Tangle Teezer Fúkacia kefa pre dlhé vlasy Tangle Teezer Blow (Styling Hair Brush Full Paddle)

Značka: Tangle Teezer Náš kód: 100002804964

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerAkcia

Akcia platí do 31.01.2020 alebo do vypredania zásob.

Tangle Teezer Fúkacia kefa pre dlhé vlasy Tangle Teezer Blow (Styling Hair Brush Full Paddle)

Profesionálna kefa Tangle Teezer, určený na rozčesávanie vlasov, vytvoril svetovo preslávený kaderník celebrít Shaun P. , ktorý týmto výrobkom zo dňa na deň ohromil celý kadernícky svet. Celý popis

14.2

14,20 €

Náš kód: 100002804964

Popis

Popis produktu

Profesionálna kefa Tangle Teezer, určený na rozčesávanie vlasov, vytvoril svetovo preslávený kaderník celebrít Shaun P., ktorý týmto výrobkom zo dňa na deň ohromil celý kadernícky svet. Tangle Teezer odporúčajú predné vlasoví stylisti, predávajú ho najlepšie kadernícke salóny a je ovenčený nespočetným množstvom rôznych ocenení.

Revolučná fúkacia kefa Tangle Teezer Blow -Styling Hair Brush Full Paddle umožňuje ľahké a rýchle fúkanie dlhých vlasov a je vytvorený tak, aby nepoškodil vlasy. Zuby kefy sú navrhnuté tak, aby odvádzali vodu z vlasov a urýchlili fúkanie vlasov.

technológia:

  • štetiny kefy Tangle Teezer sú špeciálne rozvrhnuté a majú jedinečnú schopnosť ohnúť sa nad zacuchaným miestom. Vzhľadom k tomu, že sú blízko pri sebe, pomáhajú uhládzať vonkajšiu vrstvu vlasovej kutikuly. Výsledkom sú zdravé vlasy s oslnivým leskom.

výhody:

  • uľahčuje a urýchľuje fúkania,
  • nepoškodzuje vlasy,
  • dodáva vlasom lesk a hebkosť.
Ako používať:

Rozčesejte kefou svoje (suché i mokré) vlasy.

Náš tip:

A už ste počuli o revolučnom patentovanom vlasovom clipu Linziclip? Linziclip je úplne novo vyvinutý, ozubený a plne patentovaný vlasový škripec, ktorý vás uchváti rovnako tak, ako uchvátil celý svet! Linziclip, stačí zopnúť a ísť!


Parametre

Parametre produktu %1% %2%