Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Papierové a hygienické vreckovy, vlhčené utierky a odličovacie tampóny

Vyberajte tie najlacnejšie produkty z kategórie Papierové a hygienické vreckovy, vlhčené utierky a odličovacie tampóny u nás na MALL.sk. Tovar sme pre vás porovnali aj podľa úspechu u zákazníkov, a tak budete mať vyberanie jednoduchšie.

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes až k vám domov.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Využite niektoré z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie Papierové a hygienické vreckovy, vlhčené utierky a odličovacie tampóny alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Ušetrite a nakúpte lacnú drogériu vo výpredaji.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
  • Okrem klasických možností platieb ponúkame MALL Pay – nakúpte ihneď a zaplaťte až za 30 dní.

Okrem tovaru z kategórie Papierové a hygienické vreckovy, vlhčené utierky a odličovacie tampóny nájdete u nás na MALL.sk ďalší 1 milión produktov!

Upresniť parametre
LINTEO Papierové vreckovky - 6 x 10 ks LINTEO Papierové vreckovky s balzamom box, 3-vrstvové, 90 ks
LINTEO Papierové vreckovky - 6 x 10 ks

Jemné biele trojvrstvové papierové vreckovky Linteo v balení 6 × 10 ks vám zaručia vysokú jemnosť, mäkkosť a pevnosť. Jeden balíček obsahuje 10 vreckoviek, ktoré sú vyrobené zo 100 % celulózy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LINTEO Papierové vreckovky s balzamom box, 3-vrstvové, 90 ks LINTEO Papierové vreckovky s balzamom box, 3-vrstvové, 90 ks
LINTEO Papierové vreckovky s balzamom box, 3-vrstvové, 90 ks

Papierové vreckovky s balzamom sú uložené v praktickom boxe, z ktorého ľahko vreckovku vytiahnete. Linteo Papierové vreckovky s balzamom box, 3-vrstvové, 90 ks sú vhodné na každodenné použitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LINTEO Papierové vreckovky v krabičke 5 x 150 ks LINTEO Papierové vreckovky s balzamom box, 3-vrstvové, 90 ks
LINTEO Papierové vreckovky v krabičke 5 x 150 ks

Jemné biele dvojvrstvové papierové vreckovky Linteo v balení 5× 150 ks vám zaručia vysokú jemnosť, mäkkosť a pevnosť. Jedna škatuľka obsahuje 150 vreckoviek, ktoré sú vyrobené zo 100% celulózy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
LINTEO papierové vreckovky 2-vrstvové v krabičke 5 x 200 ks NOVASERVIS Zásobník na kozmetické tampóny sklo Metalia 12 chróm 0272,0 - Novaservis
LINTEO papierové vreckovky 2-vrstvové v krabičke 5 x 200 ks

Jemné biele dvojvrstvové papierové vreckovky Linteo vám zaručia vysokú jemnosť, mäkkosť a pevnosť. Vreckovky sú v balení po 5 škatuľkách s 200 kusmi, ktoré sú vyrobené zo 100% celulózy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kleenex hyg.vrec. PACK 5x Ultra Soft Box 5x64ks NOVASERVIS Zásobník na kozmetické tampóny sklo Metalia 12 chróm 0272,0 - Novaservis
Kleenex hyg.vrec. PACK 5x Ultra Soft Box 5x64ks

Vreckovky Kleenex Ultra Soft s dotykom luxusu pre náročného spotrebiteľa. Vďaka kvalitnému, jemnému a hodvábnemu povrchu zanechajú na vašej pokožke príjemný pocit hebkosti. S certifikáciou FSC 100% vlákien používaných v obrúsku pochádza z udržateľných zdrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
The Cheeky Panda Ekologické hygienické vreckovky 20 balení x 10 vreckoviek The Cheeky Panda Ekologické hygienické vreckovky 20 balení x 10 vreckoviek
The Cheeky Panda Ekologické hygienické vreckovky 20 balení x 10 vreckoviek

Ekologické hygienické vreckovky The Cheeky Panda vyrobné z bambusu. Ako prvý na Slovensku prinášame hygienické vreckovky, ktoré sú balené do 100 % recyklovateľného papiera. Ich kúpou odbremeníte prírodu od zbytočných plastov. Obsah balíka je 20 balení po 10 kusov vreckoviek.

môžete mať 14.12 - 15.12

Partner: ecocheeky
AKUKU Detské vlhčené obrúsky 99% vody 60 + 10 ks ZDARMA The Cheeky Panda Ekologické hygienické vreckovky 20 balení x 10 vreckoviek
AKUKU Detské vlhčené obrúsky 99% vody 60 + 10 ks ZDARMA

Detské vlhčené obrúsky od renomovanej a obľúbenej značky AKUKU sú určené na každodennú starostlivosť, či už doma alebo na cestách. Vďaka svojmu zloženiu a neutrálnemu pH nedráždia jemnú pokožku vášho dieťaťa a minimalizujú riziko vzniku alergií.

môžete mať 15.12 - 18.12

Partner: Mimulo.sk
Brush It On Brush it on Opakovane použiteľné odličovacie tampóny 10 ks Freshmaker Antibakteriálne vlhčené obrúsky na ruky a telo - citrónové a limetkové 10x15ks
Brush It On Brush it on Opakovane použiteľné odličovacie tampóny 10 ks

Súprava 10 ks tampónov Z bambusového vlákna V sieťovanom vrecúšku z bavlny Opakovane použiteľné – prateľné Na každodenné použitie Náhrada konvenčných jednorazových tampónov Jemné odličovacie kozmetické tampóny sú vhodné na každodenné použitie.

môžete mať 09.01 - 12.01

Freshmaker Antibakteriálne vlhčené obrúsky na ruky a telo - limetkové 120ks Freshmaker Antibakteriálne vlhčené obrúsky na ruky a telo - citrónové a limetkové 10x15ks
Freshmaker Antibakteriálne vlhčené obrúsky na ruky a telo - limetkové 120ks

Freshmaker antibakteriálne vlhčené obrúsky (120ks) sú veľmi praktické a užitočné, nakoľko vďaka nim môžete dodržiavať hygiénu/dezinfekciu hocikedy a hocikde napr. aj počas cestovania alebo nakupovania.

môžete mať 14.12

Partner: ESCENTAZ
Freshmaker Antibakteriálne vlhčené obrúsky na ruky a telo - citrónové a limetkové 10x15ks Freshmaker Antibakteriálne vlhčené obrúsky na ruky a telo - citrónové a limetkové 10x15ks
Freshmaker Antibakteriálne vlhčené obrúsky na ruky a telo - citrónové a limetkové 10x15ks

Freshmaker antibakteriálne vlhčené obrúsky (15ks) sú veľmi praktické a užitočné, nakoľko vďaka nim môžete dodržiavať hygiénu/dezinfekciu hocikedy a hocikde napr. aj počas cestovania alebo nakupovania.

môžete mať 14.12

Partner: ESCENTAZ