Bennon Trekingová obuv Terenno s membránou hnedá 37
66,31 €
+ doprava zadarmo

Trekingová obuv Terenno sú vysoko-kvalitné a pohodlné topánky z kože vybavené vodeodolnou membránou REGI-TEX® a celogumenou podošvou Vibram®. Sú vhodné aj na najnáročnejšie horské túry.


Bennon Treková obuv Filipo O2 s membránou čierna/šedá 36
73,46 €
+ doprava zadarmo

Treková obuv Bennon Filipo O2 s membránou sú nepremokavé členkové topánky s vodeodolnou a priedušnou membránou REGI-TEX® a vysoko kvalitnou podošvou VIBRAM®. Majú reflexné prvky, protišmykovú podošvu a tlmia nárazy v päte.


Bennon Outdoorová obuv Castor High hnedá 39
54,12 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Bennon Castor je kvalitná celokožená obuv z odolnej lícovej usne. Má protiokopovú ochranu špice, terénnu podošvu a stabilizačnú oporu členku, ktorá zabezpečuje dobrú stabilitu aj pri chôdzi v náhodnom teréne.


Bennon Outdoorová obuv Castor Low hnedá 37
51,48 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Bennon Castor Low je kvalitná a pohodlná celokožená obuv vhodná aj do náročného terénu v prírode. Je vyrobená z hrubej a odolnej lícovej usne.


Bennon Outdoorová obuv Picardo High s membránou sivá 36
52,27 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Picardo High s membránou sú topánky vhodné do náročného terénu, ale aj do mesta. Sú vyrobené z priedušnej kvalitnej kože s nepremokavou membránou, vďaka čomu budete v suchu a v pohodlí v každom počasí.


Bennon Outdoorové poltopánky Ritero čierna 37
48,84 €

Outdoorové poltopánky Bennon Ritero patria medzi kvalitné ľahké, vzdušné outdoorové topánky s moderným vzhľadom. Majú viacúčelovú podošvu Vibram® Highspeed Q590 a sú vhodné na aktívne využitie voľného času.


Bennon Outdoorové topánky Emperado s membránou sivá/oranžová 36
58,48 €
+ doprava zadarmo

Outdoorové topánky Bennon Emperado sú kvalitná treková obuv s nepremokavou membránou REGI-TEX® a podošvou VIBRAM®. V oblasti päty sú tieto topánky navyše spevnené TPU stabilizátorom a v oblasti špice majú gumovú protiokopovú ochranu.


Bennon Poltopánky Salvador Low s membránou zelená 37
54,12 €
+ doprava zadarmo

Poltopánky Bennon Salvador Low s membránou sú pohodlná a kvalitná obuv vhodná na celoročné nosenie v teréne, ale aj na bežné nosenie v meste. Membrána REGI-TEX® zabezpečuje vodeodolnosť a priedušnosť obuvi.


Bennon Treková obuv Recado O2 s membránou čierna/šedá 37
69,36 €
+ doprava zadarmo

Treková obuv Bennon Recado O2 s membránou sú nepremokavé poltopánky s vodeodolnou membránou REGI-TEX® a vysoko kvalitnou podošvou VIBRAM®. Vďaka týmto parametrom vás nesklamú v žiadnom počasí ani v tom najnáročnejšom teréne.


Červa Členková obuv Honey farmárka O1 bežová 39
41,60 €

Voľnočasová alebo pracovná dámska aj pánska členková obuv Honey „farmárka“ O1 – kožené (nezateplené) pracovné topánky s priedyšným zvrškom a gumenou podrážkou odolnou voči olejom. Pohodlná a kvalitná pracovná obuv značky Červa.


CRV Členková Lady farmárka dámska O1 fialová 36
52,50 €
+ doprava zadarmo

Členková obuv Lady sú dámske kožené farmárky tzv. workery s gumenou podrážkou odolnou proti olejom. Pohodlná voľnočasová alebo pracovná obuv so zvrškom z kvalitnej lícovej priedušnej kože Nubuk.