Lamps Hra Vodná vojna
19,50 € 15,10 €

Hra vodná vojna obsahuje dve vesty s terčom a dve plastové pištole na vodu. Rozpútajte bitku s týmito kúzelnými vestami. Pri zásahu protihráča do terča, vesta sčervená.

Addo Vodná pištoľ Jet Stream
4,10 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 6 metrov a rýchle nabíjanie.

Addo Vodná pištoľ Tornado Trooper
9,73 € 8,60 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 7 metrov a jednoduché rýchle nabíjanie.

NERF SuperSoaker Fortnite HC E
11 € 9,40 €

Akcia

Blaster Fortnite HC E je inšpirovaný blastrom používaným v populárnej videohre Fortnite, kopíruje farby aj vzhľad blastra podľa obľúbenej videohry! Užívajte si zábavu vonku s vodným blastrom a nebojte sa namočiť. Tento Nerf Super Soaker vodný blaster pojme 0,2 litrov vody.

NERF Fortnite Snobby Shotty
21,90 € 18,90 €

Blaster Fortnite TS-R je inšpirovaný blastrom používaným vo Fortnite Battle Royale, kopíruje farby aj vzhľad blastra podľa obľúbenej videohry! Užívajte si zábavu vonku s vodným blastrom a nebojte sa namočiť. Tento Nerf Super Soaker vodný blaster pojme až 1 liter vody.

NERF Super Soaker Barracuda

NERF Super Soaker Barracuda

Hodnotenie: 4,6
21,91 € 16,90 €

Prekvapte súpera vodnou bitkou s obojručným blasterom s dvoma nádržami. Nerf Super Soaker Barracuda pojme až 1 liter vody. Naplň blaster vodou a začni poriadne pumpovať. Svojho protivníka ohromíš dvojitým prúdom vody.

Lamps Vodná pištoľ s červeným zásobníkom
6,90 €

Plastová vodná pištoľ s veľkým objemom. Jednoduchá vodná pištoľ, ktorú natlakuješ a potom sa môžeš vrhnúť do vodnej bitky. Pištoľ je veľká 48 cm a je vybavená veľkým červeným zásobníkom. Leto sa blíži a ty buď pripravený!

Lamps Vodná pištoľ so zeleným zásobníkom
6 €

Plastová vodná pištoľ s veľkým objemom. Jednoduchá vodná pištoľ, ktorú natlakuješ a potom sa môžeš vrhnúť do vodnej bitky. Pištoľ je veľká 48 cm a je vybavená veľkým zeleným zásobníkom. Leto sa blíži a ty buď pripravený!

Lamps Pištoľ na vodu veľká - modrá
11,71 € 7,50 €

Veľká plastová vodná pištoľ, ktorú natlakuješ a potom sa môžeš vrhnúť do vodnej bitky. Pištoľ je veľká 56 m a je vybavená veľkým zásobníkom. Leto sa blíži a ty buď pripravený!

NERF Super Soaker fortným RL
35,70 € 26,90 €

Vodné pištole Fortnite RL je inšpirovaná pištoľou z Fortnite a replikuje vzhľad a farby raketometu z tejto obľúbenej videohry! Preneste fantazijný svet Fortnite na zadný dvorček a premáčajte protivníkov až na kožu! Táto vodná pištoľ Nerf Super Soaker udrží až 275 mililitrov vody. Ľahko sa plní a ľahko sa s ňou strieľa.

Dohany 427 Vodná pištoľ s 2 zásobníkmi
11,78 € 8,90 €

Farebná vodná pištoľ s 2 zásobníkmi je skvelá hračka na leto. Vodná pištoľ obsahuje 2 náhradné zásobníky, vďaka ktorým v sebe udrží viac vody a deti sa tak môžu dlhšie hrať. Táto hračka je veľmi dobrá a obľúbená hlavne na kúpaliskách, ale aj doma na dvore alebo v záhrade, kde deti často pri letných hrách túžia po osviežení.

Addo Vodná pištoľ Hurricane Warrior
12,40 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 10 metrov a rýchle nabíjanie.

BuzzBee vodní pistole Viper
15,90 €

Spolehlivá a díky plastovému zpracování i lehká, přesná pistole značky BuzzBee Viper ti vždy zprostředkuje prvotřídní zážitek ze střelby. Užijte si letní počasí s vodní přestřelku s kamarády v parku, na zahradě nebo na pláži. Technologie vodní munice zajišťuje maximální bezpečí.

BuzzBee vodní pistole Outlaw
15,90 €

Spolehlivá a díky plastovému zpracování i lehká, přesná pistole značky BuzzBee Outlaw ti vždy zprostředkuje prvotřídní zážitek ze střelby. Užijte si letní počasí s vodní přestřelku s kamarády v parku, na zahradě nebo na pláži. Technologie vodní munice zajišťuje maximální bezpečí.

BuzzBee vodní pistole Aqua Wheel
11,90 €

Dětská vodní pistole s rotujícím kolem napomáhá vytvořit co největší proud vody. Od značky BuzzBee Aqua Wheel ti vždy přinese prvotřídní zážitek z každé vodní bitvy. Užijte si letní počasí s vodní přestřelku s kamarády v parku, na zahradě nebo na pláži. Technologie vodní munice zajišťuje maximální bezpečí a spoustu legrace.

BuzzBee vodní pistole Double Drench
19,90 €

Spolehlivá, taktická zbraň s velkou nádrží na vodu a s nastavitelnými vodními trysky vodní pistole značky BuzzBee Double Drench ti vždy přinese prvotřídní zážitek z každé vodní bitvy. Užijte si letní počasí s vodní přestřelku s kamarády v parku, na zahradě nebo na pláži. Technologie vodní munice zajišťuje maximální bezpečí a spoustu legrace.

BuzzBee vodní pistole Drench Force
19,90 €

Spolehlivá a díky plastovému zpracování i lehká, přesná pistole značky BuzzBee Drench Force ti vždy zprostředkuje prvotřídní zážitek ze střelby. Užijte si letní počasí s vodní přestřelku s kamarády v parku, na zahradě nebo na pláži. Technologie vodní munice zajišťuje maximální bezpečí.

BuzzBee vodní pistole Steady Stream X
17,90 €

Spolehlivá, rychlá a díky plastovému zpracování i lehká vodní pistole značky BuzzBee Steady Stream X ti vždy přinese prvotřídní zážitek z každé vodní bitvy. Užijte si letní počasí s vodní přestřelku s kamarády v parku, na zahradě nebo na pláži. Technologie vodní munice zajišťuje maximální bezpečí a spoustu legrace.