Allnature Syrovátka sušená 500 g
1,90 €

Srvátka vzniká pri výrobe tvarohu alebo syra. Pre naše telo má blahodárne účinky a pôsobí doslova na širokospektrálne báze. Zo srvátky si môžete urobiť studený či teplý srvátkový nápoj, detoxikačný kúpeľ alebo výživnú srvátkovú pleťovú masku – využitie je skutočne široké.

MedPharma Lactobacillus acidophilus + 2 kmeny 30 kapslí + 7 kapslí ZDARMA
4,30 € 3,70 €

Akcia

Produkt Lactobacillus acidophilus obsahuje komplex 3 kmeňov vitálnych mikroorganizmov (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Enteroccus faecum). Je obohatený o inulín, echinaceu a vitamín C. Kombinácia týchto látok podporuje normálnu činnosť čriev. .

Allnature Psyllium BIO 300 g
5 €

Vláknina psyllium má unikátnu schopnosť napučať a zväčšiť svoj objem, takže naozaj aj malé množstvo zaplní žalúdok a vyvolá pocit sýtosti. Tým, že psyllium pohlcuje nadbytočné tekutiny, vzniká gélová hmota, ktorá pôsobí ako piest.

Wolfberry Jablčná vláknina 250 g
1,60 €

Jablčná vláknina 250g Wolfberry. Prirodzene bezlepková jablčná vláknina je považovaná za balzam pre naše črevá. Naviac príjemne vonia a ochutí vašu raňajkovou kašu, dezerty alebo smoothie. Vláknina skvele zasýti a môže tak byť nápomocná aj pri redukcii váhy.

MedPharma L-Carnitin 500 mg + inulin + chrom 30 tbl. + 7 tbl. ZDARMA
5,80 € 5 €

Akcia

Produkt L-Carnitin 500 mg obsahuje vyváženú kombináciu L-karnitínu, inulínu a chrómu pre normálnu funkciu energetického metabolizmu. L-Carnitín je aminokyselina, ktorá prenáša mastné kyseliny do svalových buniek, v ktorých dochádza k ich spaľovaniu na energiu.

Wolfberry Psyllium drvené 75 g
1,60 €

Psyllium drvené Wolfberry 75 g. Psyllium je vláknina, ktorá sa získava zo šupiek semien skorocelu indického. Tieto šupky majú mimoriadnu schopnosť čistiť tráviaci systém.

Topnatur Rozpustná vláknina 100 g
5,70 €

Rozpustná vláknina je prírodný produkt, ktorý obsahuje čiastočne hydrolyzovanú vlákninu z rastliny guar. Vláknina je číre konzistencia, naprosto neutrálnej chuti a úplne rozpustná vo vode. Pôsobí na normálnu činnosť tráviaceho traktu.

Pharma Nord Bioaktívna Vláknina 120 tabliet
10,70 €

Bioaktívne Vláknina obsahuje koncentrované množstvo vlákniny, ktorá je získavaná z repy cukrovky a citrusové kôry. Pomáha vyrovnávať nízky obsah vlákniny v strave. Obsahuje rozpustnú i nerozpustnú vlákninu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: