Bion3 Bion 3 tbl 1x30 ks

Partnerský predaj

Bion3 Bion 3 tbl 1x30 ks

Trojvrstvový typ tablety obsahujúci zmes vitamínov, minerálov a probiotických kultúr. Odporúčané dávkovanie je počas večere v 1 tablete. Celý popis

10.15
Značka: Bion3 Kat. číslo: 100000665036

 

10,15 € vrátane DPH
Už sa nepredáva

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Tento tovar vám ponúkame v rámci partnerského predaja. Podmienky doručenia sa môžu líšiť od našich štandardných podmienok Viac informácií

Je dobré vedieť o partnerskom predaji

Nákupný proces je úplne rovnaký, ako ste zvyknutý. Staráme sa o celú vašu objednávku i následnú komunikáciu či prípadnú reklamáciu. Rozdiel spočíva len v spôsobe doručenia. Tovar k vám putuje z nášho partnerského skladu v samostatnej zásielke za špeciálnu sadzbu dopravného, bez možnosti osobného odberu.

Tovar ponúkame v rámci partnerského predaja poznáte podľa štítku Partnerský predaj

Popis

Popis produktu

Výživový doplnok na doplnenie dennej dávky vitamínov, minerálov, stopových prvkov a bakteriálnych kultúr (Lactobacillus gasseri, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum). Tablety majú špeciálne patentované trojvrstvové zloženie.

  • vitamín C, B6, A a zinok posilňujú imunitný systém,
  • vitamín B2, B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy,
  • Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika.

Spôsob použitia

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1 tableta 1× denne (pre dospelých a deti od 12 rokov). Tablety sa užívajú spolu s jedlom, vždy v celku a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Uskladňovať mimo dosah detí.
 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Forma prípravku Tablety