Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 1423268001

Viscopur Vrchný matrac MEMO-GEL 80 x 200 cm - zánovné

Viscopur Vrchný matrac MEMO-GEL 80 x 200 cm - zánovné

Kombinácia skvelých vlastností pamäťovej peny a gélu, to je nový vrchný matrac VISCOPUR. Úctyhodná výška 5,5 cm zmäkčí aj ten najmenej pohodlný starý matrac či rozkladací gauč. Vnorené kvapôčky gélu pre optimálnu termoreguláciu. Celý popis
Ušetríte 11,10 € 95,80 €
84,70 €

Zánovné

Tovar od: MALL
Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.
Ušetríte 11,10 € 95,80 €
84,70 €
Posledný kus
Nové

Už zajtra na vašej adrese

Popis

Viscopur Vrchný matrac bamboo

  • Vrchný matrac, podložka, topper alebo tiež prístielka sa používa tam, kde je potreba zmäkčiť či inak spohodlniť existujúce spanie.
  • Táto 5,5 cm vysoká podložka vyrobená z masívnej vrstvy gel peny v poťahu Aloe vera znateľne zlepší kvalitu vášho spánku
  • Výška samotného jadra (vrstvy masívnej pamäťovej gelpeny) je 5 cm, čo zaistí skutočne optimálne pohodlie.
Vrelo odporúčame aj pre deti: :
 V slovenských podmienkach sú veľmi obľúbené tvrdé matrace, ktoré rodičia často kupujú aj deťom. Detská chrbtica a telo však ešte nie je dovyvinuté, a tvrdý matrac sa mu tak dostatočne neprispôsobí. Spánok dieťaťa je tak rušený tlakom na kosti a obehový systém. Matracová podložka tento tlak zmierni.

Pamäťová pena

Čo je pamäťová pena? Pamäťová, alebo tiež lenivá, kozmická alebo termoreaktívna pena sa vyznačuje tým, že upravuje svoju tuhosť podľa tepla ľudského tela a jeho tlaku. Keď si na ňu ľahnete, pena sa pod vaším telom akoby pomaly preborila. Vankúš je anatomicky profilovaný – pod krčnou chrbticou tvorí akúsi opornú „hrču“, ktorá drží hlavu a krk v správnej pozícii. Ak sa bojíte, že vám táto „hrča“ bude prekážať, skúste vankúš neprofilo-vaný, taktiež z radu VISCOPUR.

S výtažkom Bambusu

 Poťah je snímateľný so spodnou protišmykovou vrstvou. Z matraca sa tak nekĺže. Poťah možno ľahko zložiť pomocou zipsu a prať v práčke. Poťah Bamboo obsahuje vlákna bambusu, ktoré sa vyznačujú dobrými antibakteriálnymi a hypoalergénnymi vlastnosťami a vysokou savosťou (až štyrikrát väčšou ako bavlna). Je lesklý, príjemný na dotyk, antibakteriálny a nedržia sa v ňom pachy.
Nechajte sa ďalej inšpirovať z našej ponuky: