Juwel sušiak na bielizeň JUWEL FUTURA ELEGANT XXL

Juwel sušiak na bielizeň JUWEL FUTURA ELEGANT XXL

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Najvyšší model vonkajšieho sušiaku na bielizeň, automatický ochranný vak, zemná skrutka. Celý popis
360 €
Vrátane RP a DPH
306 €
-15%
Doprava zadarmo
Partner: Lanit Plast

Skladom u partnera 5+ kusov

30.11.2021 - 1.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100026153776

Popis

Výrobca – JUWEL, RAKÚSKO

Spoločnosť JUWEL je jedným z najväčších európskych výrobcov prémiových modelov domácich i záhradných sušiakov na bielizeň. Produkty tejto firmy sa vyznačujú šikovným nápadom a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nie sú dovážané ako väčšina podobných produktov odkiaľsi z ďalekého východu, ale sú vyrábané v európskej kvalite v malebnom mestečku Imst uprostred rakúskych Álp.

Sušenie bielizne na čerstvom vzduchu … jednoduché a lacné!!

JUWEL FUTURA ELEGANT XXL – najvyššia verzia celohliníkového vonkajšieho sušiaku na bielizeň s vstavaným ochranným obalom (vakom). Nosná rúra s priemerom 55 mm. Jednoduchá obsluha s dvojstupňovým mechanizmom. Jednoduchá skrutka do zeme pre ukotvenie v záhrade = netreba nič betónovať. Otváranie sušiaku systémom „NovaLift“ = jednou pákou jednou rukou. Tento model je navyše aj variabilne výškovo nastaviteľný – od cca 160 cm do cca 190 cm. Približne 55 m šnúry na bielizeň.

Od tejto chvíle môžete jednoducho vďaka novému automatickému napínaku „NovaLift“ otvoriť Váš sušiak bielizne len jednou rukou. Vďaka vstavanému ochrannému obalu budete mať sušiace šnúry vždy pripravené na použitie a hlavne čisté, takže na bielizni nehrozí žiadne otlačene čiary a pruhy. Pred otvorením sušiaku sa vak jednoducho „stiahne“ do nosnej rúry a po zložení sušiaku sa zase „vytiahne“. Vďaka tomu nemusíte riešiť, kam ochranný vak uschovať po dobu sušenia.

Sušiak JUWEL FUTURA ELEGANT XXL sa otvára rýchlo a ľahko pomocou jedinej páky!

 1. Jednoducho zdvihnite páku – možno to ľahko a bez ohýbania, pretože je vo výške ramien.
 2. Ľahko a bez námahy ju otočte nahor – vďaka dokonalému vyváženie ide páka úplne ľahko.
 3. „Zacvaknite“ detskú poistku (detská poistka je uvoľnená odblokovaním poistného klzáku).

Výhody na prvý pohľad:

 • robustná masívna konštrukcia
 • vyrobené z hliníka v titánovej farbe
 • automatický ochranný vak
 • šedé plastové UV stabilné diely
 • cca 55 m šnúry na bielizeň
 • dĺžka ramena 2,35 m
 • dvojstupňový uzamykací mechanizmus
 • nastaviteľná výška 160 – 190 cm
 • 55 mm hliníková rúra
 • ramená sú zo zosilneného U-profilu
 • špeciálné priechodky pre „vždy napnuté“ šnúry
 • jednoduchá zemná skrutka

Automatický ochranný obal = plachtový ochranný vak, ktorý je zabudovaný do sušiaku. Pred otvorením sušiaku sa vak „zatiahne“ do nosnej rúry, kde je uschovaný po dobu, kedy je sušiak otvorený. Po zložení sušiaku sa ochranný vak zatiahnutím za dve šnúrky „vytiahne“ a rozloží okolo sušiaku. Jedná sa o veľmi praktickú vec, vďaka ktorej zostane sušiak neustále čistý. Farba vaku je strieborná.

Nastavenie výšky = možnosť výškového nastavenia sušiaku, v závislosti od modelu výška od cca 140 cm do cca 190 cm.

Zosilnený U-profil = závesné ramená sušiaku sú vyrobené z ohraneného hliníkového U-profilu, ktorý má vysokú odolnosť na ohyb a znesie aj extrémne veľké zaťaženie. Základné verzie sušiakov sú vyrobené z bežného hliníkového obdĺžnikového profilu.

Jednoduchá zemná skrutka = ukotvenie do zeme je vyriešené pomocou plastovej skrutky do zeme. Ta sa zaskrutkuje (zavŕta) do zeme a do nej sa zasunie nosná tyč sušiaku. Nie je nutné nič betónovať. Výhodou skrutky do zeme je možnosť postaviť sušiak na záhrade kdekoľvek, kde je možné plastovú skrutku pevne zavŕtať do zeme. Skrutka je opatrená plastovým viečkom. Skrutka sa musí zavŕtať do roviny s povrchom, potom je bezpečná aj pre kosačku.

Háčiky na ramienka = na konci závesných ramien sú háčiky na ramienka. Ideálne pre sušenie napr. pánskych košieľ vyvesených na ramienku.

JUWEL – TO FUNGUJE !!!