Ashleigh & Burwood Esenciálny olej CHRISTMAS SPICE (vôňa vianočného korenia)

Ashleigh & Burwood Esenciálny olej CHRISTMAS SPICE (vôňa vianočného korenia)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pikantné a zároveň upokojujúce, lahodne drevitá vôňa. Esenciálny olej vám okamžite navodia sviatočnú náladu a vianočnú pohodu, prelínajúce sa s hlbokým pocitom uvoľnenia. Celý popis
6,20 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 5+ kusov

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100020863854

Popis

Vonné oleje príjemne prevonia vaše okolie a zároveň pozitívne ovplyvní vašu náladu. Obklopte sa vonnými esenciami doma, v kancelárii alebo v aute.

  • Vonné esencie pôsobí pozitívne na vašu psychickú stránku.
  • Zlepší vaše pracovné výkony, dodajú chýbajúcu energiu a oddiali únavu pri zdĺhavých rokovaniach.
  • Počas dlhých jázd v aute vám pomôžu udržať koncentráciu a zmierni stres.

Ako vonné oleje používať

  • Vonné oleje od Ashleigh & Burwood sú silne koncentrované, obsahujú veľké množstvo vonných esencií, a tak váš interiér intenzívne prevonia na dlhú dobu.
  • Stačí nakvapkať 2–3 kvapky vonného oleja do aromalampy a behom chvíľky sa ocitnete v prevoňané oáze plné pokoja. Spojenie aromaterapia a vášho obľúbeného oleja vám vyčarí uvoľňujúce, hrejivú atmosféru s pohľadom na plápolajúci sviečku.
  • Vonný olej je možné nakvapkať aj na vonné bylinné zmesi, tzv. Potpourri, alebo na papierovú vreckovku alebo obrúsok a vhodne umiestniť do priestoru, čo oceníte pri dlhej jazde autom.
  • Oleje je možné použiť aj do sonických aromadifuzér. Vzhľadom na ich zloženia môžu spôsobovať väčšie nános olejových usadenín na dne vodnej nádrže a elektrický difuzér treba častejšie čistiť.

Ashleigh & Burwood predstavili vonné oleje vo svojej ponuke v roku 1993 ako svoj vôbec prvý produkt. Vonné oleje predávané v malých 12ml fľaštičkách sú tradičným produktom na trhu s bytovými vôňami a dodnes sa drží na špičke najpredávanejších artiklov tejto značky.