WaterWipes Vlhčené utierky 60 ks

100%
Hodnotenie: 5
WaterWipes

WaterWipes Vlhčené utierky 60 ks

100%
Hodnotenie: 5
WaterWipes

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

WaterWipes – originálne vlhčené utierky určené pre najjemnejšiu detskú pokožku. Vhodné sú najmä pre citlivú pokožku novorodencov, dokonca aj predčasne narodených detí. WaterWipes sú obrúsky tak jemné akoby ste použili bavlnu s čistou vodou, sú ocenené rôznymi svetovými asociáciami. Celý popis

3.99
5 2
3,99 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100021965877

Popis

Popis produktu

Svojím jedinečným čistým zložením sú vhodné aj pri plienkových dermatitídach bábätiek a pri kožných alergiách. Až 97% pôrodných asistentiek ich odporúča ako skvelú alternatívu namiesto vody a vaty na čistenie detskej pokožky.

Vlhčené utierky WaterWipes sú zložené z 99,9% čistenej filtrovanej a zmäkčenej írskej vody a kvapky ovocného extraktu z Citrus Grandis (pomelo).

WaterWipes sú jedinými vlhčenými utierkami schválenými Alianciou pre zdravie pokožky, Allergy UK a Francúzskou asociáciou pre prevenciu alergií a získali pečať o prijatie Národnej asociácie ekzémov Ameriky.

Ingrediencie:

Výťažok z vody (Aqua) 99,9% a extraktu z Citrus Grandis (pomelo) 

Obsahuje stopu benzalkóniumchloridu.

Návod na použitie

Odporúčame, aby ste svoje balenie WaterWipes, uchovávali hore dnom až do otvorenia. Spotrebujte do 4 týždňov od otvorenia a po každom použití balenie starostlivo uzatvorte.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%