Honeywell XH100-SK Požiarny hlásič tepelný
36,60 €

Honeywell XH100-SK je termodiferenciálny požiarny hlásič, ktorý sa hodí predovšetkým do priestorov, kde je prítomný prach a pary. Požiarny hlásič chrániaci vás i celú vašu rodinu detektorom dymu fungujúcom na teplotnom princípe. Hlásič je vhodný do obytných priestorov, vrátane statických karavanov a

Honeywell XS100-SK Požiarny hlásič - dymový
36,60 €

Honeywell XS100-SK je opticko dymový požiarny hlásič, ktorý sa hodí predovšetkým do obytných priestorov vrátane statických karavanov a obytných vozov. V prípade nebezpečenstva sa rozoznie hlasný varovný alarm. V ideálnom prípade by malo byť jedno zariadenie na každú miestnosť. Poplach je signalizova

Honeywell XS100T-SK Požiarny hlásič kombinovaný - dymový a tepelný
48 €

Honeywell XH100T-SK je termodiferenciálny požiarny hlásič, ktorý sa hodí predovšetkým do priestorov, kde je prítomný prach a pary. Detektor je vhodný do obytných priestorov, vrátane statických karavanov a obytných vozov. V prípade nebezpečenstva sa rozoznie hlasný varovný alarm. V ideálnom prípade b

TFA 31.1057.02 USB Datalogger s displejom pre meranie teploty s PDF výstupom
74 €

TFA LOG200 PDF-Thermo-Datenlogger inkl. L-Batterie weiß, FS-DE umožňuje zaznamenávať a monitorovať teplotu a vlhkosť pri preprave citlivých produktov, v chladiarňach, skladoch, dopravných prostriedkov pri preprave jedál či potravín a pod. Je schopný uložiť 15 000 záznamov, ktoré sa prenesú do PC a t

Voltcraft FM-200

Voltcraft FM-200

Hodnotenie: 4,5
59 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

Odolný a presný merací prístroj k určeniu vlhkosti v dreve a v stavebných materiáloch, napr v omietke alebo náteroch. Vysokú presnosť zaisťujú dva rozsahy merania, jeden pre drevo a druhý pre stavebné materiály. Priame zobrazenie a grafické znázornenie na škále uľahčuje čítanie nameraných hodnôt.

Voltcraft MF-100 (100880)

Voltcraft MF-100 (100880)

Hodnotenie: 4,5
144,07 € 90,90 €
+ doprava zadarmo

MF-100 je určený špeciálne pre rýchle a jednoduché meranie vlhkosťi aj v stenách a podlahách a to úplne bez poškodenia meraného materiálu. Prístroj je vhodný pre všetky druhy stavebných materiálov. Vďaka nastaviteľnej funkcii alarmu pri dosiahnutí min./ Max. hodnoty môžete rýchlo a efektívne merať vlhkosť stavebných materiálov bez nutnosti sledovať displej.

Voltcraft MF-50

Voltcraft MF-50

Hodnotenie: 5
91 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Merač vlhkosti MF-50 s priamym ukazovateľom v percentách. Je vhodný pre všetky stavebné materiály. Vďaka nastaviteľnému akustickému alarmu umožňuje rýchle meranie na stenách a na podlahe bez sledovania displeja.

Conrad Basetech BT-235PT (101713)
8,90 €

Merač vlhkosti sa jednoducho zapichne do zeme a na stupnici od 1 do 7 meria vlhkosť pôdy. Priložená tabuľka ukazuje ideálnu vlhkosť pre rastliny. Tak máte vždy najlepší prehľad vlhkosti pôdy pre Vaše rastliny. Nie je vhodné pre hydrokulturu.

Voltcraft FM-300

Voltcraft FM-300

Hodnotenie: 5
89,90 €
+ doprava zadarmo

Presný merač vlhkosti dreva FM-300 s integrovanými charakteristikami dreva. Vďaka tomuto prístroju môže byť vykonané špecifické meranie vlhkosti dreva v objemových% u väčšiny európskych driev. Tento prístroj navyše umožňuje meranie teploty.

testo 606-1 (101403)
130,55 € 111,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Uložené materiálové charakteristiky vlhkomeru zaistia pre drevo a stavebné hmoty presné meranie, vlhkosť materiálu sa zobrazuje v objemových percentách. Môžete tak napríklad ľahko a spoľahlivo posúdiť podmienky k vyschnutiu materiálu. Funkcia hold ulahčuje odčítanie nameranej hodnoty, prístroj je skladný a ľahko ovládateľný.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: