Liebherr CBNef 5715 + 5 rokov predĺžená záruka

Liebherr CBNef 5715 + 5 rokov predĺžená záruka

Voľne stojaca kombinovaná chladnička v energetickej triede A+++ s celkovým objemom 381 l, elektronickým ovládaním a úsporným LED osvetlením. Liebherr CBNef 5715 disponuje BioFresh zónou, dokonalým klimatickým prostredím, ktoré udržia potraviny nutrične aktívne, čerstvé a chutné až dvanásťkrát dlhšie (podľa druhu), než v bežnej chladničke. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Tovar od predajcu MALL
2 580 €
Vrátane RP a DPH
1 312,70 €
-49%

Už sa nepredáva

Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.

Kód: 1323057

Popis

Kľúčové vlastnosti Liebherr CBNef 5715

 • BioFresh zóna – potraviny nie sú vysušované, sú udržiavané čerstvé a aktivita baktérií je obmedzená
 • Spotrebič Blue Performance
 • DuoCooling – navzájom nezávislé nastavenie teploty v chladiacej a mraziacej časti
 • Úsporné LED osvetlenie
 • Technológia NoFrost bez potreby manuálneho odmrazovania
Voľne stojaca kombinovaná chladnička Liebherr CBNef 5715

Liebherr CBNef 5715 – patentovaná technológia BioFresh

BioFresh zóna je súčasťou chladničky, ale je klimaticky aj priestorovo oddelená. Teplota v zóne je stabilne udržiavaná tesne nad bodom mrazu, čím je obmedzená aktivita baktérií. BioFresh zóna je aktívne zásobená vzdušnou vlhkosťou s možnosťou jej následnej regulácie, podľa toho, ktoré potraviny v nej uchovávate. Nedochádza k vysušovaniu potravín, tiež nie sú vystavované nežiaducemu teplotnému kolísaniu a nemiešajú sa pachy s mrazničkou. Klimatické prostredie BioFresh udržiava potraviny nutrične aktívne, čerstvé a chutné až 12× dlhšie, než v bežnej chladničke. V HydroSafe zóne so vzdušnou vlhkosťou cca 90% sa netvorí žiadna kondenzovaná voda, potraviny tak nie sú znehodnocované vodným kondenzátom.

Liebherr CBNef 5715 BioFresh zóna

Liebherr CBNef 5715 – spotrebič Blue Performance

Spotrebiče Blue Performance značky Liebherr nastavujú v oblasti chladenia a mrazenia nové meradlá a štandardy. Prináša novinky, ktoré tu predtým u iných chladničiek a mrazničiek neboli. Kombinovaná chladnička Liebherr je vybavená väčšou vnútornou kapacitou, teda úložným priestorom pre skladovanie Vašich potravín. Hospodárnosť a energetická účinnosť zaisťujú nižšiu spotrebu energie. Chladnička taktiež vyniká tichým chodom, jej ovládanie je jednoduché a intuitívne a zaujme svojim výnimočným dizajnom. Liebherr CBNef 5715 je zástupcom novej generácie moderných chladničiek, ktoré budú vyhovovať Vašim potrebám. Chladničku Liebherr chcete mať skrátka doma.

Liebherr CBNef 5715 Blue Performance

Vedeli ste, že…

Prístroje značky Liebherr označené logom „SmartDevice“ môžu byť pripojené do internetovej siete prostredníctvom SmartDeviceBox. Toto zariadenie umožňuje prístup k ďalším službám a vzdialenej ovládania z počítača alebo mobilného zariadenia. SmartDeviceBox je k dispozícii ako príslušenstvo.


Liebherr CBNef 5715 – systém DuoCooling

Kombinovaná chladnička Liebherr je vybavená presným a navzájom nezávislým nastavením teploty v chladiacej a mraziacej časti. Nezávislé nastavenie teplôt zabezpečuje technológia DuoCooling s dvoma úplne nezávislými regulovateľnými okruhmi. Medzi oboma časťami chladničky nedochádza k žiadnej cirkulačnej výmene vzduchu, čím je zabránené prenosu pachov, teplotnému vlneniu alebo vysúšaniu potravín uložených v chladiacej časti. Skladovanie potravín je opäť o niečo kvalitnejšie.

