordináciu. Je tiež ideálny pre nácvik presných úderov. Sulov Boxovacia lopta koža nájde využitie v každej telocvični a ľahko sa nafúkne pomocou pumpičky, ktorá ale nie je súčasťou balenia.


VENUM Švihadlo "Challenger"
16,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Švihadlo je vhodné pre všestranné kondičné cvičenie, posilňovanie a dýchanie.


Sulov Box vrece Artifice koža 80x35 cm
54,55 €
+ doprava zadarmo

Novinka

kvalitné boxovacie vrece disponuje výplňou z kožených odrezkov, preto výborne pohlcuje údery a šetrí kĺby. Je ručne šitý a pripravený na veľkú záťaž. Vyrobený z odolnej syntetickej kože. Sulov Box vrece Artifice koža 80 × 35 cm má v balení 4-bodovú reťaz.


BROTHER Boxovací pytel 80 cm
35,09 €

Boxovací pytel obsahuje výplň z látkové střiže. Je vysoký 80 cm a v průměru má 30 cm. Disponuje závěsnými popruhy s kroužky. BROTHER Boxovací pytel 80 cm je vyrobený z polyuretanové kůže.