Puori SB3 - probiotiká a prebiotiká

Puori SB3 - probiotiká a prebiotiká

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Denná dávka: 1 sáčok (4,5g). V balení je 30 denných dávok. Chráni a posilňuje imunitný systém. Obsahuje 3 druhy probiotickej vlákniny. Obsahuje 200mg vitamínu C. Neobsahuje laktózu. Sú vhodné aj pre vegánov. Praktické balenie na každý deň. Vyrobené v Dánsku. Celý popis
Partner: Puori
42,50 €
Vrátane DPH
41 €

Skladom u partnera 5+ kusov

1.6.2022 - 2.6.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Puori

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10942782

Popis

Prečo je dôležité užívať probiotiká?

Naša bioflóra si zaslúži zvýšenú pozornosť. Starostlivosť o ňu je dôležitou súčasťou nášho blaha a dôležitá súčasť nášho imunitného systému a celkového zdravia.

Probiotiká pomáhajú udržiavať zdravú črevnú mikroflóru, ktorá je dôležitá pre zdravé trávenie. Môžu pomáhať udržiavať zdravie nášho srdca, pretože pomáhajú znížiť cholesterol. Probiotiká pomáhajú zlepšiť imunitný systém a bojovať proti infekciám a baktériám.

Prečo vzniklo SB3 od Puori?

Naša mikroflóra už nie je taká rôznorodá a silná ako kedysi. Vplyvom rôznorodých faktorov, ako je nedostatočný príjem vlákniny a znížený príjem prospešných baktérií zo surových rastlín a zlej životosprávy. Zdravý tráviaci trakt začína byť čoraz dôležitejší. Natrhu chýbal produkt, ktorý by bol transparentný a tak sa Puori rozhodlo vytvoriť produkt, ktorý je transparentný a dobre zdokumentovaný.

Ako vzniklo SB3 od Puori?

Probiotické baktérie sa vyskytujú v mnohých formách. Bifidobaktéria BB-12® je jednou z najviac preskúmaných probiotických kmeňov bola testovaná vo viac ako 300 vedeckých štúdiách. Laktobacil fermentum PCC® získal ocenenie za vynikajúce vlastnosti v porovnaní s inými kmeňmi baktérií.