IDEA nábytok Vitrína trojdverová 8053
537 € 274,50 €
+ doprava zadarmo

Vitrína trojdverová 8053 v prevedení masív borovica lak je vhodná do obývačky a pracovne. Pekná vitrína má priestor delený v pomere 2:1. Vitrína má presklené dvierka a v každej časti 3 police, v spodnej časti je veľká a malá zásuvka s kovovými pojazdmi. Do vitríny uložíte dekorácie, riad i knihy.

IDEA nábytok Vitrína COMPILATI
94 € 55 €

Vitrína COMPILATI, vo farebnom vyhotovení biela, je vhodná na vystavenie najrôznejších suvenírov, dekorácií, cenností, fotografií aj zbierok. Vitrína má 2 posuvné bezpečnostné sklá, za ktorými sa nachádzajú 4 variabilné poličky. Na vystavené cennosti sa vám teda nebude prášiť. Pochváľte sa štýlovo.

Black Red White Vitrína: Kentaki - Reg2w1s
218 €

Elegantná vitrína REG2W1S z kolekcie KENTAKI. • Vitrína disponuje 2 presklenými dvierkami. • Vo vnútri sa nachádzajú 3 police, ktoré poskytnú priestor na vystavenie kníh, fotografií a iných dekoračných predmetov. • V spodnej časti je úložný priestor v podobe 1 zásuvky na valčekových koľajničkách…

IDEA nábytok Knižnica 8048
188 € 78,50 €

Knižnica 8048 v prevedení masív borovica lak poteší všetkých čitateľov, zberateľov aj fotografov. Do širokých štyroch políc uložíte knihy, suveníry a fotografie. Knižnicu 8048 možno dobre kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu a vytvoriť si tak jednoducho krásny priestor na čítanie aj bývanie.

IDEA nábytok Knižnica 51613 dub
70 € 35,50 €

Knižnica 51613, vo vyhotovení dub Sonoma, je kúskom nábytku, ktorý nikdy nevyjde z módy. Do knižnice umiestnite všetko, čo máte radi, hračky, knihy, suveníry a dekorácie, bude vám slúžiť po generácie. Knižnica obsahuje 3 variabilné police a 1 pevnú, takže ju možno prispôsobiť ukladaným predmetom.

IDEA nábytok Vitrína COLLECTIZIONI
94 € 55 €

Vitrína COLLECTIZIONI, vo vyhotovení dub Sonoma, je skvelá na vystavenie obľúbených vecí, zbierok a najrôznejších suvenírov. Vitrína má dve posuvné bezpečnostné sklá a štyri variabilné poličky. Vitrína sa bude hodiť na zavesenie do každého priestoru, zariadeného nábytkom vo vyhotovení dub Sonoma.

IDEA nábytok Vitrína ACQUARIO
94 € 55 €

Vitrína Acquario vo farebnom vyhotovení buk ozdobí vašu stenu v izbe zariadenej nábytkom vo vyhotovení buk. Vitrína má 4 variabilné poličky, na ktoré vystavíte najrôznejšie drobnosti, suveníry, zbierky aj rodinné fotografie. Vitrína s posuvnými sklami zabezpečí, že sa na vaše cennosti nebude prášiť.

IDEA nábytok Knižnica 320 buk
78 € 47,50 €

Knižnica 320, vo farebnom vyhotovení buk, pojme naozaj veľké množstvo kníh. Knižnica obsahuje sedem variabilných políc a možno ju kombinovať s knižnicami v rovnakom farebnom vyhotovení, a vytvoriť si pekný čitateľský kútik. Nábytkom vo farebnom vyhotovení buk možno vybaviť detskú či študentskú izbu.

IDEA nábytok Knižnica 8048 masív biely lak
192 € 86,50 €

Knižnica 8048 masív biely lak sa bude hodiť do každej izby zariadené masívnym nábytkom v prevedení biely lak. Knižnica 8048 v prevedení masív bude jasnou voľbou do detskej izby, obývacej izby i pracovne. Knižnica poslúži na umiestnenie fotografií, suvenírov, dekorácií, kníh, učebníc a hračiek.

IDEA nábytok Knižnica MAX 9 dub
156 € 86,50 €

Knižnica MAX 9 vo vyhotovení dub Sonoma uloží knihy, suveníry, dekorácie a fotografie. Knižnica tiež rozdelí priestor, stačí vyplniť poličky boxmi. Knižnica zaistí aj v spoločnej izbe trochu súkromia. V garsónke oddelíte jedálenský kút s priestorom na oddych, rozdelí aj priestor v študentskom byte.

