Vitrína COLLECTIZIONI
94 € 55 €

Vitrína COLLECTIZIONI, vo vyhotovení dub Sonoma, je skvelá na vystavenie obľúbených vecí, zbierok a najrôznejších suvenírov. Vitrína má dve posuvné bezpečnostné sklá a štyri variabilné poličky. Vitrína sa bude hodiť na zavesenie do každého priestoru, zariadeného nábytkom vo vyhotovení dub Sonoma.

Knižnica CORONA vosk 164716
412 € 223,50 €

Splátky bez navýšenia

Knižnica CORONA vosk 164716 v prevedení masív borovica, voskovaná v medovom odtieni, má 2 police, 2 dvierka a je zdobená kovovými úchytkami. Knižnica nájde uplatnenie v obývačke, pracovni a spálni. Do políc uložíte knihy, suveníry, fotografie, za dvierka uložíte ostatné veci. Súčasť zostavy Corona.

Knižnica 1613 biela
70 € 35,50 €

Biely nábytok bude vyzerať v každej izbe báječne. Biely nábytok je skvelý aj do menších priestorov, opticky totiž priestor zväčší. Knižnica 1613, vo farebnom vyhotovení biela, sa bude hodiť predovšetkým do detskej či študentskej izby a pracovne. Knižnica obsahuje tri variabilné a jednu pevnú policu.

Vitrína COMPILATI
94 € 55 €

Vitrína COMPILATI, vo farebnom vyhotovení biela, je vhodná na vystavenie najrôznejších suvenírov, dekorácií, cenností, fotografií aj zbierok. Vitrína má 2 posuvné bezpečnostné sklá, za ktorými sa nachádzajú 4 variabilné poličky. Na vystavené cennosti sa vám teda nebude prášiť. Pochváľte sa štýlovo.

Knižnica 61613 orech
70 € 35,50 €

Knižnica 61613, vo vyhotovení orech, je skvelou voľbou do detských či obývacích izieb i pracovní, zariadených nábytkom vo vyhotovení orech. Knižnica obsahuje tri variabilné police a jednu pevnú policu, takže ju prispôsobíte podľa potrieb. Knižnica pojme veľké množstvo kníh a vystaví dekorácie.

Knižnica 51613 dub
70 € 35,50 €

Knižnica 51613, vo vyhotovení dub Sonoma, je kúskom nábytku, ktorý nikdy nevyjde z módy. Do knižnice umiestnite všetko, čo máte radi, hračky, knihy, suveníry a dekorácie, bude vám slúžiť po generácie. Knižnica obsahuje 3 variabilné police a 1 pevnú, takže ju možno prispôsobiť ukladaným predmetom.

Knižnica 310 buk
94 € 59 €

Knižnica 310, vo farebnom vyhotovení buk, je skvelým kúskom nábytku. Nábytkom vo farebnom vyhotovení buk je možno vybaviť celú domácnosť. Knižnica obsahuje štyri variabilné police a je najlepšou voľbou do detskej či študentskej izby. Knižnica uloží naozaj veľké množstvo hračiek, kníh i učebníc.

Knižnica 8048
188 € 78,50 €

Knižnica 8048 v prevedení masív borovica lak poteší všetkých čitateľov, zberateľov aj fotografov. Do širokých štyroch políc uložíte knihy, suveníry a fotografie. Knižnicu 8048 možno dobre kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu a vytvoriť si tak jednoducho krásny priestor na čítanie aj bývanie.

Vitrína COLLECTY
94 € 55 €

Na vystavenie drobných dekorácií a suvenírov nepoznáme lepší kúsok ako vitrínu vybavenú sklenenými dvierkami. Vitrína Collecta vo vyhotovení čierna/biela obsahuje 2 posuvné bezpečnostné sklá, za ktorými sa nachádzajú štyri variabilné poličky. Biele pozadie s čiernym rámom dá dôraz na vystavené veci.

Stojace zrkadlo so šperkovnicou STELLA
241 € 114 €

Splátky bez navýšenia

Stojace zrkadlo so šperkovnicou STELLA, vo vyhotovení MDF, môže byť súčasťou vašej spálne, chodby, šatne či detskej izby. Šperkovnica je uzamykateľná, obsahuje dva kľúče. Zrkadlo obsahuje háčiky, poličky i zásuvky na umiestnenie šperkov. Yrkadlo bude vyhovovať veľkým aj malým parádniciam.

Knižnica 320 buk
78 € 47,50 €

Knižnica 320, vo farebnom vyhotovení buk, pojme naozaj veľké množstvo kníh. Knižnica obsahuje sedem variabilných políc a možno ju kombinovať s knižnicami v rovnakom farebnom vyhotovení, a vytvoriť si pekný čitateľský kútik. Nábytkom vo farebnom vyhotovení buk možno vybaviť detskú či študentskú izbu.

