Puori C3 - šumivý vitamín C

Puori C3 - šumivý vitamín C

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
C3(20 tabliet) je osviežujúci šumivý vitamín C, zinok, yerba mate a ženšen. Bez zbytočných prísad, ktoré sa bežne vyskytujú v šumivých tabletách. Zlepšuje imunitný systém Pôsobí ako antioxidant Znižuje pocity únavy a vyčerpanosti Neobsahuje umelé farbivá ani sladidlá Unikátne pomalé rozpúšťanie Celý popis
12,90 €
Vrátane DPH
12 €
Partner: Puori

Skladom u partnera 5+ kusov

10.12.2021 - 13.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Puori

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100042943415

Popis

Prečo je dôležité užívať vitamín C?

Vitamín C je jeden z esenciálnych vitamínov, a naše telo nie je schopné si ho samo vyprodukovať. Potrebujeme ho získať zo stravy, alebo z doplnkov výživy.Známe sú jeho priaznivé účinky ako napr. zvyšovanie obranyschopnosti organizmu proti infekciám a vírusovým chorobám. Je nesmierne potrebný pre reguláciu normálneho telesného rastu a hojenie rán, blahodárne pôsobí na oči.

Pôsobí na kŕčové žily a hemoroidy, odbúrava cholesterol v pečeni, stimuluje tvorbu bielych krviniek a mnohé iné. Naozaj je veľmi málo funkcii, na ktoré vitamín C nemá vplyv, je totiž jednou zo základných látok väčšiny živých tvorov na zemi.

C3 je jedinečným produktom, ktorý okrem prírodného vitamínu C, dodá Vášmu telu energiu, zvýši Vašu sústredenosť a podporí Váš imunitný systém.

Prečo vzniklo C3 od Puori?

Puori chcelo vytvoriť dobre chutiaci prírodný osviežujúci výživný nápoj, ktorý nahradí alternatívy, ako sú sladené nealko nápoje a nápoje bohaté na kofeín, ktoré sú častokrát plné umelých prísad.

Ako vzniklo C3 od Puori?

Vitamín C v Puori C3 pochádza z výťažku zo šípok, goji a barbadoských čerešní. Príval energie a antioxidantov Vám zabezpečí výťažok z ginko biloba a yerba mate (rastlina, ktorá obsahuje prírodný kofeín a je bohatá na antioxidanty). Neobsahuje žiadne umelé farbivá a sladidlá, ochutený je extraktom z manga a šťavnatých pomarančov, osladený štipkou stévie. C3 je unikátny aj svojím pomalým rozpúšťaním, ktoré trvá približne 6–10 minút. Pomalšie rozpúšťanie je zapríčinené obsahom inulínu a prírodných škrobov, ktoré nahrádzajú umelé chemické procesy rozpúšťania typické pre 99% ostatných produktov na trhu.