Liebherr CBNef 5715 DuoCooling

Liebherr CBNef 5715 – beznámrazový systém NoFrost

Profesionálna kvalita mraziaceho výkonu chladničky Liebherr je zaistená beznámrazovým systémom NoFrost. Potraviny vložené do mrazničky sú rýchlo zmrazené a udržiavané v zmrznutom stave pomocou cirkulácie ľadového vzduchu, ktorý aktívne odníma teplo z potravín i priestoru mrazničky. Rýchlosť odnímania tepla je rozhodujúci. Všetko je riadená a kontrolovaná elektronicky. Priestor mrazničky aj potraviny vo výsledku zostávajú bez nepríjemnej námrazy, pričom s technológiou NoFrost už nemusíte nikdy manuálne odmrazovať.

Liebherr CBNef 5715 No Frost

Liebherr CBNef 5715 – úsporné LED osvetlenie

Kombinovaná chladnička Liebherr je vybavená bezúdržbovým, kompaktným a energeticky úsporným LED osvetlenímdlhou životnosťou. Interiér chladničky je dokonale osvetlený a vďaka nízkemu tepelnému vyžarovaniu je zachovaná čerstvosť uskladnených potravín. Navyše máte perfektný prehľad o uložených potravinách.

Liebherr CBNef 5715 LED osvetlenie

Liebherr CBNef 5715 – PowerCooling systém

Rýchle ochladenie uložených potravín a rovnomerná teplota udržiavaná vo vnútri celého priestoru chladničky sú zaistené výkonným systémom smerovo riadené cirkulácie vzduchu PowerCooling. Kontakt na dverách vypína ventilátor, keď sú dvere otvorené, aby bolo zabránené strate chladu a bola ušetrená elektrická energia.

Liebherr CBNef 5715 PowerCooling systém

Vlastnosti

 • Spotrebič Blue Performance
 • BioFresh zóna so stabilne udržiavanou teplotou nad bodom mrazu a udržiavaním vlhkosti vzduchu pre dlhšiu čerstvosť potravín
 • Technológia DuoCooling s nezávislou reguláciou teploty v chladiacej a mraziacej časti
 • Úsporné LED osvetlenie
 • NoFrost – beznámrazový systém a dokonalé a rýchle zmrazenie potravín
 • PowerCooling systém – rýchle ochladenie potravín a udržiavanie rovnomernej teploty, ale aj ochrana proti plytvaniu elektrickou energiou
 • SmartDevice – možnosť pripojenia chladničky do internetovej siete prostredníctvom SmartDeviceBox
 • Povrchová úprava SmartSteel znižuje na nerezovej ploche viditeľnosť odtlačkov prstov a zaisťuje odolnosť proti poškriabaniu
 • SuperCool (super chladenie)
 • SuperFrost (super mrazenie)
 • Ľahko umývateľné a antibakteriálne tesnenie dverí
 • Zameniteľný smer otvárania dverí
 • 2,4" dotykový displej integrovaný za dverami
 • Aktívny uhlíkový filter FreshAir integrovaný vo ventilátora PowerCooling zbavuje prúdiaci vzduch pachov
 • Prepracovaný interiér GlassLine – dverné poličky aj úložné police sú vyrobené z bezpečnostného skla (všetky police sú priestorovo variabilné, možno s nimi manipulovať)
 • Madlo s integrovaným mechanizmom otvárania

Vnútorná výbava

 • 3 police v chladničke
 • 3 priehradky v mrazničke
 • Úložné boxy VarioSpace – ľahko vyberateľné pre vytvorenie potrebného priestoru

Technické parametre

Energetická trieda A+++
Spotreba el. energie 0,53 kWh/deň
Celkový úžitkový objem 381 l
Objem chladničky 275 l
Objem mrazničky 106 l
Hlučnosť 38 dB
Trieda mrazenia ****
Doba skladovania pri výpadku 24 h
Výška 201 cm
Šírka 70 cm
Hĺbka 66,5 cm

Odkazy


Použité fotografie môžu byť ilustračné.