TEREZIA COMPANY Baby Imun sirup s hlivou a rakytníkom - príchuť hruška 100 ml

Značka: TEREZIA COMPANY Náš kód: 100002246507

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

TEREZIA COMPANY Baby Imun sirup s hlivou a rakytníkom - príchuť hruška 100 ml

Baby Imun sirup obsahuje starostlivo vybrané zloženie len z prírodných zdrojov – hlivu ustricovú (Pleurotus ostreatus) s účinnou látkou beta glukánom a rakytník rešetliakový. Celý popis

8.5

8,50 €

Náš kód: 100002246507

Popis

Popis produktu

Baby Imun sirup obsahuje starostlivo vybrané zloženie len z prírodných zdrojov – hlivu ustricovú (Pleurotus ostreatus) s účinnou látkou beta glukánom a rakytník rešetliakový.

Základom Baby Imun sirupu je ovocný koncentrát z čerstvého ovocia, ktoré sa rozdrvia a prefiltrovaním sa zbaví šupiek a jadierok. Potom sa vo vákuovom prostredí ohrieva, pričom sa z neho odparuje postupne voda a tak sa ovocná šťava zahusťuje. Týmto procesom prechádza dvakrát. Nepridávajú sa ani konzervačné látky, ani farbivá, ani cukor. Pre názornosť si predstavte, že na jeden kilogram takto získaného koncentrátu treba 8 kg čerstvého ovocia!

Prídavné látky:

prírodný jablkový koncentrát 100%, prírodný hruškový koncentrát 100%

Dávkovanie:

Deti od 1 do 3 rokov užívajú 1 čajovú lyžičku denne, deti od 3 rokov 1 čajovú lyžičku 2× denne. Podávajte pred jedlom po dobu 1–3 mesiacov. Sirup možno konzumovať neriedený alebo sa naleje do vody, alebo do jogurtu.

Balenie:

100 ml – dávka na 10 – 20 dní

Upozornenie:

Doplnok stravy. Vhodné pre deti už od 1 roku, tehotné a dojčiace ženy, bezlepkovú diétu. Posúdené Českou pediatrickou spoločnosťou. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Pred použitím dôkladne pretrepte. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 20 dní. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Bez konzervačných látok, bez farbív a sladidiel, bez pridania repného cukru.


Zloženie v 5 ml (1 lyžička):
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus, čistý prášok 100% bez prímesí) 250 mg
Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides, sušená Rakytníková šťava) 195 mg
normálne trávenie
Normálny stav pokožky
Normálna činnosť kardiovaskulárneho systému
Energia – tonus – únava
Prirodzená obranyschopnosť / imunitný systém
Beta glukán 118.2 mg
Prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Tvrdenie sa môže používať len v prípade potraviny, ktoré obsahujú najmenej 8 g vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice (najmenej 60% hmotnosti AX) na 100 g využiteľných sacharidov v kvantifikovanej porcii ako súčasti jedla. Aby bolo možné toto tvrdenie, spotrebiteľ musí byť informovaný, že priaznivý účinok sa dosiahne konzumáciou vlákniny bohatej na arabinoxylán (AX) vyrobené z endospermu pšenice ako súčasti jedla.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tekuté prípravky
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vege, Vegán
Časti tela a problematiky Doplnky stravy pre deti, Imunita u detí, Vitamíny pre deti