Geloren HA višňový kĺbová výživa 1350 g

Geloren HA višňový kĺbová výživa 1350 g

Využite dopravu zadarmo na 3 mesiace a zľavu 10 % na prvý nákup! Staňte sa členom MALL klubu pre miláčikov a tieto a ďalšie výhody sú vaše Registrujte sa nezáväzne a zadarmo.
Kĺbová výživa určená pre ochranu a regeneráciu pohybového aparátu koní. Obsahuje 3 najúčinnejšie látky v maximálnej koncentrácii. Podáva sa v unikátnej forme želatínových žuvacích tabliet s prírodnou višňovou príchuťou, ktoré zaručujú jasnú kontrolu dávkovania.
Celý popis
50,90 €
Vrátane DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Ihneď k odberu na predajni
Predajne
 
6.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1217195

Popis

Dôvodom vysokej účinnosti Gelorenu je hlavná aktívna látka pre výživu kĺbov – kyselina hyalurónová a jej účinnosť.

Obsah účinných látok:

  • Kyselina hyalurónová – jedna z dvoch hlavných zložiek synoviálnej tekutiny. V kĺbe slúži ako lubrikant a tlmič nárazov, má schopnosť mierniť zápal a bolesť, potláča degradáciu chrupavky.
  • Chondroitín sulfát – druhá hlavná zložka kĺbovej tekutiny a stavebný kameň chrupavky, kostí, šliach a väzov. Chrupavke dodáva pružnosť a má preukázané protizápalové účinky.
  • Želatína – dôležitý zdroj aminokyselín glycínu, prolínu a alanínu, látok významných pre tvorbu kolagénu. Hrá podstatnú úlohu pri regenerácii väzov a šliach a pri výžive kĺbov a chrupaviek.

1 tableta obsahuje: 60mg kyseliny hyaloronové, 285 mg chondritinu sulfátu, 2000mg želatíny.

Dávkovanie:

  • kôň viac ako 400kg: 3 tablety denne
  • kôň menej ako 400kg: 2 tablety denne

Balenie Gelorenu HA obsahuje 90 gélových tabliet v podobe želatínových kociek a vystačí na mesačnú kúru pre dospelého koňa. V vedierku sú tri znovu-uzatvárateľné sáčky po 30 ks. GelorenHA sa užíva denne po dobu 2 mesiacov, potom sa na 2 mesiace vysadí a následne sa celý cyklus najmenej dvakrát opakuje. Celoročné užívanie nemá žiadne negatívne následky, avšak je nadbytočné a nemá žiadny významný efekt. Účinok produktu sa objavuje už po 2 týždňoch užívania a naplno sa prejaví po 2 mesiacoch. V poslednej fáze artrózy GelorenHA zastavuje degeneráciu, pomáha od bolesti a navracia kĺbovej prostredia do správnej rovnováhy.