Juwel sušiak na bielizeň JUWEL COMFORT PLUS 600

Juwel sušiak na bielizeň JUWEL COMFORT PLUS 600

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Výškovo nastaviteľný sušiak vrátane ochranného vaku na zips a zemnej skrutky. Celý popis
140 €
Vrátane RP a DPH
119 €
-15%
Doprava zadarmo
Partner: Lanit Plast

Skladom u partnera 5+ kusov

7.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Lanit Plast

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100026153732

Popis

Výrobca – JUWEL, RAKÚSKO

Spoločnosť JUWEL je jedným z najväčších európskych výrobcov prémiových modelov domácich i záhradných sušiakov na bielizeň. Produkty tejto firmy sa vyznačujú šikovným nápadom a dokonalou kvalitou. Výrobky JUWEL nie sú dovážané ako väčšina podobných produktov odkiaľsi z ďalekého východu, ale sú vyrábané v európskej kvalite v malebnom mestečku Imst uprostred rakúskych Álp.

Sušenie bielizne na čerstvom vzduchu … jednoduché a lacné!

JUWEL COMFORT PLUS 600 – celohliníkový vonkajšie sušiak na bielizeň s ručne nasadzovacím ochranným obalom (vakom) na zips. Nosná rúra s priemerom 50 mm. Jednoduchá obsluha s dvojstupňovým mechanizmom. Jednoduchá zemná skrutka pre ukotvenie na záhrade = netreba nič betónovať. Tento model je variabilne výškovo nastaviteľný – od cca 140 cm do cca 175 cm. Približne 52 m šnúry na bielizeň.

Jednoduché otváranie sušiaku napínacou šnúrou.

Výhody na prvý pohľad:

  • cca 52 m šnúry na bielizeň
  • dĺžka ramena 2,09 m
  • dvojstupňový uzamykací mechanizmus
  • nastaviteľná výška 140 – 175 cm
  • 50 mm hliníková rúra
  • ramená sú zo zosilneného U-profilu
  • špeciálné priechodky pre „vždy napnuté“ šnúry
  • plastová jednoduchá zemná skrutka

Ochranný vak so zipsom = samostatný plachtový ochranný vak opatrený zipsom. Pred otvorením sušiaku je nutné vak rozopnúť, zložiť a uložiť na suchom mieste. Po ukončení sušenia sa vak zase na sušiak nasadí a zatiahnutím zipsu uzavrie. Farba vaku je zelená.

Nastavenie výšky = možnosť výškového nastavenia sušiaku, v závislosti od modelu výška od cca 140 cm do cca 190 cm.

Zosilnený U-profil = závesné ramená sušiaku sú vyrobené z ohraneného hliníkového U-profilu, ktorý má vysokú odolnosť na ohyb a znesie aj extrémne veľké zaťaženie. Základné verzie sušiakov sú vyrobené z bežného hliníkového obdĺžnikového profilu.

Jednoduchá zemná skrutka = ukotvenie do zeme je vyriešené pomocou plastovej skrutky do zeme. Ta sa zaskrutkuje (zavŕta) do zeme a do nej sa zasunie nosná tyč sušiaku. Nie je nutné nič betónovať. Výhodou skrutky do zeme je možnosť postaviť sušiak na záhrade kdekoľvek, kde je možné plastovú skrutku pevne zavŕtať do zeme. Skrutka je opatrená plastovým viečkom. Skrutka sa musí zavŕtať do roviny s povrchom, potom je bezpečná aj pre kosačku.

Háčiky na ramienka = na konci závesných ramien sú háčiky na ramienka. Ideálne pre sušenie napr. pánskych košieľ vyvesených na ramienku.

JUWEL – TO FUNGUJE !!!