EHM Ionizačná filtračná kanvica ENERGY Biela s 1ks minerálny filter + 3ks náhradné filtre na výrobu Alkalickej ionizovanej vody 3,5l + Darček EKO utierka

EHM Ionizačná filtračná kanvica ENERGY Biela s 1ks minerálny filter + 3ks náhradné filtre na výrobu Alkalickej ionizovanej vody 3,5l + Darček EKO utierka

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Jedinečná filtračná kanvica ENERGY s alkalickým minerálnym filtrom + 3ks náhradné filtre, ktorý vodu dôkladne filtruje a zároveň ju aj alkalizuje. Filtrovaním získate Alkalickú ionizovanú vodu bohatú na hodnoty pH a ORP. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a moderným dizajnom. Celý popis

Farba

default
default
default
default
109,70 €
Vrátane DPH
100,10 €

Skladom u partnera 4 kusy

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Harmony Nature s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8204209

Popis

Filtračná kanvica s minerálnym alkalickým filtrom vodu nielen prefiltruje, ale aj obohatí o záporné ióny a alkalické minerály. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou v modernom a farebnom dizajne. Základné balenie obsahuje filtračnú kanvicu a 1ks minerálny filter + 3ks náhradné filtre. V ponuke nájdete aj variant s 2ks náhradné minerálne filtre.

Filtračná kanvica s 2 funkciami: ČISTÍ a ALKALIZUJE – IONIZUJE vodu

 • Filtráciou sa voda dôkladne prečistí od hrubých nečistôt a škodlivých látok: ťažké kovy (vrátane olova a ortuti), chlór, chloramíny a vodný kameň, mechanické znečistenie. A to nie je všetko! 
 • Filtráciou sa voda zbaví nepríjemnej chuti a vône, ba dokonca aj pesticídov, stopových prvkov liekov a hormónov, ktoré pitnú vodu čoraz viac znečisťujú.
 • Filtrácia obyčajnej vody cez filter s prírodnými minerálmi premení vodu na ALKALICKÚ IONIZOVANÚ vodu, ktorá sa vyznačuje zvýšenou hodnotou pH a antioxidačnými vlastnosťami (ORP). 
 • Alkalickú ionizovanú vodu si zamiluje celá rodina pre jej hodvábne osviežujúcu a jemnú chuť. V letnom období je možné kanvicu dať do chladničky a osviežiť sa kedykoľvek príjemne chladenou alkalickou vodou.

Filtračná kanvica Energy

Výhody a bonusy ALKALICKEJ IONIZOVANEJ VODY

 • Filtráciou sa voda zbaví nečistôt a škodlivých látok: ako je chlór, vodný kameň, ťažké kovy (olovo, meď) a ďalších škodlivých kontaminantov (pesticídy, herbicídy, prchavé organické zlúčeniny, atď.)
 • Filtrácia zvyšuje pH vody: voda filtráciou získa alkalické hodnoty od pH 8,5 – 9,5 (závislé od vstupnej vody). Zvýšené pH vody pomáha udržiavať acidobázickú rovnováhu v tele.
 • Filtráciou voda získava ORP potenciál: voda obohatená o voľné elektróny má antioxidačné vlastnosti, tzn. schopnosť neutralizovať voľné radikály, ktoré sú zdrojom mnohých chorôb a predčasného starnutia organizmu.
 • Filtrácia znižuje veľkosť molekúl vody, čo vytvára veľmi ľahko vstrebateľnú vodu pre bunky a orgány, čo zabezpečí niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody.
 • Filtráciou voda získa alkalické minerály, ktoré dodajú organizmu viac energie a sviežu myseľ.
 • Vápnik, železo, zinok, horčík, meď, selén a 26 rôznych minerálov a stopových prvkov – toto všetko obsahuje prefiltrovaná voda cez alkalický minerálny filter.

Ionizovaná alkalická voda

Prečo by ste mali piť alkalickú pH a ORP vodu každý deň?

 • najväčšom nepriateľovi človeka - voľných radikáloch ste už možno čo to počuli. V dnešnej pre-chemizovanej dobe sa im dá iba ťažko vyhnúť a sú príčinou rýchlejšieho starnutia orgánov a mnohých chorôb. Prevládajúci stav voľných radikálov sa nazýva oxidačný stres. Účinným riešením ako eliminovať a neutralizovať voľné radikály v tele je pravidelné pitie alkalickej vody so zápornými hodnotami ORP (oxidačno-redukčný potenciál).
 • Upozornenie: Na trhu sa môžete stretnúť s alkalickou vodou, no preverte si, či má aj záporné ORP. Táto záporná hodnota (čím vyššia, tým lepšia) je dôležitá z dôvodu, aby voda plnila antioxidačné vlastnosti.
 • Alkalickú ionizovanú vodu so záporným ORP môžeme považovať za revitalizačný prostriedok pre bunkykrvmozog a celé telo. Je však nevyhnutné piť minimálne 2–2,5 litra alkalickej vody denne. Človek vylučuje asi 2,5 litra vody denne (moč, para, pot, dýchanie, atď.), preto nie je pre väčšinu ľudí ťažké vypiť aspoň 2 litre vody denne. Začnite s pitím alkalickej vody postupne, aby si telo privyklo na jej čistiace schopnosti.

