RIDGEMONKEY Vlasec TEC Fluoro 1000m Číra 0,37 mm, 20 lb

Značka: RIDGEMONKEY Náš kód: 100001679083

Partnerský predaj

RIDGEMONKEY Vlasec TEC Fluoro 1000m Číra 0,37 mm, 20 lb

Potápavý Fluorocarbonom potiahnutý monofil s vynikajúcimi odhozovými vlastnosťami, ktorý je ideálnym riešením pre silne prechytávané vody, kde sú ryby veľmi plaché. Celý popis

32.74

32,74 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :16.11.2018

Popis

Popis produktu

Potápavý Fluorocarbonom potiahnutý monofil s vynikajúcimi odhozovými vlastnosťami, ktorý je ideálnym riešením pre silne prechytávané vody, kde sú ryby veľmi plaché.

Náš RM Tec Fluoro si zachováva vlastnosti čistého fluorocarbonu, skvele kopíruje dno, zostáva prakticky neviditeľný a pritom si zachováva skvelé odhodové vlastnosti štandardného monofilu. Práve na tento prvok, kládol team RidgeMonkey na čele s dlhoročným britským rekordmanom v hode do diaľky Terry Edmonds hlavný dôraz pri vývoji tohto vlasca! RM Tec Fluoro sa zároveň vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu a nízkou pamäťou.

 

 

RM Tec Fluoro je silný! Húževnatá povaha fluorocarbonového poťahu zaručuje vysokú odolnosť proti oderu a trvanlivosť. Prednatiahnuté monofilové jadro umožňuje pri náhode ľahké odvíjanie z cievky. Nízka prieťažnosť! Vynikajúca indikácia záberu a perfektná citlivosť pri mapovaní dna aj na veľkú vzdialenosť. Rýchla potápavosť! Pretína hladinu ako nôž a brilantne sa položí na dno. Nízka viditeľnosť! Číre sfarbenie vhodné pre každú situáciu.

 

Návin 1000m v priemeroch 0.33mm (15lb) a 0.37mm (20lb)


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Priemer 0,37 mm
Nosnosť 20 lb
Farba Čirá