Knižnica 8012 lakovaná
263 € 110 €

Splátky bez navýšenia

Knižnica 8012 lakovaná v prevedení masív borovica poteší čitateľov, zberateľov, študentov a pracujúcich. Do piatich políc uložíte knihy, suveníry a fotografie. Knižnicu 8012 možno dobre kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu a vytvoriť si tak jednoducho krásny priestor na čítanie i štúdium.

Vitrína 1D1W1S, biela/dub sonoma, TEYO
69 €

Novinka

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu vitrínou TEYO 1D1W1S.

Vitrína KRW 2, samoa king, KORA
216 €

Splátky bez navýšenia

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Nábytok KORA ponúka more možností. Vitrína KORA KRW1 s množstvom úložného priestoru.

Vitrína 1D1W1S, dub sonoma, TEYO
69 €

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu detskou zostavou TEYO.

Vitrína, biela/dub kamenný, VERLA 1D1W
147 € 119 €

Splátky bez navýšenia

Tradičný nábytok v provensálskom štýle premení váš domov na kráľovstvo francúzskeho vidieka. Dvojdverová vitrína VERLA 1D1W vám to dokonale umožní.

Knižnica 1613 buk
70 € 35,50 €

Knižnica 1613, vo farebnom vyhotovení buk, je skvelou voľbou do detských či študentských izieb, zariadených práve nabytkom vo vyhotovení buk. Knižnica obsahuje tri variabilné police a jednu pevnú policu, takže ju prispôsobíte podľa potrieb. Knižnica pojme veľké množstvo kníh, hračiek a vystaví deko

Komoda KK7, sosna andersen, KORA
289 €

Splátky bez navýšenia

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Nábytok KORA ponúka more možností. Komoda KORA KK7 s množstvom úložného priestoru.

Príborník TOSCANA
612 € 392,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Príborník TOSCANA, masív borovica lak, má v hornej časti s hĺbkou 32 cm tri priestory s policami, bočné sú s presklenými dvierkami a prostredný priestor je voľný. Uprostred príborníka je odkladacia plocha, pod ňou tri zásuvky a v spodnej časti vybavenej plnými dvierkami nájdete priestor s policou.

Vitrína 2D1W1S/80, biela/dub sonoma, TEYO
86 €

Novinka

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu vitrínou TEYO 2D1W1S/80.

Príborník ALICANTE
470 € 302 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Príborník ALICANTE, vo vyhotovení masív borovica lak, bude vyzerať krásne vo vašej jedálni. Veľký príborník oživí priestor, do hornej časti so sklenenými dvierkami veci vystavíte, do zásuviek a do spodnej časti s policou a plnými dvierkami veci uložíte. Hĺbka hornej časti príborníka je 32 cm.

Vitrína 2D1W1S/80, dub sonoma, TEYO
86 €

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu detskou zostavou TEYO.

Vitrína CORONA vosk 16254
702 € 392,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vitrína CORONA vosk 16254 v prevedení masív borovica, voskovaná v medovom odtieni, má v presklené časti 3 police, 1 plné dvierka a 2 veľké zásuvky. Vitrína zdobená úchytkami nájde uplatnenie v obývačke. Do políc dáte knihy, za dvierka a do zásuviek ostatné veci. Súčasť zostavy Corona.

Knižnica 8011 lakovaná
223 € 86,50 €

Knižnica 8011 lakovaná v prevedení masív borovica poteší čitateľov a študentov. Do štyroch políc uložíte knihy a učebnice. Policovú knižnicu možno kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu a vytvoriť si jednoducho riešený priestor na prácu. Knižnica nájde uplatnenie aj v detskej izbe na hračky.

Vitrína 2 dvere TORINO
412 € 247,50 €

Splátky bez navýšenia

Vitrína 2 dvere TORINO, vo vyhotovení masív borovica lak, poslúži na dokumenty, knihy aj hračky. Vitrína má dvoje čiastočne presklené dvere, za ktorými sa nachádzajú štyri police. Masívna vitrína tak vystaví, aj schová, čo je potreba. Vitrína TORINO bude najlepšie ladiť s ostatným nábytkom TORINO.

Vitrína, sosna nordická/dub divoký, ROYAL W1D
135 €

Splátky bez navýšenia

Tak ľahko a jednoducho zmeníte svoj domov na francúzsky vidiek. Dopomôže vám k tomu sektorový systém v provensálskom štýle. Vitrína ROYAL, moderný kúsok.

Komoda s vitrínami, dub lefkas, NEVADA K2S
376 €

Splátky bez navýšenia

Hľadáte do svojej obývačky elegantný kúsok, ktorý nikto z vašich známych rozhodne nemá, a pritom je veľmi štýlový? Komoda NEVADA K2S je tá správna voľba!