Alkalická ionizovaná voda použitie

Iste veľmi dobre viete, že bez vody človek neprežije príliš dlho, len asi 10 dní. Hoci máme vody v našich zemepisných šírkach dostatok, pokiaľ vám vytečie z kohútika, prejde dlhú cestu.

Dezinfikuje sa chlórom, môžu v nej byť rezíduá hnojív a liekovvodný kameň a ďalšie kovy vyplavené z potrubia, ako je olovo, meď, atď. Preto je vodu dobré aj v našich zemepisných šírkach pred použitím prefiltrovať.

Filtračných kanvíc je na trhu celá rada, ale len kanvica s minerálnym filtrom vodu zbaví všetkých vyššie popísaných nečistôt a navyše ju aj alkalizuje = získate Alkalickú ionizovanú vodu.

10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre kanvicu s alkalickým minerálnym filtrom

 1. Filtrácia dodá vode lepšiu chuť a čistotu. Po odstránení chlóru, chemických látok, pesticídov, ťažkých kovov a bakteriálneho znečistenia eliminujete vstup škodlivých látok z vody do tela.
 2. Digitálny indikátor sleduje výkon filtrácie a ukazuje zostávajúcu životnosť filtra. Získate tak istotu, že si vždy vychutnáte optimálnu kvalitu filtrovanej vody.
 3. Neustále budete mať po ruke čerstvý zdroj čistej – zdraviu prospešnej vody, ktorá stojí oveľa menej než drahé balené vody a tiež znížite množstvo toxického odpadu vznikajúceho používaním PET fliaš v životnom prostredí.
 4. Filtráciou získaná alkalická voda výrazne znižuje riziko niektorých druhov rakoviny, vrátane: rakoviny konečníka, rakoviny hrubého čreva a rakoviny močového mechúra tým, že odstráni chlór a jeho vedľajšie produkty, ako sú trihalometány (THM) z pitnej vody. (Pri dezinfekcii vody chlórom môžu vznikať ako vedľajšie produkty tohto spôsobu dezinfekcie tzv. Trihalomethany (THM), ku ktorým radíme chloroform, bromoform, dibromchlormetan a bromdichlormetan. Tieto látky vo vyšších koncentráciách môžu mať rakovinotvorné účinky, alebo môžu spôsobiť genetické poškodenie).
 5. Patentovaný 6 násobný kombinovaný vodný filter selektívne odstráni nebezpečné znečisťujúce látky z pitnej vody. Navyše zachová všetko zdravévrátane vysokej hodnoty minerálov a stopových prvkov vďaka použitiu ionomeničových granulátov a minerálnych guličiek a tým tiež vysokú rovnováhu pH pitnej vody.
 6. Pitie čistej filtrovanej vody chráni telo pred chorobami a vedie k celkovému zlepšeniu zdraviaposilneniu imunity a nárastu energie.
 7. Alkalický vodný filter poskytuje čistú, zdravú vodu na varenie, rovnako ako na pitie, v pohodlí domova si ju vyrobíte z bežnej vody kedykoľvek.
 8. Vodný filter znižuje riziko gastrointestinálneho ochorenia o viac ako 80% tým, že odstráni Cryptosporidium, Escherichia coli a Giardia z pitnej vody.
 9. Pitie čistej vody je dôležité najmä pre deti. Alkalický vodný filter poskytuje najzdravšiu vodu pre deti a ich rozvoj imunitného systému.
 10. Vodný filter ponúka obrannú líniu medzi telom a viac ako 2100 známych toxínov, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode.

Špecifikácia

• Obsah balenia: Filtračná kanvica + 1ks filtračný minerálny filter + 3ks náhradné filtre + Darček EKO utierka na umývanie kanvice

• Rozmery: 29 × 15 × 27,5 (cm)

• Objem kanvice: 3,5 l • Filtračná kapacita: 2 l

• pH (závisí od zdroja vody): 7,5 až 9,5 pH

• ORP (závisí od zdroja vody): –100 až –200 mV

• Životnosť filtra: 400 l / 60 dní (výmena každé 2–3 mesiace)

• Materiál: vrchnák a rukoväť – ABS, džbán – AS, filter – PP BPA Free

Alkalická filtračná kanvica