Nefdesanté Aloe gél - 100% šťava z Aloe vera s dužinou 500 ml

Značka: Nefdesanté Náš kód: 100002673283

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Nefdesanté Aloe gél - 100% šťava z Aloe vera s dužinou 500 ml

100% pasterizované šťava z Aloe s dužinou. Šťavu vyrobená zo starostlivá vybraných listov Aloe vera tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva Všetky ho vlastnosti Ako ai chuť čerstvo vytlačenej šťavy. Celý popis

9.7

9,70 €

Náš kód: 100002673283

Popis

Popis produktu

100% pasterizované šťava z Aloe s dužinou.

Šťavu vyrobená zo starostlivá vybraných listov Aloe vera tej najvyššej kvality. Šetrná pasterizácia zachováva Všetky ho vlastnosti Ako ai chuť čerstvo vytlačenej šťavy.

Energetická hodnota na 100 ml je Menej Ako 50 kJ (12 kcal).

Prídavné látky:

regulátor kyslosti (kyselina citrónová)

Dávkovanie:

50 ml (cca 3 polievkové lyžice) rozriediť vodou Alebo ovocnou šťavou, v minimálnom pomere 1: 1 Alebo väčšom. Užiť raz denne pred jedlom.

Balenie:

500 ml

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmiem presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať Ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musíte uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Skladujte v suchu pri teplote do 25 ˚C a chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Po otvorený Uchovávajte v chladničky v pôvodnom obale do spotrebovaním obsahu, maximálne 20 dní. Pred použitím pretrepať.

Vzhľadom na obsah prírodných zložiek – farba, vôňa a chuť jednotlivých šarží sa mozu odlišovať. Moze sa vytvorit Prirodzená usadenina. Nemá to žiadny vplyv na kvalitu a účinok produktu.


Zloženie v 1 kapsuli:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Aloe vera (Aloe barbadensis, šťáva z listů)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tekuté prípravky
Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vege, Vegán
Časti tela a problematiky Antioxidanty, Krvný cukor - doplnky stravy, Normálne trávenie, Normálny stav kože, Tráviace orgány, Šťavy