SAMSUNG kombinovaná chladnička Bespoke RB38A7B6DCE/EF + záruka 20 rokov na kompresor

SAMSUNG kombinovaná chladnička Bespoke RB38A7B6DCE/EF + záruka 20 rokov na kompresor

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede D a béžovom prevedení s celkovým objemom 390 l, elektronickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. Samsung RB38A7B6DCE/EF disponuje digitálnym invertorovým kompresorom a dynamickým chladením All Around Cooling. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
856,60 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.
Kód: 4339988

Popis


Invertorový kompresor s 20letou zárukou

 • Tato záruka platí na vybrané modely automaticky a k jejímu uplatnění stačí na servisních místech předložit prodejní doklad (účtenku).
20letá záruka na invertorový kompresor

Kľúčové vlastnosti chladničky Samsung RB38A7B6DCE/EF

 • Bespoke chladnička na mieru vašej kuchyni
 • Prispôsobiteľný dizajn
 • Vnútorný priestor bude vždy zodpovedať vašim požiadavkám
 • Veľkorysý objem 390 l
Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Pre všetky vaše potreby a priania

Chladnička Bespoke je unikátna svojim prispôsobiteľným dizajnom, ktorý si môžete sami vytvoriť. Je len na vás, či si zaobstaráte jeden modul s dvoma dverami a kapacitou 390 l alebo nakombinujete jedno/dvojdverové varianty o rôznych objemoch pre viac úložného priestoru, osobitý dizajn skvele zapadne do vášho domova či kancelárie. A technológia No Frost, Twin Cooling Plus a špičková energetická trieda A zaistia výkonnú aj úspornú funkcionalitu.

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Prispôsobí sa k vašej kuchyni

Vytvorte v interiéri dokonalú harmóniu s nastaviteľným dizajnom chladničky Samsung Bespoke. Na výber máte z materiálov Satin Glass, Glam Glass, Clean Glass, Cotta Metal, Real Stainless a Steel Metal, ktoré potom môžete nakombinovať s rôznymi farbami dverí. Vaše priestory tak budú skutočne štýlové, osobité a unikátne.

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Ľahko nastaviteľný interiér

Aj vnútorný priestor chladničky Bespoke bude vždy zodpovedať vašim požiadavkám. Širší a plochejší stojan na fľaše Rack & Shelf pojme nielen objemnejšie vína a sekty, ale aj potraviny ako pizza alebo tácku s chlebíčkami. A dvojstupňovú skladaciu policu môžete pohodlne zasunúť dovnútra a von podľa potreby alebo zložiť na polovicu, aby sa vám do chladničky zmestili vyššie fľaše, omáčky a kondimenty.


Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Rovnaké rozmery, väčšie úložisko

Veľkorysých 390 l objemu vám chladnička Samsung Bespoke ponúka najmä vďaka riešeniu SpaceMax, účinnému tesneniu s veľmi tenkými stenami. Zachováva si tak štandardnú hĺbku 60 cm, vďaka ktorej sa perfektne zarovná s vašimi kuchynskými skrinkami a spotrebičmi bez toho, aby kdekoľvek vyčnievala. Krátko povedané, viac miesta vo vnútri, rovnaké rozmery navonok.

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Dlhodobá čerstvosť a šťavnatosť

Uchovávanie jedla v čo najvyššej kvalite je primárna úloha každej chladničky. Aby vaše potraviny zostali čerstvé po čo najdlhšiu dobu, je chladnička Samsung vybavená funkciou All-Around Cooling. Tá neustále kontroluje vnútornú teplotu, zaisťuje rovnomerné prúdenie studeného vzduchu a dosahuje ideálne chladenie pre každý predmet na všetkých priehradkách.

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Kovový chrbát pre stabilné vnútorné prostredie

Časté či dlhodobé otváranie dvierok môže negatívne ovplyvniť kvalitu potravín. Tomu pri chladničke Samsung zabraňuje kovová chladiaca doska Metal Cooling, kovové potrubie a kovová polica. Tie v sebe zadržujú chlad a rýchlo obnovia prípadné výkyvy teploty v interiéri. Navyše dodávajú chladničke Samsung moderný vzhľad a ľahko sa čistia.


Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Unikátne riešenie No Frost zaisťuje vo vstavanej chladničke Samsung konštantnú teplotu pomocou lepšej cirkulácie vzduchu, čo zabraňuje tvorbe ľadových kryštálov a vám ušetrí zdĺhavé odmrazovanie. Zároveň dosiahne požadovanú teplotu oveľa rýchlejšie a nezaťažuje chladiaci systém. Prináša tak nielen rovnomernú a stálu teplotu, ale aj predĺženú životnosť pre vašu chladničku.

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Úložný box Optimal Fresh+ zaistí ideálne skladovacie podmienky každej položke. Môžete ho ponechať dohromady alebo rozdeliť na dve oddelené zásuvky s rôznymi teplotami, ľavá časť je chladnejšia a vaše ryby a mäso uchová čerstvé až dvakrát dlhšie. Pravá časť potom poskytne optimálne prostredie ovociu a zelenine.

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Zásuvku Humidity Fresh+ oceníte pri všetkých čerstvých potravinách, ktoré sú rýchlo náchylne ku skazeniu. Pomocou zabudovaného gombíka môžete ľahko nastaviť požadovanú vlhkosť vzduchu, čím vytvoríte ideálne prostredie pre vaše ovocie a zeleninu. Tie si zachovajú dlhšie svoju pôvodnú chuť, arómu a sviežosť.

Kombinovaná chladnička Samsung RB38A7B6DCE/EF

Rýchle schladenie a zmrazenie pre ešte dlhšiu trvanlivosť potravín. Chladnička od spoločnosti Samsung je vybavená technológiami Power Cool a Power Freeze, ktoré do chladničky fúkajú studený či ľadový vzduch pre rýchle zníženie teploty vložených potravín, čím sa predĺži ich trvanlivosť. Zabudnite na otravné rozmrazovanie chladničky a vrstvu námrazy na potravinách – technológia True No Frost zlepšuje prúdenie vzduchu, vďaka ktorému je dosahovaná konštantná teplota a eliminácia ľadových kryštálov.

Vlastnosti

 • Voľne stojaca kombinovaná chladnička v béžovom dizajne
 • Digitálny invertorový kompresor
 • Funkcia Optimal Fresh + zásuvka na uchovanie čerstvých potravín – dve komory s možnosťou odlišných teplôt vďaka ventilátoru na ľavej strane, vhodné pre mäso a zeleninu
 • Humidity Fresh + zásuvka, vďaka ktorej zostane ovocie a zelenina dlhšie čerstvé a šťavnaté – možnosť nastavenia vlhkosti vďaka ovládaciemu tlačidlu umiestnenému nad zásuvkou
 • All Around Cooling dynamické chladenie v každom rohu chladničky
 • Metal Cooling udržuje teplotu chladničky a pri častom otváraní dverí
 • Technológia Space Max zaistí viac miesta vo vnútri chladničky vďaka stenšenej vnútornej stene
 • Beznámrazová technológia True No Frost
 • Bespoke – možnosť párovania chladničiek alebo výmeny panelov (materiál alebo farba)
 • Funkcia rýchleho chladenia
 • Horné LED vnútorné osvetlenie
 • Funkcia rýchleho mrazenia

Vnútorná výbava

 • 3 police z tvrdeného skla v chladničke (+ 1 skladacia polička)
 • 4 nastaviteľné dverné priehradky
 • 2 zásuvky na ovocie a zeleninu
 • Priehradka na vajcia a mliečne výrobky
 • Zásobník na fľaše vo dverách
 • Police na fľaše
 • Držiak na víno
 • 3 zásuvky v mrazničke
 • Miska na ľad

Technické parametre

Energetická trieda D
Spotreba el. energie 211 kWh/rok
Celkový úžitkový objem 390 l
Objem chladničky 276 l
Objem mrazničky 114 l
Hlučnosť 35 dB
Trieda mrazenia ****
Doba skladovania pri výpadku 9 h
Výška 203 cm
Šírka 59,5 cm
Hĺbka 65,8 cm

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.