IDEA nábytok Knižnica 61613 orech
70 € 35,50 €

Knižnica 61613, vo vyhotovení orech, je skvelou voľbou do detských či obývacích izieb i pracovní, zariadených nábytkom vo vyhotovení orech. Knižnica obsahuje tri variabilné police a jednu pevnú policu, takže ju prispôsobíte podľa potrieb. Knižnica pojme veľké množstvo kníh a vystaví dekorácie.

IDEA nábytok Knižnica 1613 biela
70 € 35,50 €

Biely nábytok bude vyzerať v každej izbe báječne. Biely nábytok je skvelý aj do menších priestorov, opticky totiž priestor zväčší. Knižnica 1613, vo farebnom vyhotovení biela, sa bude hodiť predovšetkým do detskej či študentskej izby a pracovne. Knižnica obsahuje tri variabilné a jednu pevnú policu.

IDEA nábytok Knižnica 310 buk
94 € 59 €

Knižnica 310, vo farebnom vyhotovení buk, je skvelým kúskom nábytku. Nábytkom vo farebnom vyhotovení buk je možno vybaviť celú domácnosť. Knižnica obsahuje štyri variabilné police a je najlepšou voľbou do detskej či študentskej izby. Knižnica uloží naozaj veľké množstvo hračiek, kníh i učebníc.

IDEA nábytok Knižnica 8047 masív lak
137 € 63 €

Knižnica 8047, vo vyhotovení masív borovica lak, vás nikdy neprestane baviť. Malá knižnica pojme ako knihy, tak najrôznejšie dekorácie aj fotografie. Nízka knižnica nájde uplatnenie v každej izbe, predovšetkým v obývacej izbe či pracovni. Masívna knižnica doplní nábytok vo vyhotovení masív borovica.

IDEA nábytok Knižnica 60320 orech
78 € 43,50 €

Knižnica 60320 orech doplní nábytok v totožnom farebnom vyhotovení. Vysoká knižnica vystaví knižky, fotografie, suveníry a drobné veci. Knižnica obsahuje 7 malých políc, ktoré sú variabilné, takže ich umiestnite podľa vašich potrieb. Knižnicu možno umiestniť samostatne či po boku ďalších knižníc.

IDEA nábytok Knižnica 1613 buk
70 € 35,50 €

Knižnica 1613, vo vyhotovení buk, je skvelou voľbou do detských či študentských izieb, zariadených práve nabytkom vo vyhotovení buk. Knižnica obsahuje tri variabilné police a jednu pevnú policu, takže ju prispôsobíte podľa potrieb. Knižnica pojme veľké množstvo kníh, hračiek a vystaví dekorácie.

IDEA nábytok Príborník TOSCANA
612 € 364,50 €
+ doprava zadarmo

Príborník TOSCANA, masív borovica lak, má v hornej časti s hĺbkou 32 cm tri priestory s policami, bočné sú s presklenými dvierkami a prostredný priestor je voľný. Uprostred príborníka je odkladacia plocha, pod ňou tri zásuvky a v spodnej časti vybavenej plnými dvierkami nájdete priestor s policou.

IDEA nábytok Stojace zrkadlo so šperkovnicou STELLA
241 € 114 €

Stojace zrkadlo so šperkovnicou STELLA, vo vyhotovení MDF, môže byť súčasťou vašej spálne, chodby, šatne či detskej izby. Šperkovnica je uzamykateľná, obsahuje dva kľúče. Zrkadlo obsahuje háčiky, poličky i zásuvky na umiestnenie šperkov. Yrkadlo bude vyhovovať veľkým aj malým parádniciam.

IDEA nábytok Knižnica 353 buk
78 € 43,50 €

Knižnica 353 buk sa bude hodiť do detskej izby a pracovne. Do nízkej knižnice uložíte potrebné knihy a dokumenty aj vystavíte hračky. Knižnica obsahuje variabilnú policu a možno k nej dokúpiť plné dvere 55A alebo sklenené dvere 58. Knižnicu 353 možno postaviť vedľa lôžka aj pracovného stola.

IDEA nábytok Vitrína 8050
325 € 196,50 €

Vitrína 8050 v prevedení masív borovica lak poteší všetkých čitateľov a zberateľov. Vitrína obsahuje širokú zásuvku s kovovými pojazdmi, 2 presklené dvere, 2 variabilné a 1 pevnú policu. Do políc uložíte knihy, suveníry a dekorácie. Vitrínu možno dobre kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu.

IDEA nábytok Knižnica 360 buk
47 € 27,50 €

Knižnica 360 vo farebnom vyhotovení buk obsahuje variabilnú policu, knihy uložíte do dvoch radov. Nízka knižnica sa bude hodiť do detských izbičiek na hračky, do študentských izieb na učebnice i do čítacích kútikov. Knižnica vo vyhotovení buk zapadne do domácností s nábytkom vo vyhotovení buk.

