Loreal Professionnel Sérum pre krehké a lámavé vlasy Série Expert ( Inforcer Booster) 150 ml

Značka: Loreal Professionnel Náš kód: 100002746429

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Loreal Professionnel Sérum pre krehké a lámavé vlasy Série Expert ( Inforcer Booster) 150 ml

Powermix je prvý personalizovaná starostlivosti, ktorá je doslova napumpovaná vysoko koncentrovanými prísadami. Až 25% aktívnych zložiek okamžite premení vaše vlasy na hebký, bezkonkurenčne mäkký a žiarivý závoj. Celý popis

28.3

35 €
28,30 €
-19%

Náš kód: 100002746429

Popis

Popis produktu

Powermix je prvý personalizovaná starostlivosti, ktorá je doslova napumpovaná vysoko koncentrovanými prísadami. Až 25% aktívnych zložiek okamžite premení vaše vlasy na hebký, bezkonkurenčne mäkký a žiarivý závoj.

V poslednej minúte pred aplikáciou sa základná báza zmieša s prísadou, ktorú si vyberiete podľa potreby Vašich vlasov a vznikne unikátne maska ​​s krémovou textúrou. Powermix Force obsahuje vitamín B6 a biotín, ktorý zabraňuje lámaniu a vypadávaniu vlasov. Dodáva vlasom hebkosť, ochranu, lesk a zvyšuje odolnosť proti ďalšiemu poškodeniu.

Ako používať:

Stlačte fľaštičku prísady Powermix Force tak, aby sa hrdlo naplnilo prípravkom po vyznačenú rysku. Nalejte báze aj prísadu do misky a pomocou špachtle, kefky, či plastové lyžičky miešajte kým zmes nie je krémová. Naneste na šampónom umyté, uterákom vysušené vlasy po jednotlichvých sekciách. Nechajte pôsobiť 5 minút a potom dôkladne opláchnite.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%