Počet nájdených produktov: 13

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Lamps Pištoľ na vodu veľká - modrá
11,71 €

9,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká plastová vodná pištoľ, ktorú natlakuješ a potom sa môžeš vrhnúť do vodnej bitky. Pištoľ je veľká 56 m a je vybavená veľkým zásobníkom. Leto sa blíži a ty buď pripravený!


Lamps Veľká vodná pištoľ - modrá
8,25 €
8 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová vodná pištoľ v modrej farbe. Jednoduchá vodná pištoľ, ktorú natlakuješ a potom sa môžeš vrhnúť do vodnej bitky. Pištoľ je veľká 66 cm a je vybavená veľkým zásobníkom. Leto sa blíži a ty buď pripravený!


NERF Super Soaker Floodinator-43%
33,68 €

19,19 €

Výpredaj

Čím viac vody, tým lepšie! S vodnými tryskami Nerf Super Soaker vyhráš každú vodnú bitku! Spojte sa a vydajte sa von za extrémnym vodným dobrodružstvom a buďte si istí, že s týmito vodnými tryskami na nikom nezostane niť suchá!


NERF Super Soaker Soakzooka
30,15 €

20,50 €

Novinka

Vyčistite konkurenciu veľkým množstvom vody z vodného blastera Nerf Super Soaker Soakzooka! Bojovníci ju môžu poliať s týmto vodným blastrom, ktorý drží obrovské množstvo vody (1,6 litra).. Presuňte rukoväť dopredu a dozadu, aby ste zmáčali každého v dosahu!


NERF Super Soaker Zipfire
13,29 €

10,50 €

Novinka

Zaútočte vodným blasterom ZipFire! Je vybavený rýchlouzáverom pre rýchle vypúšťanie vody. Vytiahnite spúšť k výplachu vody; nie je potrebné žiadne pumpovanie. Vodný blaster pojme 97 mililitrov vody. Súčasťou balenia sú dva vodné blastery.


NERF Vodná pištoľ Bottle Blitz
18 €

14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Najinovatívnejšia SuperSoaker vodná pištoľ Bottle Blitz sa skladá z menšej odnímateľnej nádoby na vodu s kapacitou 460 ml, ktorú možno odskrutkovať. Táto pumpovacia pištoľ strieľa vodu až do vzdialenosti 10 m.


Paradiso Vodná puška s nádržkou
18,62 €

13,40 €

Vodná puška s nádržkou je ideálnym doplnkom pre horúce letné dni. Puška pracuje na pumpovacom mechanizme. Dieťa má na chrbte vodnú nádržku, z ktorej pumpuje vodu do pušky.


SIMBA Vodná pištoľ 2000
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodná pištoľ je skvelý darček pre letné radovánky. Priprav sa na vodnú bitku a buď o krok napred. Vodná pištoľ 2000 má zásobník na vodu s objemom 300 ml a dostrel až 8 metrov. Dve farebné prevedenia.


SIMBA Vodná pištoľ Stormer
12,77 €

8,40 €

Vodná pištoľ s pumpovacou funkciou. Skvelý darček pre letné radovánky. Priprav sa na vodnú bitku a buď o krok napred. Vďaka náhradnému zásobníku ti voda len tak nedôjde. Dve farebné prevedenia.


Addo Addo Vodná pištoľ Hurricane Warrior
11,68 €
11,50 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 10 metrov a rýchle nabíjanie.


Addo Addo Vodná pištoľ Tornado Trooper
9,73 €
9,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 7 metrov a jednoduché rýchle nabíjanie.


Dohany 427 Vodná pištoľ s 2 zásobníkmi
11,78 €

10,30 €

Momentálne nedostupné

Farebná vodná pištoľ s 2 zásobníkmi je skvelá hračka na leto. Vodná pištoľ obsahuje 2 náhradné zásobníky, vďaka ktorým v sebe udrží viac vody a deti sa tak môžu dlhšie hrať. Táto hračka je veľmi dobrá a obľúbená hlavne na kúpaliskách, ale aj doma na dvore alebo v záhrade, kde deti často pri letných hrách túžia po osviežení.


Addo Addo Vodná pištoľ Jet Stream
7,70 €

Momentálne nedostupné

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 6 metrov a rýchle nabíjanie.