IDEA nábytok Knižnica CORONA vosk 164716
412 € 231,50 €

Knižnica CORONA vosk 164716 v prevedení masív borovica, voskovaná v medovom odtieni, má 2 police, 2 dvierka a je zdobená kovovými úchytkami. Knižnica nájde uplatnenie v obývačke, pracovni a spálni. Do políc uložíte knihy, suveníry, fotografie, za dvierka uložíte ostatné veci. Súčasť zostavy Corona.

IDEA nábytok Vitrína CORONA vosk 16254
702 € 400 €
+ doprava zadarmo

Vitrína CORONA vosk 16254 v prevedení masív borovica, voskovaná v medovom odtieni, má v presklené časti 3 police, 1 plné dvierka a 2 veľké zásuvky. Vitrína zdobená úchytkami nájde uplatnenie v obývačke. Do políc dáte knihy, za dvierka a do zásuviek ostatné veci. Súčasť zostavy Corona.

IDEA nábytok Vitrína COLLECTY
94 € 55 €

Na vystavenie drobných dekorácií a suvenírov nepoznáme lepší kúsok ako vitrínu vybavenú sklenenými dvierkami. Vitrína Collecta vo vyhotovení čierna/biela obsahuje 2 posuvné bezpečnostné sklá, za ktorými sa nachádzajú štyri variabilné poličky. Biele pozadie s čiernym rámom dá dôraz na vystavené veci.

Black Red White Vitrína: Cannet - Reg2d1w2s
227 €

Charakteristika: • Moderná vitrína REG2D1W2S z kolekcie CANNET. • Vrchná časť obsahuje 1 skrinku s presklenými dvierkami a 1 skrinku s plnými dvierkami. V oboch skrinkách sa nachádzajú 2 police. • Dolná časť obsahuje 1 skrinku s plnými dvierkami a 2 zásuvky. • Jednoduchá montáž. Kolekcia CANNET v…

IDEA nábytok Knižnica 29A buk
156 € 86,50 €

Knižnica 29A buk je skvelým kúskom nábytku do každého interiéru. Knižnica obsahuje 5 variabilných políc a je najlepšou voľbou do detskej či študentskej izby. Knižnica uloží naozaj veľké množstvo hračiek, kníh i učebníc. Cena je bez sklenených a plných dvierok, dvierka možno ku knižnici dokúpiť.

Black Red White Príborník: Alhambra - Kom3w
308 €

Charakteristika: • Priestranný príborník – vitrína KOM3W z kolekcie ALHAMBRA. • Príborník je rozdelený 2 deliacimi stenami na 3 časti. • Každá časť obsahuje 2 police s maximálnou zaťaženosťou do 4,00 kg. K príborníku je dodané aj energeticky úsporné LED osvetlenie pre podsvietenie sklenených…

Black Red White Regál: Balder - Reg1w
125 €

Charakteristika: •    Praktický regál REG1W z kolekcie BALDER. •    Obsahuje 1 dvere, ktoré sú z polovice presklené. •    Vo vnútri sa nachádzajú 2 sklenené a 2 drevené police. •    Jednoduché rukoväte umožňujú ľahkú manipuláciu s otváraním a zatváraním dvierok. •    Jednoduchá montáž. Kolekcia…

Black Red White Vitrína: Alameda - Reg1w1d2s
307 €

Charakteristika: •   Moderná vitrína REG1W1D2S z kolekcie ALAMEDA. •   Vitrína obsahuje skrinku, ktorá disponuje 3 policami. •   Za čiastočne presklenými dvierkami sa nachádza 1 sklenená a 1 plná polica. •   Úložný priestor poskytujú tiež 2 priestranné…

Black Red White Vitrína: Alhambra - Reg1d1w
277 €

Charakteristika:   • Moderná vitrína REG1D1S z kolekcie ALHAMBRA. • Vitrína obsahuje skrinku s 3 plnými policami a vitrínovú časť, ktorá obsahuje 2 sklenené poličky s energeticky úsporným LED osvetlením a 2 plné police. • Dostupná vo farebnom prevedení: „alhambra/matná čierna“. • Zásuvky sú na…

Black Red White Vitrína: Alhambra - Reg1w
247 €

Posledný kus za túto cenu!

