Revital Max Tehotenstvo, Plodnosť 60 tbl.

Revital Max Tehotenstvo, Plodnosť 60 tbl.

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Prvý výživový doplnok s vedecky vyvinutým zložením. Revitalmax 60kapsúl – 30 dňová kúra (2 kapsule denne) Unikátna zmes vysoko účinných látok Na podporu plodnosti mužov aj žien Prispieva k zdravému vývoju plodu K správnemu fungovaniu imunitného systému. Prírodné Zloženie Celý popis
24,90 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

30.9.2021 - 1.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100055644131

Popis

POPIS PRODUKTU: 

Ak plánuješ otehotnieť, mala by si začať dávať väčší pozor na svoj životný štýl. Aby si pomohla svojmu dieťatku k čo najlepšiemu štartu do života, je veľmi dôležité správne sa starať o svoj celkový telesný stav, vyhýbať sa stresu a stravovať sa pestro a vyvážene. S jednou vecou Vám naozaj dokážeme pomôcť, Revitalmax Tehotestvo-Plodnosť je naozaj účinný, prírodný hormóno-reguačný komplex výživných látok a vitamínov určený pre ženy pred a počas tehotenstva. Zmeniť svoj životný štýl a vyhnúť sa stresu musíte už zvládnuť sama. RevitalMax-Tehotestvo-Plodnosť je výživový doplnok ktorý obsahuje unikátnu zmes Kyseliny listovej, Omega-3 mastných kyselín(EPA,DHA), Vápnika, Železa, Jódu, Vitamínov C,D3,B6 a E, ktorá prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva, k udržaniu zdravých kostí, svalov, správnej funkcie mozgu, dobrého zraku a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy Vás a Vášho bábätka. Je to jedinečná kombinácia, ktorá bola navrhnutá tak, aby vyhovovala mamičkám a ich bábätkám vo všetkých dôležitých oblastiach. Revitalizujte svoju reprodukčnú sústavu s doplnkom Revitalmax Tehotestvo – Plodnosť.

Balenie:

Počet kapsúl v balení: 60 ks.

Dávkovanie:

2 kapsule denne, zapiť tekutinou.

Upozornenie:

Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré sa môžu uvádzať, sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (ES)č.1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách a následných novelizácií.