Noventis KOENZÝM Q10 60 mg so sezamovým olejom 60 kapsúl

Značka: Noventis Náš kód: 100002245678

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Noventis KOENZÝM Q10 60 mg so sezamovým olejom 60 kapsúl

Koenzým Q10 je látka prirodzene obsiahnutá vo všetkých bunkách ľudského tela. Množstvo koenzýmu Q10 v organizme klesá úmerne s vekom, preto je vhodné organizmu túto látku dodávať buď prostredníctvom stravy, alebo doplnkovej výživy. Celý popis

7.4

7,40 € vrátane DPH

Náš kód: 100002245678

Popis

Popis produktu

Koenzým Q10 je látka prirodzene obsiahnutá vo všetkých bunkách ľudského tela. Množstvo koenzýmu Q10 v organizme klesá úmerne s vekom, preto je vhodné organizmu túto látku dodávať buď prostredníctvom stravy, alebo doplnkovej výživy.

Koenzým Q10 je látka rozpustná v tukoch, a preto je prípravok vyrábaný vo forme mäkkých želatínových kapsúl, kde je aktívna látka rozpustená v sezamovom oleji, ktorý je bohatým zdrojom nenasýtených mastných kyselín.

Prídavné látky:

želatína, kokosový olej, glycerol a sorbitol (zvlhčujúce látky), palmový olej, sójový lecitín (emulgátor), včelí vosk (zahusťovadlo), farbivo E172, voda čistená

Dávkovanie:

Dospelí užívajú 1 kapsulu denne, najlepšie ráno s jedlom. Kapsule sa užívajú celé a zapijú sa dostatočným množstvom tekutín.

Balenie:

60 kapsúl – dávka na 2 mesiace

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nie je určené pre deti a mladistvých do 18 rokov, tehotné ženy a dojčiace matky. Odporúčaná dávka sa nesmie prekračovať. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte pri teplote 15–25 ° C, v pôvodnom obale, aby bol liek chránený pred svetlom a vlhkosťou. Vysoké dávky koenzýmu Q 10 môžu znižovať účinok warfarínu (liek ovplyvňujúci krvnú zrážanlivosť). Ak užívate warfarín alebo iné lieky ovplyvňujúce krvnú zrážanlivosť, neužívajte koenzým Q 10 bez dohľadu lekára. Informujte svojho lekára, že užívate koenzým Q 10 pred predpísaním akéhokoľvek lieku. Nevhodné pre osoby citlivé na včelie produkty. Ak užívate akékoľvek lieky alebo doplnky stravy, poraďte sa o vhodnosti užívania tohto lieku so svojím lekárom.


Zloženie v 1 kapsuli:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Sezamový olej 315 mg
Koenzým Q10 60 mg

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tablety, kapsule, kapsuly
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez přidaného cukru
Časti tela a problematiky Koenzým q10