Ashleigh & Burwood Esenciálny olej WHITE CHRISTMAS (biele vianoce)

Ashleigh & Burwood Esenciálny olej WHITE CHRISTMAS (biele vianoce)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vonný olej WHITE CHRISTMAS vytvorí jedinečnú vianočnú atmosféru vášho domova. Zvodné tóny zamrznutých jarabinu sa snúbi s kardamónom vyčnievajúcim nad hrejivým srdcom myrhy, vanilky a opulentné ambry. Táto zmes je doplnená osviežujúcou vôňou vzácnych drev Celý popis
6,20 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

14.12.2021 - 15.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu À la Maison

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100020858916

Popis

Vonné oleje príjemne prevonia vaše okolie a zároveň pozitívne ovplyvní vašu náladu. Obklopte sa vonnými esenciami doma, v kancelárii alebo v aute.

  • Vonné esencie pôsobí pozitívne na vašu psychickú stránku.
  • Zlepší vaše pracovné výkony, dodajú chýbajúcu energiu a oddiali únavu pri zdĺhavých rokovaniach.
  • Počas dlhých jázd v aute vám pomôžu udržať koncentráciu a zmierni stres.

Ako vonné oleje používať

  • Vonné oleje od Ashleigh & Burwood sú silne koncentrované, obsahujú veľké množstvo vonných esencií, a tak váš interiér intenzívne prevonia na dlhú dobu.
  • Stačí nakvapkať 2–3 kvapky vonného oleja do aromalampy a behom chvíľky sa ocitnete v prevoňané oáze plné pokoja. Spojenie aromaterapia a vášho obľúbeného oleja vám vyčarí uvoľňujúce, hrejivú atmosféru s pohľadom na plápolajúci sviečku.
  • Vonný olej je možné nakvapkať aj na vonné bylinné zmesi, tzv. Potpourri, alebo na papierovú vreckovku alebo obrúsok a vhodne umiestniť do priestoru, čo oceníte pri dlhej jazde autom.
  • Oleje je možné použiť aj do sonických aromadifuzér. Vzhľadom na ich zloženia môžu spôsobovať väčšie nános olejových usadenín na dne vodnej nádrže a elektrický difuzér treba častejšie čistiť.

Ashleigh & Burwood predstavili vonné oleje vo svojej ponuke v roku 1993 ako svoj vôbec prvý produkt. Vonné oleje predávané v malých 12ml fľaštičkách sú tradičným produktom na trhu s bytovými vôňami a dodnes sa drží na špičke najpredávanejších artiklov tejto značky.