Biotter Pharma Rybí tuk s vitamínmi a Omega-3 kyselinami 3 x 60 pastiliek

Značka: Biotter Pharma Náš kód: 100005697701

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Biotter Pharma Rybí tuk s vitamínmi a Omega-3 kyselinami 3 x 60 pastiliek

Rybí tuk s vitamínmi a Omega-3 kyselinami je doplnok stravy obsahujúci olej z tresčej pečene, ktorý je bohatý na vitamíny A a D, a na nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré patria do skupiny Omega-3 kyselín. Vitamíny A a D podporujú normálne fungovanie imunitného systému. Celý popis

6.6

6,60 €

Náš kód: 100005697701

Popis

Popis produktu

Rybí tuk s vitamínmi a Omega-3 kyselinami je doplnok stravy obsahujúci olej z tresčej pečene, ktorý je bohatý na vitamíny A a D, a na nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré patria do skupiny Omega-3 kyselín.

Vitamíny A a D podporujú normálne fungovanie imunitného systému. Navyše plní aj rad dôležitých funkcií, napr. Vitamín A napomáha udržiavať normálny stav pokožky, sliznice a očí.

Vitamín D podporuje normálny vstrebávanie vápnika a fosforu, pomáha udržiavať t normálny stav kostí a zubov, podporuje normálnu funkciu svalov.

Prídavné látky:

Poťahové zložky kapsule: hovädzia želatína, glycerín (zvlhčujúca látka), voda.

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu denne počas jedla alebo ihneď po jedle. Určené pre dospelé osoby.

Balenie:

3 × 60 pastiliek

Upozornenie:

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Liek sa neodporúča pri precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku lieku. Tehotným ženám a dojčiacim matkám odporúčame poradiť sa s lekárom. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí.


Zloženie v 1 tablete:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Omega 3 mastné kyseliny 550 mg
Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi, priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g ALA denne.
Kyselina eikosapentaenová (EPA) 44 mg
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 49.5 mg
Prispieva k normálnemu vývoju zraku dojčiat do 12 mesiacov veku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 100 mg DHA denne. Pri použití v dojčenskej výžive, musí potravina obsahovať najmenej 0,3% DHA z celkového obsahu mastných kyselín, inak nemožno uvedený prínos tvrdiť.
Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju očí plodu v tele matky a dojčiat nezaopatrených materským mliekom. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 200 mg DHA denne navyše k odporúčanej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých, tj .: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaénovej (EPA).
Príjem z tela matky prispieva k normálnemu vývoju mozgu plodu v tele matky a dojčiat nezaopatrených materským mliekom. Priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 200 mg DHA denne navyše k odporúčanej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých, tj .: 250 mg DHA a kyseliny eikosapentaénovej (EPA).
Prispieva k udržaniu normálnej činnosti mozgu. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA denne a len v prípade potraviny, ktoré obsahujú minimálne 40 mg DHA na 100 ga na 100 kcal.
Prispieva k udržaniu dobrého zraku. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA denne a len v prípade potraviny, ktoré obsahujú minimálne 40 mg DHA na 100 ga na 100 kcal.
Prispieva k udržaniu normálnej hladiny triglyceridov v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 2 g DHA denne v kombinácii s kyselinou eikosapentaenovú (EPA). Doplnkový prívod nesmie prekročiť 5 g denne kombinácia EPA a DHA a nemožno ho tvrdiť u potravín určených pre deti.
Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl acetát) 0.8 mg
Prispieva k udržaniu zdravej pokožky
Prispieva k zachovaniu zdravých slizníc
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Ak je v jednej dávke aspoň 120 mikrogramov vitamínu A, tak možno tvrdiť:
Prispieva k udržaniu dobrého zraku
Podieľa sa na procese špecializácie buniek
Prispieva k normálnemu metabolizmu železa
Vitamín D3 (cholekalciferol) 0.005 mg
Je potrebný pre normálny rast a vývin kostí u detí
Prispieva k udržaniu zdravých kostí
Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
Podieľa sa na procese delenia buniek
Ak dávka obsahuje aspoň 0,75 mikrogramov vitamínu D, tak možno tvrdiť:
Prispieva k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu
Prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi
Prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov
Prispieva k udržaniu zdravých zubov

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia tablety, kapsule, kapsuly
Časti tela a problematiky Celková imunita, Kosti, Omega 3,6,9 mastné kyseliny, Svaly, Zrak, Zrak, oči, Zuby