Chanson Filter do sprchy

Chanson Filter do sprchy

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Prémiový filter do sprchy, značky Chanson, so schopnosťou odstrániť počas sprchovania z vody až 95 % chlóru. Celý popis
89,90 €

Skladom u partnera 2 kusy

22.4.2021 - 23.4.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100044373462

Popis

Dlhé roky overenej kvality značky Chanson sa podpísali na nadčasovom produkte – filter do sprchy, ktorý Vám poskytne ten najvyšší komfort pri sprchovaní. Vzhľadom na fakt, že máme k dispozícii vodu ošetrenú chlórom, jej agresívny vplyv sa odzrkadľuje na kvalite vlasov, zvýšenej tvorbe lupín, pokožka trpí podráždením a podlieha neustálemu vysušovaniu. Pre udržanie mladistvého vzhľadu, ako aj pre zabezpečenie vhodnej vody pre svoje deti bol špeciálne navrhnutý sprchový filter, ktorý účinne z vody odstráni chlór.

Popredná technológia

Účinok sprchového filtra zabezpečujú keramické guľôčky, vyrobené z vysokokvalitného síričitanu vápenatého, ktorý znižuje povrchové napätie vody a premieňa chlór na neškodnú soľ. Výsledkom je aj fakt, že zo sprchových gélov, šampónov či mydiel vyťažíte viac. Zároveň, filter disponuje schopnosťou vírivého aniónového deflektoru, ktorý vírením vody vytvára negatívne ióny/negatívny elektrostatický náboj. Po ich absorbovaní, telo nadobúda zdravosť, zvyšuje imunitu a navodzuje zníženie stresu.

Hlavné výhody:

  • Výrazné zlepšenie stavu suchej, citlivej pokožky;
  • Bezpečný pri umývaní či kúpaní malých detí;
  • Vhodný pri kožných problémoch, pri atopickej pokožke;
  • Bráni tvorbe lupín;
  • Šetrný k pokožke zvierat, rovnako vhodný pre akvarijné rybky.

Inštalácia a údržba

Sprchový filter Chanson je vhodný nielen na sprchovanie, ale aj na napúšťanie vane. Inštalácia je jednoduchá, spočíva v našróbovaní filtra na koniec sprchovej hlavice. Veľkou výhodou je dlhšia životnosť 6–18 mesiacov (cca 20 000 litrov vody), v závislosti od používania. Filtračnú náplň je potrebné pre zachovanie účinku pravidelne meniť.

Špecifikácia

Rozmery: 9,7 × 13,2 × 7,5 cm (š, v, h)

Životnosť: 20 000 l, resp. 6–18 mesiacov