Charakteristika:   • Praktická vitrína REG1W z kolekcie ALHAMBRA. • Vitrína obsahuje 2 sklenené police s energeticky úsporným LED osvetlením a 2 plné police. • Sklo na dverách vitríny je z bezpečnostného tvrdeného skla. • Dostupná vo farebnom prevedení: „alhambra/matná čierna“. • Zásuvky sú na…

Black Red White Vitrína: Anticca - Reg1w1d/100
247 €

Charakteristika: • Vitrína REG1W1D/100 z kolekcie ANTICCA. • Vitrína obsahuje skrinku s 3 plnými policami a vitrínovú časť, ktorá obsahuje 1 sklenenú poličku a 2 plné police. • Priehľadná časť vitrínových dvierok je z bezpečnostného tvrdeného skla. • Dokonalý komfort užívania je vďaka značkovým…

Black Red White Vitrína: Anticca - Reg1w1d/60
247 €

Charakteristika: •    Vitrína REG1W1D/60 z kolekcie ANTICCA. •    Vitrína obsahuje skrinku s 1 plnou policou a vitrínovú časť, ktorá obsahuje 1 plnú policu a 2 sklenené police. •    Priehľadná časť vitrínových dvierok je z bezpečnostného tvrdeného skla. •    Dokonalý komfort užívania je vďaka…

Black Red White Vitrína: Arosa - Reg1w
249 €

Posledný kus za túto cenu!

Charakteristika: – Kompaktné rozmery vitríny Arosa umožnia jej použitie aj v menších priestoroch. – Vo vitríne je použité tvrdené sklo, čo prispieva k bezpečnému používaniu. Sklo navyše ochráni všetky predmety pred prachom. – Najvyšší komfort pri používaní zabezpečia značkové závesy s tichým…

Black Red White Vitrína: Arosa - Reg1w
249 €

Charakteristika: – Kompaktné rozmery vitríny Arosa umožnia jej použitie aj v menších priestoroch. – Vo vitríne je použité tvrdené sklo, čo prispieva k bezpečnému používaniu. Sklo navyše ochráni všetky predmety pred prachom. – Najvyšší komfort pri používaní zabezpečia značkové závesy s tichým…

Black Red White Vitrína: Arosa - Reg2w
331 €

Charakteristika: – Moderná vitrína Arosa je skvelou kombináciou funkčnosti a moderného dizajnu. – Elegantný vzhľad vitríny priam vyzýva na vystavenie dekorácii za presklenými dvierkami. Tie sú vyrobené s použitím bezpečného tvrdeného skla. – Úsporné LED osvetlenie dá vyniknúť dekoráciám vnútri…

Black Red White Vitrína: Arosa - Reg2w
331 €

Charakteristika: – Moderná vitrína Arosa je skvelou kombináciou funkčnosti a moderného dizajnu. – Elegantný vzhľad vitríny priam vyzýva na vystavenie dekorácii za presklenými dvierkami. Tie sú vyrobené s použitím bezpečného tvrdeného skla. – Úsporné LED osvetlenie dá vyniknúť dekoráciám vnútri…

Black Red White Vitrína: Azteca - Sfw1w/10/6
121 €

Charakteristika: • Závesná vitrína na stenu AZTECA SFW1W/10/6. • Vitrína obsahuje 2 foliované police a 1 sklenenú policu • Maximálna nosnosť vitríny je 10kg. • Jednoduchá montáž. Elegantný nábytok z kolekcie AZTECA vytvorí jedinečný interiér s minimalistickým dizajnom. Pozoruhodné sú úchytky v…

Black Red White Vitrína: Azteca Trio - Reg1w1d/19/6
177 €

Charakteristika: • Úzka vitrína AZTECA TRIO REG1W1D/19/6. • Vitrína obsahuje 4 fóliované police a 1 sklenenú policu. • Sklenená polica je s energeticky úsporným LED osvetlením. • Vitrínu je možné zmontovať v ľavom a aj v pravom prevedení. •    Závesy s tichým dojazdom zvyšujú úroveň používania…

Black Red White Vitrína: Azteca Trio - Reg1w1d/19/6
177 €

Charakteristika: • Úzka vitrína AZTECA TRIO REG1W1D/19/6. • Vitrína obsahuje 4 fóliované police a 1 sklenenú policu. • Sklenená polica je s energeticky úsporným LED osvetlením. • Vitrínu je možné zmontovať v ľavom a aj v pravom prevedení. •    Závesy s tichým dojazdom zvyšujú úroveň používania…

Black Red White Vitrína: Azteca Trio - Reg1w1d/19/6
177 €

Charakteristika: • Úzka vitrína AZTECA TRIO REG1W1D/19/6. • Vitrína obsahuje 4 fóliované police a 1 sklenenú policu. • Sklenená polica je s energeticky úsporným LED osvetlením. • Vitrínu je možné zmontovať v ľavom a aj v pravom prevedení. •    Závesy s tichým dojazdom zvyšujú úroveň používania…