Vitrína 8050
325 € 196,50 €

Splátky bez navýšenia

Vitrína 8050 v prevedení masív borovica lak poteší všetkých čitateľov a zberateľov. Vitrína obsahuje širokú zásuvku s kovovými pojazdmi, 2 presklené dvere, 2 variabilné a 1 pevnú policu. Do políc uložíte knihy, suveníry a dekorácie. Vitrínu možno dobre kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu.

Vitrína, dub lefkas, MONTE TYP 05
149 € 109 €

Splátky bez navýšenia

Hľadáte kvalitnú vitrínu, ktorá by bola vhodná do každého interiéru? Elegantná vitrína MONTE TYP 05 splní očakávania každej rodiny. Je proste úžasná.

Vitrína, sosna nordická/dub divoký, ROYAL W4D
174 €

Splátky bez navýšenia

Tak ľahko a jednoducho zmeníte svoj domov na francúzsky vidiek. Dopomôže vám k tomu sektorový systém v provensálskom štýle. Vitrína ROYAL, moderný kúsok.

Vitrína trojdverová 8053
537 € 274,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vitrína trojdverová 8053 v prevedení masív borovica lak je vhodná do obývačky a pracovne. Pekná vitrína má priestor delený v pomere 2:1. Vitrína má presklené dvierka a v každej časti 3 police, v spodnej časti je veľká a malá zásuvka s kovovými pojazdmi. Do vitríny uložíte dekorácie, riad i knihy.

Knižnica TORINO
302 € 180,50 €

Splátky bez navýšenia

Knižnica TORINO, vo vyhotovení masív borovica lak, sa bude hodiť predovšetkým do miestností zariadených masívnym nábytkom. Masívna knižnica TORINO má štyri pevné police, ktoré poslúžia ako na uloženie kníh, tak na vystavenie najrôznejších suvenírov a dekorácií. Knižnicu postavíte do pracovne i izby.

Komoda, sosna andersen, KORA KK6
259 €

Splátky bez navýšenia

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Nábytok KORA ponúka more možností. Komoda KORA KK6 s množstvom úložného priestoru.

Trojstranná vitrína W2D, dub lefkas, NEVADA
315 €

Splátky bez navýšenia

Hľadáte do obývačky elegantný kúsok, ktorý nikto z vašich známych rozhodne nemá, a pritom je štýlový? Trojstranná vitrína W2D NEVADA je tá správna voľba!

Knižnica 8010 lakovaná
145 € 63 €

Knižnica 8010 lakovaná v prevedení masív borovica poteší deti a študentov. Do troch políc uložíte knihy, hračky a dekorácie. Malú policovú knižnicu možno kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu. Knižnica 8010 sa hodí ku knižnici 8011. Knižnica nájde uplatnenie v obývačke, detskej izbe a spálni.

Vitrína, dub artisan/smooth sivý, PARIDE W2D
219 €

Splátky bez navýšenia

Svojím jednoduchým, no zároveň nadčasovým vzhľadom a farebným prevedením sa moderná 4-dverová vitrína PARIDE W2D hodí do každej modernej obývacej izby.

Vitrína, dub jaskson hickory/grafit, BERGEN BWT54
169 €

Splátky bez navýšenia

Každý sa snaží nájsť kúsok pohody tým, že si vytvorí domov podľa vlastných predstáv. Vitrína BERGEN BWT54 je skvelá cesta k vytvoreniu dokonalej izby.

Vitrína, sosna nordická/dub divoký, ROYAL W2D
299 €

Splátky bez navýšenia

Tak ľahko a jednoducho zmeníte svoj domov na francúzsky vidiek. Dopomôže vám k tomu sektorový systém v provensálskom štýle. Vitrína ROYAL, moderný kúsok.

Nadstavec s vitrínou, samoa king, KORA KN4
159 €

Splátky bez navýšenia

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Sektorový systém KORA ponúka more možností. Nadstavec s vitrínou vo farbe samoa king.

Nízka vitrína, orech vlašský, WALENA 2D2W
229 €

Splátky bez navýšenia

Zariaďujete interiér a chcete si nábytok poskladať podľa seba? Sektorová zostava WALENA ponúka množstvo komponentov. Napríklad nízku vitrínu 2D2W.

Regál, jaseň biely, INFINITY I-05
227 €

Splátky bez navýšenia

Potrebujete rozšíriť úložný priestor? Hľadáte luxusný nábytok do obývačky, spálne či jedálne? Regál INFINITY I-05 v prevedení jaseň biely si naozaj zamilujete.

Trojstranná vitrína W1D, dub lefkas, NEVADA
249 €

Splátky bez navýšenia

Hľadáte do obývačky elegantný kúsok, ktorý nikto z vašich známych rozhodne nemá, a pritom je štýlový? Trojstranná vitrína W1D NEVADA je tá správna voľba!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: